-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[quote name='[email protected]']Kasumi zrobiłam na razie 22 ogłoszenia musisz aktywowac a ja spróbuję potem dorobic bo na razie dzieciakami muszę się zając[/QUOTE] mega bardzo dziękuję! :) ja nienawidzę robić ogłoszeń...... robię na 2/3 portalach (tablica, gumtree i cafeanimal), bo moje nerwy więcej nie wytrzymają ;)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
szczyle do ogłaszaniaaa [url]http://tablica.pl/oferta/mix-buldog-fracuski-szuka-domu-IDB3Zx.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/mikro-szczeniak-poszukuje-domu-IDB40t.html[/url] album: [url]http://imageshack.us/g/515/dsc02430h.jpg/[/url] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa_G']Tak Tak :) bo go trzymałam na niedzilei i widziałam ze ludzie robili mu zdjecia i tak sie własnie zastanawiam czemu nie ma pomyslałam ze ma osobny wątek załozony ale szukam i znalejc nie moge a ma wogole osobny watek ?[/QUOTE] nie ma osobnego wątku... jedynie jest wklepany na stronę schronu, ale bez zdjęcia :/ [url]http://www.schronisko.radom.pl/index.php?p=productsList&sWord=melek[/url] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa_G']Hej wiem że już duzo czasu mineło od II niedzieli na 4 łapach ale chciałam wczesniej napisac ale nie dało rady umnie załozyc konta ( nie chciało sie cos tam zakceotowac nie wiem czemu ) i mam pytanie ci co robili zdjecia macie jakies zdjecia Melka ( czy jakos tak ten psiak ma na imie ) bo tak patzre i wszystkie psiaki sa tu pokazane oprucz niego .[/QUOTE] lilith27 robiła zdjęcia.... może gdzieś się jej zawieruszyły? Melek był w boksie z Golfem, taki borderkowaty psiak -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati851']ja dzisiaj jechalam[/QUOTE] a nie masz ochoty przejechać się jutro? :p -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2664/dsc03017vn.jpg[/IMG] Śnieżka powędruje pod opiekę Fundacja Adopcje Malamutów i SOS Husky :) będzie zdiagnozowana noga itd. ale.... [SIZE="5"][B]pilnie potrzebny transport NA JUTRO do[COLOR="red"] Kajetan Nadarzyn k/Warszawy[/COLOR][/B][/SIZE] mój tel. 511 732 514 jeśli coś mielibyście, to dzwońcie do mnie.... jestem cały czas pod telefonem... -
[quote name='[email protected]']jutro porobię ogłoszonka.[/QUOTE] pięknie dziękuję :loveu:
-
[quote name='Dakotka']informacje będą podawane na forum malamucim - podlinkuję forum jak założę wątek Śnieżce - a założę dopiero jak będzie w Klinice opcje są dwie - po diagnostyce i ewentualnym leczeniu - albo Śnieżka trafia do DT, które prawie już mamy albo do hoteliku, ale takiego super - gwarantuję, że krzywda jej się nie stanie a zrobię wszystko co można aby postawić pannę "na nogi"[/QUOTE] ok, wielki dzięki za informacje :) postaram się ją jakoś monitorować na malamucim i przeklejać tutaj info :) jeszcze raz dziękujemy za pomoc :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
jeśli ktoś chciałby pomóc w ogłaszaniu, to byłoby miło :) Mona to przepiękna sunia wyglądająca jak border terrier. Ma dłuższą sierść o czekoladowym umaszczeniu z ciemnymi znaczeniami i białym krawatem. Gdy tylko spojrzysz jej cudowne oczy - od razu się zakochasz! Są takie magnetyczne, lecz skrywające cierpienie.... Nie pozwól by zgasły! Spraw, żeby smutek już nigdy nie zagościł na jej pyszczku... Daj jej miłość, a ona odwdzięczy się wiernością. Mona ma niecały rok, a już doznała wielu krzywd.... Pewnie nie raz dostała kopniaka od człowieka, bo powoli traci zaufanie.... Jednak dzięki pomocy dobrych ludzi trafiła do domu tymczasowego. Nie musi siedzieć w schroniskowej klatce, a my pomożemy odbudować jej zaufanie do ludzi :) Gdy zapozna się z człowiekiem od razu staje się radosną suczką, pełną wigoru! Potrzeba trochę czasu i cierpliwości, a zostanie twoim największym przyjacielem. Warunkiem wyadoptowania psa jest m.in. podpisanie oświadczenia o wysterylizowaniu suni po pierwszej cieczce. Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511-732-514 [email][email protected][/email] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9708/dsc03131os.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2192/dsc03138z.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7379/dsc03140n.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9977/dsc03127e.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1521/monab.jpg[/IMG] -
a ja dzisiaj obdzwoniłam kilka domków do których pojechały "moje" psiaki :) od razu lżej na sercu :) cały wieczór chodzę zadowolona z siebie :) a banan nie znika z twarzy :p po prostu aż sama nie wierzę, że ludzie mogą być tacy wspaniali i takich domów, jak znalazły "moje" psy, to życzę każdemu! :) nowi właściciele są zachwyceni psiakami, no rewelacja po prostu! :) a tak przy okazji miałam darmowe rozmowy do dzisiaj :p więc jakoś zebrałam się do dzwonienia :p Mona (już nie "coś") pojechała do DT, co prawda mieszka na podwórku, ale lepsze to niż schron :) tutaj któraś dobra ciotka chciała pomóc mi w ogłaszaniu mojego znaleziska :) proszę bardzo :) Mona to przepiękna sunia wyglądająca jak border terrier. Ma dłuższą sierść o czekoladowym umaszczeniu z ciemnymi znaczeniami i białym krawatem. Gdy tylko spojrzysz jej cudowne oczy - od razu się zakochasz! Są takie magnetyczne, lecz skrywające cierpienie.... Nie pozwól by zgasły! Spraw, żeby smutek już nigdy nie zagościł na jej pyszczku... Daj jej miłość, a ona odwdzięczy się wiernością. Mona ma niecały rok, a już doznała wielu krzywd.... Pewnie nie raz dostała kopniaka od człowieka, bo powoli traci zaufanie.... Jednak dzięki pomocy dobrych ludzi trafiła do domu tymczasowego. Nie musi siedzieć w schroniskowej klatce, a my pomożemy odbudować jej zaufanie do ludzi :) Gdy zapozna się z człowiekiem od razu staje się radosną suczką, pełną wigoru! Potrzeba trochę czasu i cierpliwości, a zostanie twoim największym przyjacielem. Warunkiem wyadoptowania psa jest m.in. podpisanie oświadczenia o wysterylizowaniu suni po pierwszej cieczce. Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511-732-514 [email][email protected][/email] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9708/dsc03131os.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2192/dsc03138z.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7379/dsc03140n.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9977/dsc03127e.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/1521/monab.jpg[/IMG]
-
[quote name='Dakotka']Witam ze strony Fundacji Adopcje Malamutów i SOS Husky deklarujemy zabranie Śnieżki na pełną diagnostykę - teraz tylko trzeba trzymać kciuki za szybkie przerzucenie dziewczynki z Radomia pod Warszawę do kliniki weterynaryjnej resztą już my się zajmiemy[/QUOTE] a wiem i bardzo dziękuję :) kilka minut temu rozmawiałam z p.Kasią i opowiedziała :) mega bardzo wam dziękujemy za daną szansę Śnieżce :) gdzie będą podawane informacje? tutaj, czy na jakimś innym wątku? rozumiem, że ma gdzieś zapewnione DT? :) można więcej info? :)
-
kolejna metamorfoza :) moja kochana labka znaleziona oczywiście na moim osiedlu ;) (na osiedlu i tak już każdy ma mnie za wariatkę :p ) wychudzona, bidulinka, no wyglądała masakrycznie i do tego okropne wymiona..... nie raz urodziła.... już nie wspominając o tym co wetka zobaczyła przy sterylizacji - syf! zrosty na macicy..stany zapalne... i zmasakrowana przez wielokrotne cesarki!!! ... szew jak u krawca - na okrętkę! gruby ze zrostami...stany zapalne wewnetrzne chyba gorzej być nie mogło...., ale najcudowniejsze było to, że ona nadal kochała człowieka, chciała być przy nim..... zaprowadziłam ją na chwilkę do mojego mieszkania, a potem zadzwoniłam do schronu..... po ok. 2 tyg. pojechała na tymczas i w końcu wyjechała do Jastrzębia Zdroju, do wymarzonego domku! :) [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6025/dsc00719p.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4623/dsc00724d.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6518/dsc00729a.jpg[/IMG] i w domku :) [IMG]http://images40.fotosik.pl/1271/0a0085fb0776a92dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1280/47c6ed801695085emed.jpg[/IMG] nowi właściciele musieli ją trochę odchudzić, do 30kg., bo za bardzo się jej przytyło w schronie i na DT ;) mieszka blisko parku i chodzi na dłuuugie spacery :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
obdzwoniłam dzisiaj trochę ludzi, którzy adoptowali psiaki, bo do dzisiaj mam darmowe rozmowy :diabloti: :diabloti: :diabloti: i będę miała trochę zdjęć :P moja piękna labka :loveu: [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313758_191109584298461_100001982634640_410253_1312224663_n.jpg[/IMG] która zamieszkała w Jastrzębiu Zdroju ma się suuuper :) Pani jest mega zadowolona, już prawie nie siusia w domu, a jeśli już to się zdarzy, to tylko na kafelki ;) zdjęciaa : z siostrą przyrodnią :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/1092/5d21cfd7063f4063med.jpg[/IMG] na spacerku [IMG]http://images47.fotosik.pl/1280/47c6ed801695085emed.jpg[/IMG] leniuchowanie :p [IMG]http://images40.fotosik.pl/1271/0a0085fb0776a92dmed.jpg[/IMG] i kochany pycholek :* [IMG]http://images49.fotosik.pl/1230/dd95515797d81fd7m.jpg[/IMG] nowi właściciele odchudzają ją :p ma dłuuugie spacery w parku, już zeszli do 30kg. i jak na razie chyba wystarczy :) na prawdę super dom! :) więcej wieści można tutaj poczytać: [URL="http://labradory.info/viewtopic.php?t=17672&postdays=0&postorder=asc&start=45"]-> KLIK <-[/URL] -
[quote name='sylwija']trzymam kciuki za domek dla Bai :) a jak ze Śnieżką? ona miała prześwietlenie, musi mieć operację?[/QUOTE] Śnieżka miała zrobione RTG, ale nie wiem, czy to kwalifikuje ją do operacji, czy nie.... wzięłam tylko suche informacje z karty.... postaram się podjechać do schronu jutro, albo pojutrze.... niestety dopadł mnie wykańczający katar...... :(
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
patrzcie gdzie ta panna teraz śpi! :P [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg864/scaled.php?server=864&filename=dsc09263.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2209/20111224137.jpg[/IMG] -
co prawda to tylko (albo i aż) zmiana miejsca spania, ale zawsze :) a jeszcze bardziej jestem dumna z tego, że wyadoptowałam Bilusię, a ma 12 lat :) ma przewspaniały domek! wszystkim psiakom taki życzę :) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg864/scaled.php?server=864&filename=dsc09263.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2209/20111224137.jpg[/IMG]
-
[quote name='[email protected]']jak coś mogę pomóc ogłaszac;)[/QUOTE] super, dzięki :) zaraz coś sklecę, bo dopiero co wróciłam z gości ;)
-
fajna ogółem jest ta suńka :) tylko musiała już chyba postać kopa, bo np. 2 tyg. temu była śmielsza :) a teraz... boi się podniesionej ręki...., gwałtownych ruchów...., a jak ją chciałam wziąć na ręce to nagle zastygała, a oczy niemal z orbit wyskoczyły.... ale na rękach spokojna :) całe szczęście :) jakby ktoś pomógł mi ją ogłaszać, to byłoby bardzo miło :) jeszcze dzisiaj spróbuję jakiś tekst sklecić :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
kolejne moje znalezisko....... Misia błąkała się na moim osiedlu już ze 3 tyg...., aż w końcu zadzwoniłam do schronu i po raz kolejny dziękuję, że przyjęli ode mnie psa :) bo już trochę nazbierało się ich ;) Misia ma ok. roku, max. 1,5, przodozgryz górny, czyli praktycznie niewidoczny ;) suczka, wyglądem przypomina jakiegoś bordera? ogółem cudeńko :) tylko wykąpać, przeczesać i będzie mogła przebierać w domkach ;) [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9977/dsc03127e.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2192/dsc03138z.jpg[/IMG] po drugiej stronie lustra... :P [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8776/dsc03139g.jpg[/IMG] na pewno już nie raz dostała jakimś kamieniem, czy ktoś ją kopnął, bo jest trochę wystraszona...., boi się podniesionej ręki, czy gwałtownych ruchów.... ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/515/dsc03128x.jpg/[/url]