-
Posts
3046 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by omry
-
[quote name='Lucky.'] co ja znowu ?! :P Ostatnio kupiłam 5 obróż, ale to już do wystawy się powstrzymuję. Mam ochotę na różowego rogza z nitką, albo miękkie i lekkie. Smycz skórzaną tą zaplataną. Ahh, mam nadzieję, ze wszystko na wystawie dostanę, całe szczęscie, że to dopiero w czerwcu.[/QUOTE] Ja mam ochotę na jakieś RD, ale dałam sobie sama szlaban na czas bliżej nieokreślony. Widzimy się na wystawie? :razz:
-
Wszystkie boskie! Kocham ją :loveu: A rudzielec śliczny wygląda jak wiewióra :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Bardzo dziękuję i nieskromnie się zgodzę :D Też nie lubię yorków, ale Tori nie dość, że kocham najmocniej na świecie, to jeszcze uważam, że jest naprawdę przepiękna i szczerze yorka bardziej w moim typie nie widziałam jeszcze :) Z Tori straszny ciepluch się zrobił po tej chorobie, ciągle musi leżeć po kołdrą przykryta po uszy. Chyba z przyzwyczajenia, bo przez te trzy tygodnie praktycznie ciągle było jej zimno :) -
Też mam nadzieję, że wreszcie się uda spacerek :) Tori już zdrowiutka na 100 %, teraz to już tylko kwestia pogody :) Kolekcja obróżek świetna :)
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'][URL]http://iv.pl/images/86589263406820754853.jpg[/URL] heheheh dobre:smile: ZDROWIA!!!!![/QUOTE] [quote name='zaba14']Ślicznie Tori wygląda w tej bluzie ;-) i bardzo fajne zdjęcia! Głaskanko dla psiaków ;-)[/QUOTE] [quote name='Talucha']Tori świetnie się prezentuje w bluzie i nowej obróżce :-D Iwan dziadek :loveu:[/QUOTE] [quote name='WATACHA']Dresiara :-D[/QUOTE] Dziękujemy wszystkim :) Tori jest luzaczką i bardzo mi się podoba w tej bluzie. Pasuje do niej :) [quote name='Culineo']wpadłam, bo zobaczyłam pierwszego w życiu yorka który mi się spodobał ![IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] no i wiadomo Iwan mnie do tego przekonał również [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Witamy u nas :) Bardzo mi miło, cieszę się, że Tori się podoba :) -
[quote name='Vectra']Omry , kapitalną ma buzię ta Twoja jorczyca :) a masz fotkę w całości w bluzie ?[/QUOTE] Dziękuję ślicznie w jej imieniu :) Nie mam niestety w całości, tylko z boku - [url]http://iv.pl/images/86589263406820754853.jpg[/url] To jest to: [url]http://allegro.pl/adidog-czaderska-bluza-dla-psa-rozne-kolory-l-xl-i2271138425.html[/url] :)
-
Ja moje Furkidz naprawdę często piorę, z pięć razy już było na 100% i dalej wyglądają jak nowe :)
-
[quote name='a_niusia'] a ty co? lepsza? tez powinnas dostac szlaban od mamy:)) oraz kare!!! tez pokazuj jakos blizej te obroze, bo na razie mam szlaban, ale szukam natchnienia:))))[/QUOTE] No właśnie nikt mi nie daje szlabanu na te obróżki i to jest złe! :D W sobotę lecimy z Lucky na spacerek to porobimy trochę zdjęć jak się uda :)
-
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/88590383394516028288.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/78519078432875133368.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/35486831780240166127.jpg[/IMG][/URL] Takie tam pstryczki, ale Tori na nich mi się bardzo podoba :)
-
Ada, a Ty znowu? :D
-
Sto lat, sto lat Vatulek :new-bday::BIG::laola:
-
[quote name='chrupcia']to zwykła taśmówka ? mnie się wydaje że fajniej by wyglądała gdyby miała pod spodem polarek :smile: - ktoś pokazywał kiedyś takie podszyte i jakoś bardziej mi sie podobały.[/QUOTE] Mamy już jedną z polarkiem, ale o wiele bardziej podobają mi się zwykłe taśmy :) [quote name='barberry']Ale ładnie wygląda! :D I co ja widzę...Adidog ;)[/QUOTE] Dziękujemy :) No mamy Adidoga i naprawdę jest świetny :)
-
Tori w DS :) Zdjęcia słabe, ale na razie mam tylko takie. Zrobię lepsze, obiecuję :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/88590383394516028288.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/12002648203818375603.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/80194174994574668007.jpg[/IMG][/URL]
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/33672354971156078740.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/63092430163459404806.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/30269424221195443883.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/83222633091478974374.jpg[/IMG][/URL] -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/35486831780240166127.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/80194174994574668007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/12002648203818375603.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/88590383394516028288.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/16209612421561538565.jpg[/IMG][/URL] -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
omry replied to omry's topic in Foto Blogi
Przedłużyliśmy jednak antybiotyk do dzisiaj, ale już jest dobrze. Mam kilka zdjęć, ale większość Tori, bo Iwan nie chciał nawet słyszeć o pozowaniu :) [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/78519078432875133368.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/32482876780073786742.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/86589263406820754853.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/72133338715491389278.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/89192271140889985353.jpg[/IMG][/URL] -
A to to widzieliście? Znalazłam na dogowym forum :) [url]http://www.dogdesign.pl/[/url]
-
[quote name='evel']Zazdroszczę decyzji o bieganiu, ja to nawet jakbym chciała biegać czy rowerować to nie mam psa odpowiedniego :eviltong:[/QUOTE] To tak jak ja. Jak ja bym chętnie pobiegała z psami, czy pojechała z nimi w góry.. Dupa, dupa. [quote name='evel']"Lab" sąsiadki wyje dniami i nocami, przestał jeść, wygląda jak sztacheta z płotu, bo "się zakochał". [/QUOTE] To tak jak Iwan. Może nie wyje, ale piszczy niemiłosiernie, nic nie je i chudnie, nie chce na spacery, nie chce się przytulać - NIC. Kompletny wrak psa.
-
[quote name='Amber']No i co jak co, ale ja się z Jarim też nie boję chodzić nocami :D A u weta wszyscy są pod wrażeniem, jaki jest cierpliwy [/QUOTE] Tak jak mój Iwan :) Ale on to konkretna oaza spokoju jest. Tym bardziej, że jest już dziadkiem.
-
Jaka ona jest śliczna :) Jeszcze taki krasnalek mały :)
-
A ja to się bardzo cieszę, że Tori ciachnięta. Błogi spokój. Iwana też bym ciachnęła, ale na niego to już za późno. Bardzo nie lubię jak świruje do suk w rui.. Do tego suki w cieczce mi bardzo śmierdzą.. Nie mam wrażliwego węchu, wręcz przeciwnie, ale tego zapachu nie mogę znieść i jak Doksa czy Tekila rodziców Macieja mają cieczkę to najchętniej bym je wyrzuciła z pokoju :roll:
-
No każdy w psach kocha coś innego. Ja uwielbiam molosie charakterki :) Mimo tego, że mój Iwan do rottka ma daleko, to charakter ma typowo molosi i to mnie bardzo cieszy.
-
[quote name='evel']Samochód kojarzy się jej przede wszystkim z wetem, niestety. [/QUOTE] No właśnie to jest najgorsze, bo o ile moje psy samochód kojarzą sobie z super spacerkami z innymi psami czy nad wodą, to np. Torika nie chce chodzić po jednej ulicy, bo bardzo dobrze zapamiętała sobie weta, który ma tam gabinet. Dopiero, gdy jej oznajmię, że nie idziemy do weterynarza, tylko tam i tam, to idzie spokojnie :) [quote name='evel']Ba! Obcym ludziom się potrafi się przymierzać, jak by tu się wcisnąć do otwartego bagażnika :evil_lol: [/QUOTE] Skąd ja to znam :D Moje dziaduchy do każdego otwartego samochodu lecą, żeby koniecznie się upewnić, czy to nie my tam jesteśmy i czy aby na pewno nigdzie nie jedziemy. To nic, że stoimy obok nich :)
-
[quote name='MakeBelieve']Niby sucza umie pływać, ale jakoś nie kmini, że ma też tylne łapy do machania, a że ona traci grunt nawet jak jest płytko bo małe to to to nie potrafi daleko pływać bo zaraz jej zadek leci w dół i się topi.. [/QUOTE] Tak jak moja. Upośledzone yorki :D
-
[quote name='gocha2p']mam do zaoferowania smycz firmy Trixie model bordeaux (piękny bordowy kolor z ozdobna taśmą z łapkami i kostkami). Bardzo dobrze układa się w dłoni,przepinana na 3 długości, solidnie wykonana. Użyta dosłownie dwa razy jednak jest zbyt ciężka dla mojego psa(miniatura) a smycz w rozmiarze M-L. wymiary szerokość 2cm dł. całkowita 190 cm i można ją zmniejszyć do 165, 140 i 98 cm(tak wymierzyłam centymetrem) stan bardzo dobry gdyby ktoś chciał mieć komplet to za dodatkowe 10 zł mogę dołożyć obrożę(tez założona ze 4 razy jak nowa) Trixie w tym samym kolorze(taśma nośna obszyta tasiemką ozdobną) zdjęcia na PW[/QUOTE] To nie tu ;) Wątek umiera?