[URL="http://www.dogomania.pl/threads/2103-Obóz-z-psem-)-organizowany-przez-quot-Wandrus-quot/members/113605-westie_justa"][B][COLOR=#4444ff]westie_justa[/COLOR][/B][/URL] kagańec najlepiej kup szmaciany :D one sa dobre dla małych ras moja tez ma :)
Ja mojej wezme obroże zaciskową i skorzaną , wydłurzana smycz , krótką i ringówkę :D