Jump to content
Dogomania

Eden

Members
  • Posts

    1351
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Eden

  1. [SIZE=2]Wielki sukces, Lenka sama do mnie podeszła, na dworze jest odważniejsza w mieszkaniu dalej chowa sie w najciasniejszy kąt, jedzenie ruszy dopiero jak wyjdę z pokoju.....powolutku idziemy małymi kroczkami do przodu: [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/025bp.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8571/025bp.jpg[/IMG][/URL]
  2. Trochę z "innej beczki" Kuba Wojewódzki zawitał dzisiaj do Katowic...ładne cacko co nie??? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/035zjt.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4306/035zjt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. To na bank nie ja :evily: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/073xf.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1210/073xf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Bruno dobranoc :-)
  5. Tak też potrafi :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/014pt.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4617/014pt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. [SIZE=2]Jest poprawa, dziewczyna mocniejsza niż wczoraj stoi pewnie na łapach już się nie rozjeżdzają. Tak się o nią w nocy bałam, że co godzine wchodziłam do pokou czy mała oddycha. [/SIZE] [SIZE=2]Waży 19,5 kg wzrostu nie podam bo ciagle chodzi skulona. Lenka na ulicy nie chce chodzić i stoi na rozkraczonych nogach, w ogrodzie chodziła, węszyła i nasłuchiwała odgłosow. [/SIZE] [SIZE=2]Wet zbadał mocznik we krwi i poziom keratyny, winiki są dobre. Jutro małą czeka następna kroplówka to wszystko aby ją zabezpieczyć na weekend. [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/017ix.jpg/"][SIZE=2][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3526/017ix.jpg[/IMG][/SIZE][/URL]
  7. [SIZE=2]Już po wizycie, dr podał następną kroplówkę i antybiotyk o 16 znowu kroplówka, a jak się wzmocni dziewczyna bedzie miała usuwaną macicę, wyciek jest cuchnący i nie ma co czekać ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Wieczorem podam nowe info o jej zdrowiu. Nastapił wielki sukces Lenka przeszła z 5 metrów !!!!! [/SIZE]
  8. [quote name='_Dunaj_']Fajny łobuziak:lol: A Lenka pasuje do tych jeszcze troche smutnych i przestraszonych oczek;)[/QUOTE] I jeszcze jest bardzo delikatna, a poniżej dzisiejsze zdjęcia: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/007qyc.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/7466/007qyc.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Pozycja obronna: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/005gds.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4117/005gds.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. Łobuziak pozbierał wszystkie zabawki i juz sam nie wie którą się bawić :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/052nv.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1829/052nv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/048uji.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9092/048uji.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/049mp.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4673/049mp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/050kz.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/7870/050kz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Dziewczyna juz po wizycie u weta, dostała glukozę z solą fizjologiczną na wzmocnienie i antybiotyk na kobiece przypadłości, to tylko na dzisiejszą noc jutro Lenka (bo tak ją nazwałam) będzie porzadnie przebadana. Położyłam ją w pokoju, nawet moje psiaki jej nie widziały. Paniczny strach na wszystko, ludzi, psy. Najważniejsze że dziewczyna troche zjadła. Jutro dalsze relacje. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/018use.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6619/018use.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/036qh.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1084/036qh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/038ac.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1669/038ac.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Kumple: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/716/042dy.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9853/042dy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. Eeee tam grubiutki, dobrze odżywiony co najwyżej :-)
  12. No to zapraszam leniuszka na poranny spacer :-)
  13. Piękne zdjęcie ale pamietaj ze nie charcikiem tylko już chartem ;-) Tęsknie za nim to pies o wspaniałym charakterze!!!!!
  14. [quote name='anita_happy']a wiecie o tych?? [B]ZAGINĘŁY 2 PSY CHARTY!!![/B] [IMG]http://m.onet.pl/_m/bb600563cf95c39c8fb4d936b1497bdd,14,53.jpg[/IMG] [B]Cena:[/B] zł [B]Opis:[/B] ZAGINĘŁY 2 PSY RASA: CHART KRÓTKOWŁOSY SAMIEC: WABI SIĘ ASTON, KOLORU CZARNEGO Z BIAŁYM KRAWATEM, BIAŁYMI SKARPETKAMI I BIAŁĄ KOŃCÓWKĄ OGONA, OBROŻA GRANATOWO-BEŻOWA W HAFTOWANY WZÓR! SAMICA: HERA, KOLORU BEŻOWEGO, MNIEJSZA I SZCZUPLEJSZA Z PODPALANYM PYSKIEM, OBROŻA W KOLOROWE HAFTOWANE KWIATKI! PSY UCIEKŁY Z POSESJI DO LASU W HORNÓWKU NA PIESKI CZEKAJĄ STĘSKNIONE DZIECI I WŁAŚCICIELE KONTAKT: 503 701 580, 502 064 316 Mail: [email][email protected][/email] NA ZNALAZCĘ CZEKA NAGRODA!!! ogłoszenie z [B] 12.08.2011[/B][/QUOTE] odpowiedź na forum charcim: [SIZE=2]to jest nieaktualne, psy znalazły się na drugi dzień [IMG]http://www.swiatchartow.net/images/smiles/001.gif[/IMG] [/SIZE]
  15. Juz je daje na forum, [B]anita_happy[/B] dziekuje :-) myslałam że to Bono który był u mnie na DT ale to sunia.
  16. [B]andzia69[/B] dziekuje za info juz to wstawiam na charcie forum, jakbys mogła zdobyć zdjęcie byloby super...zarezerwuj ją dla nas.
  17. Bruno zabieram Cie na spacer.
  18. Maleństwo uparło się na kojec Nuki: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/132ss.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7287/132ss.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/127my.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2441/127my.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/130zs.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/590/130zs.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. Bono juz w drodze do swojego nowego domu...chłopak powiekszy grono charciarzy w stolicy, ostatnie chwile przed wyjazdem :-( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/117dl.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9382/117dl.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/119bx.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4285/119bx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. A to mój nowy podopieczny: Lucky mix-borzoja wyrzucony na stacji, dobra dusza łapała go przez 6 godzin, umieścila w hoteliku, codziennie Malgosia go odwiedzała i szkoliła. Wczoraj chlopak przyjechał do mnie, Bono pokazuje mu kto tu jest Panem domu ;-) Lucky to jeszcze psie dziecko...sika jak baba a wzrost dużego psa :-) Ja go oceniam na 9 miesięcy. A wieczorem pochwalę się dobrą wiadomościa na temat Bono albo kto inny się pochwali ;-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/236ypo.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5715/236ypo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/244ej.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7453/244ej.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. Dzień dobry Bruno :-)
  22. Po spacerze: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/063vq.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6486/063vq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/025xu.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3401/025xu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/032oo.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/857/032oo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/033qcx.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7631/033qcx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/708/036ce.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4058/036ce.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/045sp.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4654/045sp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  24. Odmienny punkt widzenia: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/023zr.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1923/023zr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Punkt widokowy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/049qz.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2327/049qz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/050wy.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6244/050wy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Musze pilnować domu :-) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/053ui.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8536/053ui.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/051jx.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7374/051jx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  25. Tańczacy Bono: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/017azm.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9632/017azm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/018mp.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1060/018mp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/019lwf.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1544/019lwf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...