Jump to content
Dogomania

Madie

Members
  • Posts

    2372
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Madie

  1. Wybaczcie mój brak tutaj. Dużo się działo w życiu prywatnym i naprawdę nie było okazji... Dziś pożegnałam Pandę. Nie dociera to jeszcze do mnie ale wyglada na to że to koniec. Niezaleznie od włozonych wysilków. Przepraszam takze za brak kontaku, niewchodzenie itp, To było perpetum mobile praca bo kasa, kasa bo wet i inne...Przegrałam. Wracając do tematu, mam nadzieję, że potwierdziłam wszystko i wszędzie. jeśli nie to łapcie mnie proszę już na bieżąco, bede zagladała... dostałam od Agnieszki piękne zdjęcia Tusi.
  2. Tusieńka jest supermądra. Od razu z Agat to po oczach u niej widziałysmy. Zaraz się poczuje pewniej i zacznie zachowywac sie jak dama, nie jak świnka ;)
  3. Bąbisiu, szczęściarzu kochany :) Doszły wpłaty od Agat i Anuli. Aktualizuję 1 stronę
  4. Wiem, dlatego pytam czy Ci czegoś nie trzeba. Jak tam Bąbelini?
  5. dziekuję dziewczyny :))) Jesteście skarbami - a woreczek zamierzam zachować jeśli się da, natomiast czuję się duzo lepiej :)
  6. Kochani! Bardzo przeprasza za zniknięcie z nagła - sprawy zdrowotne ( w razie czego do potwierdzenia stosownym dokumentem...) Śpieszę uaktualnić wpłaty na 1 stronie dla Bąbisia. @Mimbr kochana - ile mam Ci przelać gotówki za ostatnie zamówienia? Może chcesz żebym całość wysłała? @Nadziejko, odpisałam na wątku, przepraszam. Doszły wpłaty od: Gusiaczek (bazarek) 240,90 zł Nadziejka (bazarek) 24zł
  7. Agneska, ufff, bardzo się cieszę i dziekuję że napisałaś - mnie musicie wybaczyć brak kontaktu -sama miałam przygody zdrowotne zakończone skierowanie do szpitala w sprawie woreczka żółciowego (jakby ktoś nie dowierzał to i zdjęcie skierowania sie znajdzie ;) ) plus moje dziewczyny ogarniałam. Cieszę się widzieć Tusię taką szczęśliwą. Jak już ją miałyśmy z Agat to nie wątpiłam, że będzie dobrze. I tak się stało. Dziewczyny, Tusia właśnie jedzie z Agnieszką i jej Bratem, oraz z Frankiem rzecz jasna na weekend majowy! Wieści pewnie po.
  8. Właśnie wysłałam umowę adopcyjną ze zdjęciem Tuśki do Agat. Ona ją podrasuje i potem pojedzie się spotkać z DT i DS:) Wszystko zaczyna się przed 18 i pewnie już potem Agat napisze. Sama trzymam kciuki!
  9. Jutro koło 18 Tusia zostanie odebrana z DT przez DS. Agat ma pośredniczyć - mnie niestety o tak wczesnej porze nie uda się dojechać. Mam nadzieję za to zobaczyć Tuśkę w niedzielę na wizycie. Na pewno DT tam się pojawi także żeby udzielić Agnieszce kilku rad. Kciuki potrzebne żeby Tusieńka zrozumiała, że wszystko dla jej dobra. Dziękuję Wam za obecnośc tutaj.
  10. Gusiaczku, wysłałam numer. Uzupełniłam także wpłaty na 1 stronie. Jak tam mój mały bohater?
  11. Jest dziwnie. Prawie niemożliwie. Wklejam wyniki... Wynik badania laboratoryjnego nr: 0305-04W Data pobrania materiału: 03.04.2016 Data badania: 20.04.2016 Rodzaj próbki: pasza Właściciel: Kinga 34567890- Pacjent: Panda Gatunek: Pies Rasa: Mieszaniec Płeć: samica Wiek: Lecznica: W001 Centrum Zdrowia Małych Zwierząt MULTIWET s.c., ul. Gagarina 5, 00-753 Warszawa, tel. 22 841 44 40, 22 841 40 22 Lekarz: Badanie Wynik Jedn. Norma Wykrywanie trucizn Nadesłany materiał poddany został badaniu toksykologicznemu. Próbka poddana została skriningowi toksykologicznemu metodą GC-MS. WYNIK: ujemny KOMENTARZ: Nadesłany, makroskopowo niepodejrzany materiał, został poddany szerokiemu skriningowi toksykologicznemu, w którym nie stwierdzono obecności żadnych ostrych substancji toksycznych. odpowiedzialnością sp. k. Gagarina 5 00-753 Warszawa tel/fax 22 841 43 18
  12. Oni nadal twierdzą, że to wypadek. Jutro będzie toksykologia Pandy
  13. Panda na antybiotykach i po transufzji. Teraz konczy leki. Wyniki powoli ale idą do góry. Bierze dwa antybiotyki, probiotyki, żelazo, witaminy dla kobiet w ciąży, ulgastran i chyba coś jeszcze...Sadza też bierze witaminy i leki na wątrobę. Obie czują się dobrze, chociaż Panda nadal ma białe dziąsła. Z wieści szokujących, zaraz po moim wyjeździe umarł pies sąsiadów. Z ogródka obok. Pies był wypuszczany w kagańcu na ogródek, wedle sąsiadów po prostu wrócili do domu i zastali go utopionego we własnych wymiocinach (( Wiedzieli co nas spotkało, ale nie sądzą żeby to było otrucie - sekcji nie zrobią. Cóż, jak dla mnie zbieg okoliczności jest zbyt wielki. Psa szkoda, mimo że był dziamgoczącym szkodnikiem Oczywiście wieści z lecznicy na temat toksykologii brak -jutro tam zadzownie.
  14. Hej dziewczyny:) I kochany Bąbelino!!! Doszły wpłaty podczas mojej nieobecności: 200zł z bazarku od Maryny: potwierdziłam na bazarku już:) i 20zł od Agat! Dzięki!!!! jutro zaktualizuje wpis na 1 stronie bo padam na twarz jesli mam byc szczera...
  15. Dziewczyny - przepraszam za brak kontaktu. Mam mam trochę Tusiowych zdjęć, filmików itd, jestem już w domu (chociaz po urlopie od poneidzialku do nocy w pracy). Wszystko wstawie jutro - zaktualizuje tez rozliczenia. Dam stały Tusi ma dostep do tego watku i poproszę żeby sam coś napisał, na pewno poczujecie sie uspokojone. Jak pisała Agat jesli sie nic nie wydarzy to Tusia w piatek jedzie do swojego DSu - w piatek żeby miała jak nawiecej czasu ze swoim człowiekiem :). Do cudownej Agnieszki i kolegi - łagodnego Franka. DS dociagnie proces socjalizacji tak dobrze naprawiony przez DT i doszczepi oraz wysterylizuje Tusię. Szczęściara z małej. Jak sobie pomyślę to mi sie geba smieje:) edit: doszła wpłata od zachary - dziękuję serdecznie!!! Tuśka jest na takim minusie, że już nie licze, ale w wolnej chwili zaktualizuje 1 stronę. Jednak w perspektywie rychłej przeprowadzki jest cudownie:)
  16. Mimbr - widzę, że dużo się dzieje. Przytulam. Jak Bąbiś?
  17. Mam kilka filmik z Tusią w roli głównej. Ktoś wie jak wstawić?
  18. Panda już w domu. Po wielu badaniach, RTG, USG, które nie wniosły niczego nowego ale przynajmniej wykluczyły nieznane. W czwartek kontrola. Czuje się dobrze. Ma całą szafkę leków do tego czasu przyjmować.
  19. Aż mi się zimno zrobiło jak przeczytałam o tym papierosie...:(
  20. Mam opis wizyty i rachunki na mailu. Dziś już padam na gębę w związku ze stanem zdrowia moich psów i daleką podróżą, ale jutro wszystko wstawię.
  21. Wklejam wyniki z niedawna. Wydaje się, że jest lepiej (?) Panda pod kropówkami w izolatce (inaczej weci nie daliby rady pracować a inne zwierzaki spać...). Był u niej specjalnie mój zaufany wet - ponoć czuje się dobrze. Morfologia Leukocyty 13,20 G/l 6,0 12,0 H Erytrocyty 3,01 T/l 5,5 8,0 L Hemoglobina 3,90 mmol/l 7,45 11,17 L Hematokryt 0,19 l/l 0,37 0,55 L Rozmaz manualny wg Schillinga: Pałeczkowate 8 % 0 3 H ~ Zasadochłonne 1 % 0 0 H Obraz krwinek czerwonych: Anizocytoza Dość znaczna Oligochromia Nieznaczna Białko całkowite 42,0 g/l 55 70 L Albumina 23,0 g/l 29 43 L Koaguologia PT (czas protrombinowy) 12,6 sek 7 10 H
  22. Płytki Panda ma lepsze niż Sadza.Też w dolnej granicy normy, ale jednak w normie...
  23. Sadza: Leukocyty 12,90 G/l 6,0 12,0 H Hematokryt 0,35 l/l 0,37 0,55 L RDW 21 % 14 19 H Płytki krwi 186 G/l 200 580 L Limfocyty 34 % 12 30 H AlAT 198,0 U/l 3 60 H Mocznik 77,0 mg/dl 20 45 H Białko całkowite 50,0 g/l 55 75 L
×
×
  • Create New...