Słuchajcie,niedługo będę musiała zaszczepić po raz drugi od wirusówek moje dziewczyny.Drugie szczepienie będzie razem z wścieklizną więc będzie kosztowało ok 150 zł .niestety nie stać mnie na zaszczepienie suczek z moich prywatnych funduszy więc proszę o pomoc ,może ktoś mógłby nas poratować finansowo?