-
Posts
344 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by puniaiwika
-
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
:) Aż miło jak pieski znajduja nowe domy pełne miłości:) -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Oj sniegu jest jak na razie duzo Kropka szaleje na całego chyba lubi sniezne zabawy:) A co do drugiego pieska to ja bardzo chetnie ale rodzinka niechetnie raczej bo jestem tylko nimi zajęta w dodatku mam jeszcze dwa kotki co i tak Kropa cudnie zaakceptowała i postawiła sie białemu"Mambo" i juz teraz jej nie zaczepia:) Adresówke zamawiam z Allegro bo sa sliczne :) A co do spacerów to chodzimy na smyczy , tylko na troche ja spuszczam jak jesteśmy w parku który jest ogrodzony więc super:) Pozdrawiam serdecznie. -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Dziekuje serdecznie a jak chcecie zobaczyc foteczki to zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/196745-Sandomierska-Kropeczka-ju%C5%BC-w-swoim-domeczku[/url]!! -
Witam na tym temaciku :) Siostry sa piękne a te które widziałam dwie na podwórku istne cudeńka:) Mam nadzieje że wszystkie na zime znajda cudowne kochające domy. Ja pytam wśród znajomych czy nie chcieli by pieska na tymczas albo na stałe niestety na razie bez skutku ;/ szkoda mi tych wszystkich piesków . Podziwiam Soeme za prace, ja gdybym miała więcej czasu z checia bym pomogła niestety mam 4 letniego synka i przyjechac nie moge. Ale ujeło mnie to miejsce wierzcie mi nie wyszłabym z tamtąd szybko. Gdy adoptowałam kropeczke niestety musiałam sie spieszyc bo córka była na zajęciach i musiałam przed 18 ja odebrac a czasu nie było wiele w innym przypadku chyba by mnie musieli siłą od was wyciągać:P:P Powodzonka w szukaniu domów i wiele sukcesów:)
-
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
puniaiwika replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Z tak troskliwa opieka i pełną miłości sunia da rade bo widac po zdięciach że jest w coraz lepszej formie . A cudeńko z niej niesamowite :) -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Kurcze szkoda mi jej na smyczy jesli grzecznie sie słucha i pilnuje za kazdym razem gdy wraca i ja zapinam na smyczke to ja chwalę i okazuje zadowolenie że jest grzeczna ona sie cieszy . Zapewne macie racje więc pójdę za waszymi radami i pochodzimy na smyczy :):) -
Połamane, wycieńczone psie dziecko - ma ADHD i zostaje u mnie, O!
puniaiwika replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Witam i trzymam kciuki za to psie cudowne dziecko :):) -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
A tu jeszcze jedno z dzisiejszego spacerku czujna Kropka przyglada się ptakom:):) [IMG]http://i53.tinypic.com/ivfn07.jpg[/IMG] -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
No ja w Sandomierzu też z chęcią wziełabym jeszcze z dwa psiaki ale rodzinka by mnie z nimi za drzwi wyprowadziła:) A co do okresu przed świątecznego to słyszałam o tabletkach co się psom daje tylko nie wiem czy to prawda i czy nie szkodliwe?? podobno jakieś na uspokojenia ale z tego co widzę to Kropcia nie boi się jako takich szumów i huków jedynie co trochę lękliwa ale coraz mniej. Naprawdę szybko weszła w nasza rodzinkę i stała się jej kolejnym członkiem:):) A co do chipowania to po nowym roku na pewno to zrobimy bo nie pozwolimy jej zaginąć :) Jest tak rozpieszczana że czasem się zastanawiam czy dobrze robie że ma tak na wszystko pozwalane jednak jest małym pieskiem więc uchodzi jej na sucho. Spi z nami na łóżku ale w srodku nocy robi sie ciasno bo jeden po drugim wpraszaja sie moje kociaki hehhehe ale przynajmniej ciepło bo super grzeja:) -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
No tak o tym nie pomyslałam musze zakupić:):) Dzięki za podpowiedź. -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Legowisko wyżej miało byc dla Kropki ale mój kotek Mambo chyba twierdzi inaczej a Kropka śpi na innym blisko łóżka:) Jak widac nie ma z nią problemów wychodzimy na spacer i juz moze chodzić wolno bez smyczy bo super sie słucha:) -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i55.tinypic.com/358vq78.jpg[/IMG] -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
A tutaj sen z jednym z naszych kotów:0 Mambo nie miał nic przeciwko towarzystwu kropki chyba nawet lepiej we dwoje :) Ale i tak w nocy Kropka woli sen z Pania :multi: -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i53.tinypic.com/m7co3n.jpg[/IMG] -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Pierwszy Dzisiejszy spacerek i jaki udany :) zakończył się śniegiem co bardzo spodobało sie Kropce i nie chciała wracać do domu:loveu: -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Kropeczka smacznie śpi na wersalce Panci:):) [IMG]http://i52.tinypic.com/2di0olj.jpg[/IMG] -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Kropeczka akrobatka :) [IMG]http://i51.tinypic.com/1zchans.jpg[/IMG] -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Kropeczka na swoim pierwszym spacerku jeszcze wystraszona :) A tu Kropeczka i jej poranna gimnastyka [IMG]http://i54.tinypic.com/2d8fiuc.jpg[/IMG] -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i54.tinypic.com/21alsmp.jpg[/IMG] -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuje za cenne informacje przed chwilą byłyśmy na spacerku i po przekupieniu jej smakołykami schody juz nie były takie straszne:) A z kotkami pełna harmonia one się jej nie boja a ona ich nie zaczepia tylko odważnie pilnuje swojej miski jak chca sprawdzać czy czasem ona nie dostaje czegoś smaczniejszego. Najsmieszniejsze jest to iz ma 2 legowiska, pierwsze okupuje kocurek a drugie ma blisko komputera ze wzgledu na to iz ja spedzam tam troche czasu i leżała mi pod nogami , to i tak śpi z nami na wersalce:):) Kochana z niej kruszynka . -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Oj fakt nie odstępuje mnie na krok a nawet w nocy pilnuje :) Spi spokojnie tuz obok mnie i nawet na chwile nie opuszcza swojego miejsca. Troszeczke wystraszona ale juz wczoraj machała ogonkiem na domowników więc mamy postepy. Jest urocza a tak pieknie chodzi na smyczy że nie jeden piesek powinien sie od niej nauczyć. Mamy tylko problem ze schodzerniem po schodach bo mieszkam na 2 piętrze ale radzimy sobie(ona wygodnie na rekach ) i schodzimy na spacerek. Domowe fotki na pewno w nastepnym tygodniu jak Kropeczka juz bardziej sie zaklimatyzuje. -
Słodka Amelcia nareszcie ma swój domeczek!!!!!Dziękuję wszystkim!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
dziekuje serdecznie:) -
Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!
puniaiwika replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Witam serdecznie nie wiem jak wstawić jej stare zdiątka ale to nie istotne za niedługo będą aktualne:) Kropeczka od wczoraj jest w naszym domku. wszyscy ja pokochali i pozwalają się jej zaklimatyzować. Na kotki nie zwraca uwagi , jedynie kocurek wykazał inicjatywę i podchody do niej robi ale wychodzi wszystko na pozytyw. Piesek spokojny , kochany i taka z niej przylepa :) Jak na razie płochliwa ale przekupowana jest smakołykami i widać skutkuje. Mnie nie odstepuje ani na krok to chyba przez to że w drodze do domu jechała u mnie na kolanach. Dziękuje wszystkim za pokazanie nam tej kochanej kruszynki:)