Miłe, miłe spotkanie:-) Może kiedyś będzie [B]Pani [/B]w Żywcu z [B]Teosiem[/B] to [B]Zapraszam [/B]do nas:-)
Widzę, że [B]Teoś[/B] gustuje w blondynkach(goldenkach hihi:-)) [B]Teo[/B]:-) na pewno pamięta tamten stan zakochania. Ze schroniska przemierzył całkiem spory kawałek drogi aby wrócić pod nasze okna i to podczas wielkiej burzy...Dzielny i piękny chłopak z niego!!!
[B]Pozdrawiamy[/B] :-) i drapaki dla [B]Teosia[/B]:-)
[B]Poker bardzo Ci dziękujemy za bazarek[/B]:-)
Rondello jest rewelacyjnym psiakiem, bardzo kontaktowym, przyjaznym dla otoczenia:-) Trzeba tylko chłopca oporządzić...
Przytulaki dla Teosia i całuski...od Lenki(Goldenki) jego miłości z Żywca:-) Pani Małgosiu bardzo się cieszę, że Teoś ma taki wspaniały domek i tak wspaniałą opiekunkę:-) Pozdrawiam serdecznie!
[I]Toga[/I]...i jeszcze dodatkowo cieplutko w uszy...hihi. Fotek troszkę zrobiłam ale mój sprzęt foto nie jest zbyt dobry:-( Spróbuję coś wyszperać. Może w przyszłości jakieś wdzianko dla ciepłolubnego psiorka ufilcuję:-)...Teraz za kolczyki się biorę:-) i fotografa jakiegoś muszę dorwać! Bo pieniążki bardzo są potrzebne na oporządzenie Rondella!
Całuski dla Rondella:-)
Lando bestyjko;-) taką piękną fryzurkę będziesz miał...daj się skusić:-) [I]Toga[/I]...no,no pierwsze lody przełamane...
i fakt, że kochaniutkie z niego psisko!