Ale super wiadomości:-) [B]Landusiu[/B] szykuje Ci się nowy domek:-) Jaki piękny chłopak z Ciebie, napatrzyć się nie mogę...Cudnie Ci się nosek błyszczy, zdrówko do Ciebie wróciło...i szczęście...nie zapeszam tfu,tfu! Trzymam mocno kciuki!
[B]Wielkie Podziękowania[/B] dla Ciebie [B]Togaa[/B] i dla [B]Irenki[/B], bez Was wiele [B]Istot[/B] nie poznałoby co to prawdziwy domek i szczęście. Całuski:-)
Co z ta wyszukiwarką na Dogo? Czy u Was też jest problem z wyszukaniem wątków? Ciągle coś muli...