Jestem, jestem...straciłam ten wątek wczoraj ale w końcu odnalazłam. Świetny pomysł [B]Ihabe,[/B] że zgromadziłaś tutaj wszystkie pięknoty:loveu:. Łatwiej będzie to wszystko ogarnąć...:crazyeye:
Najpoważniejsza sytuacja jest teraz ze znalezieniem domku dla [B]Xawiera[/B]... [B]
Togaa[/B] nikt się nie pyta o [B]Xawierka[/B]?
Cholerka taki fajny psiak...:roll:
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/000/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3755/dsc0827f1.jpg[/IMG]