[B]Szczerbulek [/B]zwany przeze mnie [B]Skrzyneczką[/B]:lol: jest rewelacyjny...bardzo grzeczny i rozweseli każdego smutaska;)
Mam nadzieję, że szybciutko trafi do nowego domku... a podobno coś się szykuje:lol: Trzymam kciuki!
[IMG]http://images38.fotosik.pl/706/ffa88defd7f91688med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/715/5b40c1ae3418f041med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/716/d81184cb1561a7c2med.jpg[/IMG]