[quote name='dominikabankert']Martika to my chyba podobny gust mamy bo i podobne ciuchy nam sie podobaja i psiaki!!!!! ja na animal planet ogladam taki program ,,wszystko o psach" i oni tam mowili ze seterki maja bardzo wrazliwe zołądki i czesto cierpia na wady serca.Oby chłopcy znalezli szybko domki.....piekni sa po prostu:)[/QUOTE]
Mam koleżankę co ma seterka i właśnie mi mówiła, że mają wrażliwe żołądki i ogólnie są bardzo delikatną rasą pod względem psychicznym i fizycznym. Jej piesek dostał ataku padaczki... kiedy zaatakował go inny psiak, nigdy wcześniej (piesek ma około 4 lat) nie miał objawów które by wskazywały na padaczkę. Drugi atak był mniejszy...w domu, kiedy właścicielka chciała mu zrobić jakiś zabieg higieniczny. Teraz jest na razie cisza, brak ataków...
Ale piesek jest rewelacyjny jeśli chodzi o charakter...no i przepięknej urody...mahoniowy jak nasze pięknisie powyżej:-)