Jump to content
Dogomania

tymuś

Members
  • Posts

    2101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tymuś

  1. Pocahontas jest chyba od haszczaków...............
  2. hej ciocie jest u was jeszcze dziadzio Mono???
  3. zapiszę,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  4. witam zapiszę sobie wasz schron :cool3:
  5. a wątek zapomniany.......................:shake:
  6. kurcze biedny jest a ja wszedłem do jego kojca wygłaskałem a na spacer jakoś nie wziąłem taki ogłupiony byłem jeszcze padało mała płakała ahhhhhhhhhhhhhhhhhh taka piz.................da ze mnie , tak go oszukałem , przynajmniej Gali Galigator ma dom:p
  7. piszesz w pierwszym poście że mieszkasz w bloku? .oki a to czemu tak piszesz tu fragment:"a nie chcę jej trzymać na dworze." a powiedz skąd taka mysl przecież nawet jakbyś chciała to gdzie, w bloku ? na balkonie w piaskownicy przed blokiem byś kojec postawiła? wybacz ale trochę mi twoje posty logicznie rozumując nie pasują;)
  8. chrystusy z brodami !!!!!! :multi: jak ja się cieszę z Kasią !!!!! kamień z serca mi spadł jest mi lżej .............. już się nie będę o niego martwić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. [quote name='toyota']Była opcja transportu darmowego do Wrocławia, ale niestety w półciężarówce obok kierowcy, a zważywszy na jej ADHD byłoby to niebezpieczne :(.[/QUOTE] na to jest przecież sposób!! albo w transporterze albo może być na smyczy do drzwi pasażera przymocowanej tak aby nie przeszkadzała kierowcy a mogła leżeć na siedzeniu!!:p
  10. musisz sobie taką podwójną zrobić ja ja mam;)nic sie nie plącze [IMG]http://imageshack.us/a/img42/2539/p0409111809.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Wiola&Miłosz']Ty to tam non stop pitolisz. Ja tez obecnie jestem grubaa mam wielki bebech i zyje;) Mialysmy razem z boczkiem cwiczyc i co?:)[/QUOTE] ja też mam nadwagę obecnie przytyłem 10kg w 3 tyg też ćwiczę ale mi zależy na przytyciu :cool3: obecnie mam 92kg :eviltong: ....... trzeba brać chemie bo "na sucho" to nawet trawa nie urośnie!!!:p
  12. [quote name='Wiola&Miłosz']Respekt to u Mnie w chacie budzi Majkel i koty:diabloti: Tobi to parówka a Jagger to uba buba i on by tylko jadl i spal;) Dzisiaj bubus dostal karme dla tlusciochow. Czyli taka karma ktora go nasyca ale nie tuczy. Widzialam ta morde smiejaca sie ze bunio jest pelny:) Czyli chudniemy racjonalnie i zglowa. I duuuzo lazimy co nie powiem nie zawsze mu sie podoba. No bo jak to mozna tak ze bubusiowi chce sie spac a tu kaza na spacer isc.. Szczerze powiedziawszy sie nastawilam na ciezka prace z psem.. Komendy, lazenie przy nodze, jakis stresik a tu dupa i czapa.. Zero atrakcji. On wszystko wie on wszystko umie:) Jak nic chlopaczyna znajdzie domek..[/QUOTE] a nie będzie Ci go żal oddać?a mój Babel mimo że sie rusza i biega i tak jest bachraty:p
  13. e tam bąbel mój ma 18 kg nadwagi czili prawie 100% i nie potrafi schudnąć a nic mu nie doskwiera szaleje bawi sie chrapie strasznie a jaki respekt budzi:razz:
  14. no to ja też jestem.........................;)
  15. wtrącę się wam tu trochę ciotki. mimo że nie piszę tu u was ale wasz wątek ta Geriatria jest kwintesencją mojego życia lubię , kocham staruszki i weteranów schroniskowych, kalekich i pokrzywdzonych psiaków dlatego jak tylko będę miał możliwośc zgłoszę się do was z pomocą na dom dla jakiegoś waszego dziadza noo chyba że tą geriatrię zamkną jak piszecie i tyle bedziemy wiedzieć o umierających w ciszy i osamotnieniu dziadziach
  16. ale on wcale nie jest gruby , zobacz sobie naszego Babla vel Bąbardiera z mojego podpisu ten dopiero jest gruuuuuby:eviltong:
  17. [quote name='Aryste']taki ladny piesek i tyle czeka :-((([/QUOTE] powiem Ci że każdy jest biedny ale czekanie długie to takie powyżej 5 lat , to jest nieszczeście dla psa no i te wasze bidy z geriatrii
  18. [quote name='karolkamadry']ale spokojnie po co takie ataki??? nikt nie chce jej nogi upie...c...i jest tak prowadzona jak napilsales...najpier proteza potem cala reszta....wszytko z głową[/QUOTE] kurcze no sory poniosło mnie ale wogóle jej tej zdrowej łapy nie ucinajcie dopóki w ogóle nie przestanie jej używać proszę was !!!! mam do czynienia ze starymi psami prowadzę "przysan" dla starych psów wiem co to dysplazja nawet zaawansowana widziałem jak ta sunia się porusza i mówię wam to nie jest nic strasznego dajcie jej jeszcze na tej łapie pochodzic niech jej posłuży tak zwanie do końca aż odmówi posłuszeństwa a to może potrać jeszcze parę lat lub nawet do jej śmierci tym bardziej jak ją odciażycie!!!!
  19. po co tak ryzykować to jest bez sensu !!!! lepiej zrobić protezę a z tą drugą łapką - z dysplazją poczekać tak długo jak się to da !!!!! przecież pies potrafi chodzić !!!!! jak ta zdrowa łapa odmówi posłuszeństwa to dopiero operujcie!!!!! a może z tą dysplazją jeszcze parę lat będzie funkcjonować !!!!! są leki na dysplazję oraz leki przeciwbólowe ............ na razie się wstrzymajcie!!!!!!!!!!!!!!!! nauczcie ją najpierw chodzić na protezie przecież ona pewnie w nodze niekompletnej ma zaniki mięśni i co wy myślicie że drugą nogę jej upier..............licie a psiak na protezie zacznie wam skakać ?! jesteście naiwni jak barany
  20. jak sie takie rzeczy czyta to aż sie chce żyć!!!!!
  21. samemu to cholernie ciężko będzie to ogarnąć ..............................
  22. [quote name='Ladymonia0610']Mam znaleźć 2 suki ( łagodne) Następnie sprawdzam Kudłacza i jak będzie ok...jedzie do Elzy22.[/QUOTE] a jak tam kozy są jakieś wieści foty?;)
×
×
  • Create New...