-
Posts
6923 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Juldan
-
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
No i pojechał:) Co prawda Pan Piotr miał podróż z dużymi przygodami- zabłądził... ale widok Borysa osłodził mu siedmiogodzinną podróż ze śląska do centrum :) Chłopak będzie miał cudownego Opiekuna :) Na Borysa czekały nowiuśkie szelki do jazdy samochodem i pas. Poszliśmy na spacer, zapakowaliśmy psa w szelki i do auta. Pan przyjechał po Borysa półciężarówka, więc pies był w siódmym niebie :) podpisaliśmy dokumenty i wyruszyliśmy w drogę do domu... ale oczywiście zapomniałam oddać karmy którą dostaliśmy od SOSBokserom- więc zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej- wtedy już Borys leżał na kolanach u swojego Pana :) Dzisiaj rano miałam telefon od Państwa, że wszystko jest w porządku, że Borys jest cudny. Na spacerach i w domu jest ok. Ma apetyt, chętnie gra z Panem w piłkę. Jak wrócą z wakacji córki Państwa dostanę zdjęcia to się podzielę. Póki co jeszcze jeden filmik z czwartku [video=youtube;cTHa1coEmsU]http://www.youtube.com/watch?v=cTHa1coEmsU&feature=share&list=UUJURE2riH_ tuQNXnP7TBqQA[/video] -
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[video=youtube_share;jtoBHsEzOsE]http://youtu.be/jtoBHsEzOsE[/video] -
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Filmik numer 1 (z zeszłego tygodnia): [video=youtube_share;rgv9wZmOSog]http://youtu.be/rgv9wZmOSog[/video] -
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Borys będzie mieszkał na śląsku. Mam kontakt z panem od prawie dwóch tygodni. Pan miał odwiedzić chłopaka w zeszłą sobotę, jednak po rozmowie z Alą z SOS Bokserom zdecydował się jednak najpierw na wizytę p/a. Wizyta odbyła się wczoraj, zrobił ja nam Irek, z którego usług korzystaliśmy już wielokrotnie i jesteśmy bardzo zadowoleni (Ala stwierdziła że On zachowuje się na wizytach jak CBŚ- więc to chyba dobrze:evil_lol:) Wczoraj jak byliśmy w hoteliku to zdjęć za dużo nie zrobiłam- była już szarówka i wychodziły kiepskie- ale mam filmiki ;) zaraz je zaczną wrzucać. Borys baardzo zaprzyjaźnił się z Emilem- podopiecznym łódzkiego TOZ-u. Chłopaki tak się skumplowali, że zamieszkali razem- teraz Emil będzie pewnie troch tęsknił... zobaczycie zresztą jak fantastycznie się razem zachowywali na wybiegu. Mam już fakturę za Boryska- wystawiona jest na 230zł ale trzeba od niej w rozliczeniu odjąć 15zł za tablety na robale dla Kory. Borys ma komplet szczepień, jest odrobaczony, zaczipowany, miał robione badanie krwi i usg- na to jest ta faktura. Waży 22,8kg, jest jeszcze chudy i dlatego nie został przez nas wykastrowany. Zostanie wydany Panu Piotrowi na umowę o DT do czasu wykonania kastracji (3miesiące). Później na wizycie p/a, kiedy będzie już wykastrowany, podpiszemy umowę adopcyjną. -
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pyrdka']Juldanowa wszystko trzyma w tajemnicy... więc ja uchylę rąbka tajemnicy ;) Dzisiaj odbyła się wizyta przedadopcyjna u Pana ze Śląska, przeprowadzona przez fajną i konkretną osobę i.... :multi::multi::multi: a resztą nowinek niech się podzieli Juldanowa, a co :evil_lol::evil_lol::lol:[/QUOTE] Teraz to Juldanowa strzela focha i nic nie napisze ;) Tylko zbiera d... w troki i jedzie się żegnać z Borysem... bo jutro przy p. Piotrze głupio będzie mi beczeć ;) -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Juldan replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słuchajcie, może jestem głupia ale zęby założyć psu kaganiec trzeba: a) włożyć mu go na pysk, b) zapiąć mu go na karku Ani jedna z tych rzeczy jest póki co niemożliwa- nie mówię, że się to nie zmieni... Fakt lekarze posługują się bandażami ale kiedy pies gryzie kiedy ma bolesny zabieg lub panikuje lub coś tam... ale nie w momencie kiedy pies chwyta za wyciągniętą w jego kierunku rękę... Pyrdka dodzwoniłaś się do Karola? -
Maja z puntu przetrzymań w małopolsce.......proszę o pomoc...............
Juldan replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie- Malwa, przepraszam ale póki co nie mogę się zadeklarować...:oops: Jeśli Maja nie ma ogłoszeń to mogę Jej zrobić pakiet taki jak na bazarku z mojej sygnatury- za darmo. Potrzebuję tekstu, zdjęć i całej reszty :) -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Juldan replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='xxxx52']czy on tylko gryzie podczas zapiecia smyczy ?[/QUOTE] Nie. Gryzie kiedy chce się zbliżyć rękę w kierunku jego głowy/karku. Zawsze chwyta za ręce- nie zaatakował jak dotąd innej części ciała. Michała ugryzł kiedy spacerowali po wybiegu- kilkukrotnie złapał za przedramię i dłonie- rana była jedna bo było to zimą i pomogło grube ubranie i rękawice. Pracownikom hotelu oberwało się raz przy próbie pogłaskania a drugi raz przy próbie zapięcia smyczy... Wet oberwał w momencie kiedy próbowaliśmy go "unieszkodliwić" do podania środków usypiających na podróż- złapanie na linkę- ucierpiała dośc mocno dłoń doktora... -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Juldan replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='gosiaczek1984']Mysle,ze w trzy osoby daliby rade go zapiac[/QUOTE] W trzy osoby to próbowaliśmy okiełznać Parysa przed przywiezieniem z Łodzi do Nowego Tomyśla- po 15 minutach wet był pogryziony a Parys musiał dostać dawkę usypiacza jak dla konia by go zapakować do auta... -
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Juldan replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wiecie co, dopiero teraz jak drugi raz spojrzałam na zdjęcia dopatrzyłam się że Wendy stoi do nas stroną z kikutkiem. U niej tego prawie wcale nie widać... Myślałam że cięła ja Kinga- a tu nie- niespodzianka. Ale fryzurka suuuuuuuper :) -
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Juldan replied to toyota's topic in Już w nowym domu
"golas" jakby krzyknął Juldan (Michał):evil_lol: -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Juldan replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Pyrdka']Wczoraj rozmawiałam ze szkoleniowcem, Karol mowił, że Parys zaczął się już rzucać na Sołtysa (ONka szkoleniowca) i Dziadka (naszego podopiecznego) i wyprowadził Sołtysa z równowagi, gdzie to na prawdę jest ostoja łagodności, przylepa i w ogóle mega ułożony pies i do tej pory jeszcze żaden psiak nie doprowadził Sołtysa do tego, by doszło do ostrej wymiany zdań - oczywiście przez kraty.[/QUOTE] Parys, chłopie :placz: błagam zachowuj się chociaż w taki sposób jak u "nas":placz: Pyrdka- Karol nie odważył się Go jeszcze wypuszczać? Kurde- teren u niego jest ogromny- szkoda, że nie ma wydzielonego mniejszego wybiegu- szczerze to na ten teren nie odważyłabym się Go puścić. Linka i kaganiec- wszystko ok, tylko, że Parys jest tak nieprzewidziany... smyczy nie da zapiąć a co dopiero kaganiec... Parys zrobi wiele za żarełko- i jest mu wszystko jedno czy kiełbacha czy karma. W hoteliku u Aśki wyjście z boksu do boksu (na czas sprzątania) czy z boksy na duży wybieg- było zawsze za michą z karmą. Z zabraniem mu miski z boksu- a stała ma ziemi (nie tak jak u Karola w kojcu na obrotowych drzwiczkach) nigdy nie było problemu... -
Lilu bardziej przypomina mi seterka ;) a Lunę jak się upasie to może być z niej "gończy" ;) Rozmawiałam wczoraj z sąsiadem- takie spacerkowe pogaduchy- jak opowiedziałam mu o Lunie i spółce poprosił mnie o nazwisko dziada... pracuje w zakładzie karnym i cytuję: "w takim przypadku nie ma co liczyć na sąd- tu trzeba samosądu... postaraj się o nazwisko sk... może uda mi się szepnąć gdzie trzeba by dostał co mu się należy... województwo nie ma znaczenia" sam ma rotkę, która w momencie znalezienia wyglądała jak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245503-Borys-wychudzony-porzucony-prosimy-o-pomoc-w-odkarmianiu-i-szukaniu-DS"]Borys[/URL]... aż mnie świerzbi żeby skorzystać:angryy:
-
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Juldan replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ostatnio zdarzyło się tak, że mod cały bazarek usunął za zbyt duże zdjęcia- dlatego to napisałam... -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Juldan replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pyrdka zmniejsz zdjęcia- są za duże, po co mod ma się czepiać :) -
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
Juldan replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio'][B]Juldan[/B] pięknie dziękuję za ogłoszenia, wszystkie aktywowałam:-).[/QUOTE] Super- oby przyniosły małej Dom :) -
[quote name='Pyrdka']to biedni ludzie, alkoholicy... nie mieli by nawet z czego...[/QUOTE] Ale "wódę" mieli za co kupować:angryy: kiedy to się w końcu skończy??? na cholerę były im aż cztery psy??? Ja bym ich samych na łańcuchy pouwiązywała i 20cm od zasięgu ich rąk nalewkę postawiła- to mógłby być ciekawy widok:razz: Dorcia jest śliczna:loveu:- miałam kiedyś taką siwą czarnulę (też Dorę) tylko dużo mniejsza była.
-
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
Juldan replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR] -
Borys pojechał do DS na śląsku- powodzenia chudzielcu ;)
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy dla Majki i Kory, koleżanek Borysa z tego samego hoteliku- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR] -
Lusia adoptowana- Majka wróciła z adopcji- pomocy!
Juldan replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy dla Majki i Kory- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR] -
EUTANAZJA, CZY TO JEDYNE WYJŚCIE? Parys za TM
Juldan replied to Pyrdka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Anula']Jestem na zaproszenie gosiaczek1984.Oglądnęłam filmik i wpadła mi do głowy taka myśl,że Parys na lince zachowuje się jakby był na łańcuchu.To są bardzo podobne ruchy psa uwiązanego przy budzie.Może tą linkę kojarzy sobie z przeszłości tj. z łańcuchem i w dalszej kolejności niespodziewanie atakuje.Może długie spacery na lince w linii prostej by to wyeliminowały.Widać,że Parys potrzebuje bardzo dużo ruchu i swobody w poruszaniu się.W kojcu nie widziałam psiej zabawki,a to też bardzo pomaga w resocjalizacji psa.Oczywiście są to tylko moje spostrzeżenia,które absolutnie nie muszą być przyjęte.Jest przepięknym psem.Mam ogromną nadzieję,że się uda wyprowadzić Parysa na prostą.[/QUOTE] Masz rację- tylko, że Parys pozwolił sobie zapiąć smycz tylko trzy razy. Później zawsze kłapał zębami kiedy próbowaliśmy wyciągnąć rękę w kierunku Jego obroży. -
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
Juldan replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Przychodzę z ogłoszeniami dla Iskierki: [LIST=1] [*]Pupil- do aktywacji [*]kokosy- do aktywacji [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Iskierka,-mloda-sunia-w-typie-jamnika,-wysterylizowana-id70676.html[/URL] [*][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana-509416585[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/182108/Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/182108/Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana/[/URL], [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana,92275[/URL] [*]Tablica- do aktywacji [*][URL]http://www.do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana_i2321[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana.html[/URL] [*]Zwierzaki.nasza-lista- do aktywacji [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/225585475/warszawa-Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana.html[/URL] [*]Lento- do aktywacji [*]Olx- link przyjdzie na maila [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,79472,Lw==.html[/URL] [*]Petsy- do aktywacji [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/58866/iskierka--mloda-sunia-w-typie-jamnika--wysterylizowana/[/URL] [*]Owi- do aktywacji [*]petworld- do aktywacji [*][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=8140[/URL] [*]Bezrodowodu- do aktywacji [*]Pajeczyna- do aktywacji [*]Ale gratka- do aktywacji [*]Pineska- do aktywacji [*]Cwirek- do aktywacji [*]Kup sprzedaj- do aktywacji [*][URL]http://www.eoferty.com.pl/iskierka_mloda_sunia_w_typie_jamnika_wysterylizo_324210.html[/URL] [*][URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/42763-Iskierka_mloda_sunia_w_typie_jamnika_wysterylizo.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/71027/[/URL] [*]Mazowiecka tablica- do aktywacji [/LIST] Linki do aktywacji przyjdą na adres, z którego dostałam dane do ogłoszeń.