Jump to content
Dogomania

Juldan

Members
  • Posts

    6923
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Juldan

  1. No i pojechał:) Co prawda Pan Piotr miał podróż z dużymi przygodami- zabłądził... ale widok Borysa osłodził mu siedmiogodzinną podróż ze śląska do centrum :) Chłopak będzie miał cudownego Opiekuna :) Na Borysa czekały nowiuśkie szelki do jazdy samochodem i pas. Poszliśmy na spacer, zapakowaliśmy psa w szelki i do auta. Pan przyjechał po Borysa półciężarówka, więc pies był w siódmym niebie :) podpisaliśmy dokumenty i wyruszyliśmy w drogę do domu... ale oczywiście zapomniałam oddać karmy którą dostaliśmy od SOSBokserom- więc zatrzymaliśmy się na stacji benzynowej- wtedy już Borys leżał na kolanach u swojego Pana :) Dzisiaj rano miałam telefon od Państwa, że wszystko jest w porządku, że Borys jest cudny. Na spacerach i w domu jest ok. Ma apetyt, chętnie gra z Panem w piłkę. Jak wrócą z wakacji córki Państwa dostanę zdjęcia to się podzielę. Póki co jeszcze jeden filmik z czwartku [video=youtube;cTHa1coEmsU]http://www.youtube.com/watch?v=cTHa1coEmsU&feature=share&list=UUJURE2riH_ tuQNXnP7TBqQA[/video]
  2. [video=youtube_share;jtoBHsEzOsE]http://youtu.be/jtoBHsEzOsE[/video]
  3. Filmik numer 1 (z zeszłego tygodnia): [video=youtube_share;rgv9wZmOSog]http://youtu.be/rgv9wZmOSog[/video]
  4. Borys będzie mieszkał na śląsku. Mam kontakt z panem od prawie dwóch tygodni. Pan miał odwiedzić chłopaka w zeszłą sobotę, jednak po rozmowie z Alą z SOS Bokserom zdecydował się jednak najpierw na wizytę p/a. Wizyta odbyła się wczoraj, zrobił ja nam Irek, z którego usług korzystaliśmy już wielokrotnie i jesteśmy bardzo zadowoleni (Ala stwierdziła że On zachowuje się na wizytach jak CBŚ- więc to chyba dobrze:evil_lol:) Wczoraj jak byliśmy w hoteliku to zdjęć za dużo nie zrobiłam- była już szarówka i wychodziły kiepskie- ale mam filmiki ;) zaraz je zaczną wrzucać. Borys baardzo zaprzyjaźnił się z Emilem- podopiecznym łódzkiego TOZ-u. Chłopaki tak się skumplowali, że zamieszkali razem- teraz Emil będzie pewnie troch tęsknił... zobaczycie zresztą jak fantastycznie się razem zachowywali na wybiegu. Mam już fakturę za Boryska- wystawiona jest na 230zł ale trzeba od niej w rozliczeniu odjąć 15zł za tablety na robale dla Kory. Borys ma komplet szczepień, jest odrobaczony, zaczipowany, miał robione badanie krwi i usg- na to jest ta faktura. Waży 22,8kg, jest jeszcze chudy i dlatego nie został przez nas wykastrowany. Zostanie wydany Panu Piotrowi na umowę o DT do czasu wykonania kastracji (3miesiące). Później na wizycie p/a, kiedy będzie już wykastrowany, podpiszemy umowę adopcyjną.
  5. [quote name='Pyrdka']Juldanowa wszystko trzyma w tajemnicy... więc ja uchylę rąbka tajemnicy ;) Dzisiaj odbyła się wizyta przedadopcyjna u Pana ze Śląska, przeprowadzona przez fajną i konkretną osobę i.... :multi::multi::multi: a resztą nowinek niech się podzieli Juldanowa, a co :evil_lol::evil_lol::lol:[/QUOTE] Teraz to Juldanowa strzela focha i nic nie napisze ;) Tylko zbiera d... w troki i jedzie się żegnać z Borysem... bo jutro przy p. Piotrze głupio będzie mi beczeć ;)
  6. Słuchajcie, może jestem głupia ale zęby założyć psu kaganiec trzeba: a) włożyć mu go na pysk, b) zapiąć mu go na karku Ani jedna z tych rzeczy jest póki co niemożliwa- nie mówię, że się to nie zmieni... Fakt lekarze posługują się bandażami ale kiedy pies gryzie kiedy ma bolesny zabieg lub panikuje lub coś tam... ale nie w momencie kiedy pies chwyta za wyciągniętą w jego kierunku rękę... Pyrdka dodzwoniłaś się do Karola?
  7. Jestem na zaproszenie- Malwa, przepraszam ale póki co nie mogę się zadeklarować...:oops: Jeśli Maja nie ma ogłoszeń to mogę Jej zrobić pakiet taki jak na bazarku z mojej sygnatury- za darmo. Potrzebuję tekstu, zdjęć i całej reszty :)
  8. [quote name='xxxx52']czy on tylko gryzie podczas zapiecia smyczy ?[/QUOTE] Nie. Gryzie kiedy chce się zbliżyć rękę w kierunku jego głowy/karku. Zawsze chwyta za ręce- nie zaatakował jak dotąd innej części ciała. Michała ugryzł kiedy spacerowali po wybiegu- kilkukrotnie złapał za przedramię i dłonie- rana była jedna bo było to zimą i pomogło grube ubranie i rękawice. Pracownikom hotelu oberwało się raz przy próbie pogłaskania a drugi raz przy próbie zapięcia smyczy... Wet oberwał w momencie kiedy próbowaliśmy go "unieszkodliwić" do podania środków usypiających na podróż- złapanie na linkę- ucierpiała dośc mocno dłoń doktora...
  9. [quote name='gosiaczek1984']Mysle,ze w trzy osoby daliby rade go zapiac[/QUOTE] W trzy osoby to próbowaliśmy okiełznać Parysa przed przywiezieniem z Łodzi do Nowego Tomyśla- po 15 minutach wet był pogryziony a Parys musiał dostać dawkę usypiacza jak dla konia by go zapakować do auta...
  10. Wiecie co, dopiero teraz jak drugi raz spojrzałam na zdjęcia dopatrzyłam się że Wendy stoi do nas stroną z kikutkiem. U niej tego prawie wcale nie widać... Myślałam że cięła ja Kinga- a tu nie- niespodzianka. Ale fryzurka suuuuuuuper :)
  11. "golas" jakby krzyknął Juldan (Michał):evil_lol:
  12. [quote name='Pyrdka']Wczoraj rozmawiałam ze szkoleniowcem, Karol mowił, że Parys zaczął się już rzucać na Sołtysa (ONka szkoleniowca) i Dziadka (naszego podopiecznego) i wyprowadził Sołtysa z równowagi, gdzie to na prawdę jest ostoja łagodności, przylepa i w ogóle mega ułożony pies i do tej pory jeszcze żaden psiak nie doprowadził Sołtysa do tego, by doszło do ostrej wymiany zdań - oczywiście przez kraty.[/QUOTE] Parys, chłopie :placz: błagam zachowuj się chociaż w taki sposób jak u "nas":placz: Pyrdka- Karol nie odważył się Go jeszcze wypuszczać? Kurde- teren u niego jest ogromny- szkoda, że nie ma wydzielonego mniejszego wybiegu- szczerze to na ten teren nie odważyłabym się Go puścić. Linka i kaganiec- wszystko ok, tylko, że Parys jest tak nieprzewidziany... smyczy nie da zapiąć a co dopiero kaganiec... Parys zrobi wiele za żarełko- i jest mu wszystko jedno czy kiełbacha czy karma. W hoteliku u Aśki wyjście z boksu do boksu (na czas sprzątania) czy z boksy na duży wybieg- było zawsze za michą z karmą. Z zabraniem mu miski z boksu- a stała ma ziemi (nie tak jak u Karola w kojcu na obrotowych drzwiczkach) nigdy nie było problemu...
  13. Lilu bardziej przypomina mi seterka ;) a Lunę jak się upasie to może być z niej "gończy" ;) Rozmawiałam wczoraj z sąsiadem- takie spacerkowe pogaduchy- jak opowiedziałam mu o Lunie i spółce poprosił mnie o nazwisko dziada... pracuje w zakładzie karnym i cytuję: "w takim przypadku nie ma co liczyć na sąd- tu trzeba samosądu... postaraj się o nazwisko sk... może uda mi się szepnąć gdzie trzeba by dostał co mu się należy... województwo nie ma znaczenia" sam ma rotkę, która w momencie znalezienia wyglądała jak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245503-Borys-wychudzony-porzucony-prosimy-o-pomoc-w-odkarmianiu-i-szukaniu-DS"]Borys[/URL]... aż mnie świerzbi żeby skorzystać:angryy:
  14. Ostatnio zdarzyło się tak, że mod cały bazarek usunął za zbyt duże zdjęcia- dlatego to napisałam...
  15. Pyrdka zmniejsz zdjęcia- są za duże, po co mod ma się czepiać :)
  16. [quote name='mestudio'][B]Juldan[/B] pięknie dziękuję za ogłoszenia, wszystkie aktywowałam:-).[/QUOTE] Super- oby przyniosły małej Dom :)
  17. [quote name='Pyrdka']to biedni ludzie, alkoholicy... nie mieli by nawet z czego...[/QUOTE] Ale "wódę" mieli za co kupować:angryy: kiedy to się w końcu skończy??? na cholerę były im aż cztery psy??? Ja bym ich samych na łańcuchy pouwiązywała i 20cm od zasięgu ich rąk nalewkę postawiła- to mógłby być ciekawy widok:razz: Dorcia jest śliczna:loveu:- miałam kiedyś taką siwą czarnulę (też Dorę) tylko dużo mniejsza była.
  18. [COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR]
  19. [COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR]
  20. [COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR]
  21. [COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy dla Majki i Kory, koleżanek Borysa z tego samego hoteliku- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR]
  22. [COLOR=#ff8c00][SIZE=5]Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy dla Majki i Kory- link w moim podpisie[/SIZE][/COLOR]
  23. [quote name='Anula']Jestem na zaproszenie gosiaczek1984.Oglądnęłam filmik i wpadła mi do głowy taka myśl,że Parys na lince zachowuje się jakby był na łańcuchu.To są bardzo podobne ruchy psa uwiązanego przy budzie.Może tą linkę kojarzy sobie z przeszłości tj. z łańcuchem i w dalszej kolejności niespodziewanie atakuje.Może długie spacery na lince w linii prostej by to wyeliminowały.Widać,że Parys potrzebuje bardzo dużo ruchu i swobody w poruszaniu się.W kojcu nie widziałam psiej zabawki,a to też bardzo pomaga w resocjalizacji psa.Oczywiście są to tylko moje spostrzeżenia,które absolutnie nie muszą być przyjęte.Jest przepięknym psem.Mam ogromną nadzieję,że się uda wyprowadzić Parysa na prostą.[/QUOTE] Masz rację- tylko, że Parys pozwolił sobie zapiąć smycz tylko trzy razy. Później zawsze kłapał zębami kiedy próbowaliśmy wyciągnąć rękę w kierunku Jego obroży.
  24. Przychodzę z ogłoszeniami dla Iskierki: [LIST=1] [*]Pupil- do aktywacji [*]kokosy- do aktywacji [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Iskierka,-mloda-sunia-w-typie-jamnika,-wysterylizowana-id70676.html[/URL] [*][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana-509416585[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/182108/Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana/[/URL] [*][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/182108/Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana/[/URL], [*][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana,92275[/URL] [*]Tablica- do aktywacji [*][URL]http://www.do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana_i2321[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana.html[/URL] [*]Zwierzaki.nasza-lista- do aktywacji [*][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/225585475/warszawa-Iskierka-mloda-sunia-w-typie-jamnika-wysterylizowana.html[/URL] [*]Lento- do aktywacji [*]Olx- link przyjdzie na maila [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,79472,Lw==.html[/URL] [*]Petsy- do aktywacji [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/58866/iskierka--mloda-sunia-w-typie-jamnika--wysterylizowana/[/URL] [*]Owi- do aktywacji [*]petworld- do aktywacji [*][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=8140[/URL] [*]Bezrodowodu- do aktywacji [*]Pajeczyna- do aktywacji [*]Ale gratka- do aktywacji [*]Pineska- do aktywacji [*]Cwirek- do aktywacji [*]Kup sprzedaj- do aktywacji [*][URL]http://www.eoferty.com.pl/iskierka_mloda_sunia_w_typie_jamnika_wysterylizo_324210.html[/URL] [*][URL]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/42763-Iskierka_mloda_sunia_w_typie_jamnika_wysterylizo.html[/URL] [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/71027/[/URL] [*]Mazowiecka tablica- do aktywacji [/LIST] Linki do aktywacji przyjdą na adres, z którego dostałam dane do ogłoszeń.
×
×
  • Create New...