Jump to content
Dogomania

Gabi79

Members
  • Posts

    32955
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    25

Everything posted by Gabi79

  1. Witaj Nesiowata, dziękuję za przybycie
  2. Oj, tak. Dzisiaj było obsikiwanie kolejnego pokoju, mój tata mu pogroził palcem. Teraz klei się do taty cały czas. Musiałam, że na szczęście nie umie zebrać, ale przy dzisiejszym obiedzie okazało się, że jednak umie i jest przy tym bardziej natarczywy od Kajuni. Teraz właśnie broni domu szczekając, jak na psa obronnego przystało
  3. Spróbuję Bogduniu, bardzo dziękuję za zakupy. Teraz nie mam jak, ale wieczorem wszystko pomiarzę i zapiszę
  4. Tak, bo Karmelek przemyka wystraszony. Mikuś już się poczuł u siebie. Wczoraj dwa razy była akcja obszczekania lustrzanego intruza, a dzisiaj rano sąsiadów, gdy usłyszał kroki na klatce schodowej
  5. Dzisiaj wyjście po 4-tej. Miki spał sobie smacznie, ale jak zobaczył szeleczki już był gotowy do wyjścia, aż skakał z radości. Jak wychodziłam do pracy już podbiegł pod drzwi. Goni Karmelka i Karmel się go boi,bo z niego ciapa nie kot. Nie umie nawet fuknąć. Mam nadzieję, że się "dotrą".
  6. Witam serdecznie pierwszą klientkę i bardzo dziękuję Oba szampony, czy jeden?
  7. Cała przyjemność po mojej stronie Agatko
  8. 45. Uchwyt samochodowy na telefon KT 10,-
  9. I jeszcze od Anecik: 44. Uchwyt samochodowy na telefon KT 10,-
  10. Kolejny biedak. Dobrze Marysiu, że jesteś zawsze gotowa do pomocy. Dziękuję za Mikiego i za ratowanie wszystkich innych istot w potrzebie. Z całego serca dziękuję również Poker i Jej mężowi ( cudowni, sympatyczni, kulturalni Państwo o wielkich sercach) za opiekę nad Mikim i dowiezienie go pod sam dom.
  11. Wszystko ok. Mikuś ( tak maleńtas został ochrzczony) zwiedził mieszkanie, zjadł, napił się. Potem poleżał trochę na balkonie. Poszlismy ze znajomym na kawę. Oczywiście z psiakami.Siedzieliśmy w ogródku piwnym w cieniu. Mikusia wszystko interesuje, zwłaszcza pieski. W domu z Kajunią ok. Jak ja wąchał, dostał po pysku ogonkiem, bo merdała. Koty jeszcze wystraszone, zwłaszcza Karmelek. Ogólnie cud, miód i orzeszki
  12. A widzisz Marysiu, jakie niespodzianki życie przynosi. To wcale nie jest staruszek, jeśli faktycznie ma około 10 lat. Moja Kajunia ma około 15-u, a chwilami bryka, jak Tygrysek z Kubusia Puchatka.
  13. Eluniu, dziękuję ,ja jak zwykle szybko podejmuję decyzję, weszłam na wątek i się zakochałam. Mam nadzieję, że moja gromadka dogada się od razu z malutkim.
  14. Super, bardzo dziękuję . Tak, jak napisałam na PW dam znać, gdzie najlepiej zjechać z trasy, muszę się zapytać kogoś kumatego w tym temacie
  15. O rany, było by super. Tylko nie wiem, czy piesio może już jechać bo w w pn. miał kastrację . Dam znać i bardzo dziękuję .Piszę " z doskoku", bo jestem w pracy. A Marysię bombarduję SMS-ami.
  16. Marysiu, masz jakieś konkretne wymagania odnośnie DS dla maleńtasa? Czy miłość, opieka plus 2 koty i sunia do towarzystwa wystarczą?
  17. Jakie cudeńko malutkie. Zakochałam się. Malutki i nie młody, w sam raz dla mnie
  18. Mari, jesteś aniołem. Chętnie dołożę jakiś grosz na leczenie kotków. Podaj proszę namiary
  19. Gdyby jakimś cudem udało się złapać kotkę na sterylizację zrobię bazarek na pokrycie kosztów
  20. 43. Kawiarka firmy La Bonita, pojemność 300ml, PRAWIE NOWA, UŻYTA 2 RAZY KT 18,-
  21. 40. Sukienka oversize, czarna z kieszonkami, NOWA BEZ METKI KT 22,- Kupiła koja
×
×
  • Create New...