[B]Marchewkowy[/B] piękne są te Activdogi:loveu:
strasznie zaluje, ze nie wyrobilam sie w lutym i nie zamowilam zadnego AD:( mam nadzieje, ze wystawia na sprzedaz jeszcze jakies gotowce, ktore mi sie spodobaja i tym razem zdazy cos upolowac ;)
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-HzLxKqmZAv0/URgRvbIN3OI/AAAAAAAAA98/JHGfW1XkG0c/s640/IMG_8086.JPG[/url] co robi ta dziewczyna na zdjęciu?:evil_lol: podejrzanie to wygląda:diabloti:;)
[url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/556134_603690672991324_1406361531_n.jpg[/url] piekna:loveu: mam nadzieje, że zobaczę ją kiedyś na wystawie na żywo :)
[QUOTE=owczarek'ab;20389455]Jaki kolor quardów od DS dla tego faceta?
[url]http://i1220.photobucket.com/albums/dd452/owczarekab/m003_zpsb2c37a98.png[/url]
Najlepiej jakiś mało brudzący się...[/QUOTE]
fiolet, albo jakis odcien niebieskiego :D
[quote name='Basia Z.']Wyprzedaję ze sklepu rzeczy ROGZ-a w cenie hurtowej, może ktoś byłby zainteresowany to zapraszam. Mam kilka obróżek, szelki i identyfikatory.
Zainteresowanych zapraszam na pw.[/QUOTE]
moge prosic o ceny na pw? :)
[quote name='motyleqq']prosimy z mudikiem o [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=484320194939096&set=oa.138718326288719&type=1&theater"]lajkowanie [/URL]:cool3:[/QUOTE]
o w dupe, 260 lajków:evil_lol:
ja nawet tylu znajomych nie mam:eviltong:
[quote name='AnIeLa']Czyli nie tylko ja na niego się nie załapałam :evil_lol:[/QUOTE]
Oj nie tylko ty:evil_lol:
teraz juz wiem kto nam zwędził sprzed nosa ten sliczny komplecik:loveu:
[quote name='Aleksandra95']...
pff, ferii jeszcze nie mam ! :placz: jutro mam3 sprawdziany :([/QUOTE]
To trzymam kciuki żeby Ci sie na sprawdzinach dobrze poszło:lol:
a ja ferie zaczynam od jutra:diabloti:
[url]http://images42.fotosik.pl/740/32e255dfdd51c6be.jpg[/url] ataaaak! biedny blabladolek:evil_lol:
swietna ta wasza obrozkowa kolekcja:loveu: mnie przed kupnem kolejnych obroz powstrzymuje tylko to, ze nie lubie robic przelewow na poczcie, a swojego konta nie mam:diabloti:
U was widać trawę spod sniegu. :) my jesteśmy uziemieni w domu i nie chodzimy na spacerki, bo co najmniej 0,5m tego bialego puchu nam przeszkadza w chodznieu:evil_lol:
Lasti jak zawsze radosny:loveu:
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-ZGvYF1hxiPE/UPFywxs4oHI/AAAAAAAAAoE/7i4TuQtymxs/s640/y%20017.JPG[/url] widziałam tę fotę na fejsie:loveu: super :)