Jump to content
Dogomania

monika15

Members
  • Posts

    943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika15

  1. Dziękujemy za odwiedziny :) I witam wszystkie nowe osoby :) [B]I co dzisiaj spotkało Pacera :) [/B] Przyszła pańcia o kurczę :O Żeby tylko nie zobaczyła co zrobiłem... [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7888/28001.jpg[/IMG] *** O nie! Zobaczyła! [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3091/28005.jpg[/IMG] *** Muszę wiać! [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/713/28003k.jpg[/IMG] *** No przecież, przecież ja tak za tobą tęskniłem! To nie ja. Buuu.... [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7815/28006.jpg[/IMG] *** Ufff... Na szczęście mi wybaczyła :) I mogę spokojnie zasnąć :) [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/5672/28008.jpg[/IMG] ***
  2. Pewnie do tematu Skok to bardzo dużo ludzi przyśle zdjęcia :) Więc dla mnie szanse marne. ;)
  3. Dziękuję :)
  4. O dziwo! Ja tu chyba jeszcze nie byłam :O Co za czop ze mnie, że Tarzana nie odwiedziłam :) [URL]http://img511.imageshack.us/img511/3397/p2203101545.jpg[/URL] No to witam i proszę Tarzana ode mnie ucałować :P
  5. Yghym... Gdzie są foty, co? Nie rób sobie jaj, bo z nami lepiej nie zadzierać:evil_lol: Już już szybko dawaj jakieś nowości :)
  6. [quote name='Koreksonowa']O właśnie, a gdzieś czytałam, że leżenie na płytkach może szkodzić na stawy, a mój Korczysław też się tak uwielbia przyklejać do płytek w korytarzu i nie ma na niego siły.[/QUOTE] I właśnie dlatego sprawdzam czy Paco nie robi tego za często i muszę latać ciągle z jakimś kocem i tyłeczek podkładać :)
  7. Ma ktoś może foty zdjęć "Pies jak Chopin"? Nie posiadam jeszcze gazety i bardzo ciekawa jestem :)
  8. :( Oj bardzo mi przykro :(
  9. Ludzie się na mnie gapią jak Paco tak leży gdzieś obok mnie ;) Takiego mam rozkraczonego psa :P
  10. [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3435/dsc07811.jpg[/IMG]
  11. Gratulacje :) świetnie wyszłyście tutaj :) [URL]http://img688.imageshack.us/img688/3571/2011030518455.jpg[/URL] Pozdrawiam
  12. Dzisiaj się nie mogę powstrzymać i daję jeszcze trochę fot :) Pozdrowionka :D [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8986/zdjcie0369.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4850/zdjcie0371h.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3235/zdjcie0367.jpg[/IMG]
  13. Dziękujemy za odwiedziny :D Moja małpa kochana:loveu: [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7888/28001.jpg[/IMG] *** Lubię to! ;) [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/7889/281w91.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3435/dsc07811.jpg[/IMG]
  14. [URL]http://images47.fotosik.pl/692/27507784b1d14aaf.jpg[/URL] Ach ten nochal:loveu: [URL]http://images43.fotosik.pl/691/fcaac7f4e8e21d93.jpg[/URL] Fajnie Ci skika Łatencjusz:lol: Rozkręcaj tę galerię!;)
  15. Hej :) Świetne to jest :) [URL]http://img856.imageshack.us/img856/4849/dsc4809.jpg[/URL] A w tym psiaku to się normalnie zakochałam :loveu: [URL]http://img137.imageshack.us/img137/6022/obraz027jg9.jpg[/URL]
  16. Hej :) No śliczna ona jest:loveu: [URL]http://img199.imageshack.us/img199/4247/222wo.jpg[/URL] Pozdrowionka :D
  17. Idealne określenie [I]limonka97[/I], a nawet cudny glut :D Więcej Aga, więcej! ;) Ciepło się zrobiło to wynocha na dwór foty robić :)
  18. śliczna :) A gdzie nowe foty? :(
  19. No to czekamy na relacje z wystawy :)
  20. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8757/28001r.jpg[/IMG] Tak się śpi :P *** [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/314/28026.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5930/28032.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1176/28031.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1216/28017r.jpg[/IMG]
  21. [quote name='magdabroy']A ja mam takie pytanie, czy ten pies Twojej babci, to nie jest czasem wyżeł szorstkowłosy??[/QUOTE] Wujek kupił go na giełdzie jako wyżeł :) więc w typie ;) Mi osobiście się wydaje, że Bora to typ wyżła czeskiego (fousek) :) Ale dokładnie to nie wiem. Charakter bardzo podobny do tej rasy. *** Aga to zapraszam częściej :) Niestety ja coraz rzadziej wpadam, bo czasu brak :/ [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9647/59394011.jpg[/IMG] *** Mój pseudo stolik groomerski :P Grubas zaczął linieć, ale on się tym raczej nie martwi :) [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2146/28014.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6710/28015.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/1019/28013.jpg[/IMG]
  22. [URL]http://i54.tinypic.com/2hgfg9h.jpg[/URL] Hihi... Walka z jakimś strasznym potworem :) Cudna kobita:*
  23. [quote name='Agnieszkaa']Ej, jakoś czasu brak ;/[/QUOTE] Dawaj zdjęcia, bo jak nie to... zobaczysz! ;)
  24. [URL]http://img600.imageshack.us/img600/2028/p2260093.jpg[/URL] Dawaj mi tu ją zaraz! Zacałować śliczniachę!:loveu: [URL]http://img687.imageshack.us/img687/4601/p2260070.jpg[/URL] Fajne to zdjęcie :)
  25. Bora to pies mojej babci :) Paco kilka razy się z nią spotkał, ale ona nie była za miło nastawiona do rozbrykanego laba :P W końcu ma już około 10 latek ;) Mina po wypowiedzeniu "Idziemy na spacer?" :) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3091/28005.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2525/dsc05204w.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8640/dsc04716j.jpg[/IMG] Nauczyłam Borcię komendy "siad". :D Przełamałam mit, że jak pies jest stary to niczego się już nie nauczy :P Teraz próbuję "daj łapę". Staruszce bardzo się podoba taka nauka :)
×
×
  • Create New...