Jump to content
Dogomania

monika15

Members
  • Posts

    943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika15

  1. [quote name='gops']dzieki! prawie kupilam , to juz napewno nie wezme ehhh[/QUOTE] To może kantarek z Karlie? ja mam taki na laba już od wakacji i jak na razie jest ok :)
  2. Jaka ta czarna kluseczka cudoowna:loveu: Tak tymi grubiutkimi łapkami przebiera:eviltong:
  3. [URL]http://img130.imageshack.us/img130/2833/p3250087.jpg[/URL] Ciapek próbuje wzrostem dorównać Soni:-D [URL]http://img715.imageshack.us/img715/7687/p3260140.jpg[/URL] Boooskie zdjęcie:loveu:
  4. [quote name='Agnes']Dokladnie tak, to jest taki "wiejski myk" ;) Lanuchy chyba u krow maja cos takiego z tego co pamietam z dziecinstwa - przeklada sie cala kotwiczke przez kolko i ona sie blokuje potem Zastanawiam sie nad sprzedaza EL PERRO czerwonej 60 cm 4 cm szer, moze ktos bylby zainteresowany?[/QUOTE] Zapodaj cenę ;)
  5. Hmmm... A która gazeta Waszym zdaniem jest lepsza, ciekawsza MP czy PP? Ja do tej pory kupowałam tylko MP no i jakieś 2 razy PP i zauważyłam, że MP się tak trochę "popsuł"...
  6. [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_3571caac.jpg[/URL] Uważaj żeby Ci nie odleciała :D [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/untitled1copy575c.jpg[/URL] Cudnie w nich wygląda:loveu:
  7. [quote]Hmm to choroba motywuje do robienia fotek :cool3: oj ciekawe :evil_lol:[/quote]Wyszłam tylko na chwilkę:evil_lol:. Ale żałowałam, oj żałowałam jak smarkoliłam potem przez następne pół dnia ;) [quote]Paco wacha sobie kwiatek czy go zasadzil?:eviltong:[/quote]Wąchał, ale nie kwiatki tylko ser żółty pod kwiatkami:diabloti: Z tymi grubiutkimi i krzywymi łapami raczej by nie zasadził (no chyba że kopniaka):eviltong: On potrafi tylko niszczyć, obrywać, wyrywać :) a te wyrastające tulipany niestety zdeptał:roll: musiałam zwalić winę na siebie:lol:
  8. [URL]http://img857.imageshack.us/img857/3408/dsc06058.jpg[/URL] Hihi... Jaki różowy gang:evil_lol: *** Neron ma limonkową obrożę z el perro?;)
  9. [quote name='Adrianna']Obiecuję w weekend nafocić. Słowo harcerza :)[/QUOTE] Hihi... A teraz kluczowe pytanie, Ado jesteś harcerzem?:evil_lol:
  10. Nie wytrzymałam do końca tygodnia:lol: Jestem chora i usiedzieć nie mogę na miejscu;) Wiosenny Paco:lol: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8351/28011.jpg[/IMG] POZDRAWIAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH GALERIĘ PACO! :)
  11. [quote name='kalyna']ja też nie cierpię pracy w ogródku, ale lepsze to niż gotowanie.... bo ja to beztalencie totalne jestem :lol:[/QUOTE] A ja "potrafię" gotować "Pomysł na...":eviltong: *** Wiosna, wiosna, wiosna!:multi: Pierwsze kwiatuszki:cool1: [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/6991/28010.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1541/28044.jpg[/IMG]
  12. [quote]a poza tym nie ładnie, Ty z psem się bawisz i focie mu pstrykasz a z tyłu mama biedna musi sprzątać..:diabloti: rozumiem, że to poświęcenie się dla nas z tymi fotkami ;-)[/quote] Ja nie lubię ogródka i oczywiście to wszystko dla Was:evil_lol: Nawet jej dzisiaj powiedziałam, że wolałabym mieć trzy psy niż jeden ogródek:eviltong:. Jakoś nie mam zapału do zielenizny (w wakacje kupiłam takie cztery roślinki nazywają się żywe kamienie i obecnie trzyma się tylko jedna:roll:). *** [quote] [B] [/B] :smile: już nie moge się doczekać kiedy Falko będzie taki duży :smile::smile:[/quote] A ja Ci gwarantuję, że będziesz tęskniła za tym małym bobasem:fadein: No, ale z dużego też jest pożytek można postraszyć :) Mi wszyscy schodzą na krawężnik jak idę z Paco:diabloti:
  13. I skikomy:eviltong: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2459/28034g.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3611/28035a.jpg[/IMG][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/7273/28036.jpg[/IMG]
  14. Matrix:eviltong: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3764/28021.jpg[/IMG][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/314/28026.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3422/28047.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5692/28028.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/5665/28050.jpg[/IMG]
  15. Podręcze Was jeszcze trochę:diabloti: Ale nie martwcie się w tym tygodniu to chyba koniec z fotami:cool1: Ktoś ma bardziej pomocnego psa?:eviltong: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3091/28005.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/1019/28013.jpg[/IMG] Wkładał kamienie do taczki:razz: [IMG]http://img850.imageshack.us/i/28012.jpg/[/IMG][IMG]http://img850.imageshack.us/i/28012.jpg/[/IMG][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7299/28012.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4109/28018.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8736/28027.jpg[/IMG] A to dowód, w pyszczochu ma kamienia :)
  16. monika15

    ......

    [URL]http://img851.imageshack.us/img851/6889/img0099ak.jpg[/URL] [URL]http://img641.imageshack.us/img641/2740/img0183vy.jpg[/URL] Śliczni są z tą różową piłeczką:loveu: [URL]http://img823.imageshack.us/img823/6301/img0232jm.jpg[/URL] Jakie uchole :D
  17. [quote]Witam się :eviltong: Mimo, ze nie lubię labradorów, to ten twój Paco mi się bardzo podoba :loveu: i ty chociaż z nim pracujesz, uczysz go, a moja koleżanka tak zaniedbała prace ze swoim, że umie tylko dać łapę jak mówisz siad to on się kładzie i na odwrót, do tego jest agresywny, niewybiegany i się wgl nie słucha, straszny jest :-o[/quote]Ja również się witam :D I dziękuję za miłe słowa :) Z labem trzeba się niestety trochę pomęczyć ;) Ja przez pierwsze 1,5 roku miałam dosłownie męczarnie z nim. ;) *** [quote]Co tam slychac?[/quote]Ja na razie nic ciekawego :) Ja się lenię, a pies ciąle chce się bawić:roll: No a mi się nie chce i pies idzie sam pobiegać z piłeczką:evil_lol: Zła pańcia ze mnie:diabloti:
  18. monika15

    ......

    Wy mnie nie namawiajcie, bo w depresje popadnę, a rodzice i tak mi go nie kupią ;) Szkoda, że w moim mieście nie ma żadnego grzywka:roll:
  19. Hej, Jakie cudowne dwa puchacze:loveu: Normalnie duet idealny :D [URL]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC01194.jpg[/URL] Niesamowity mina :D [URL]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC01273.jpg[/URL] Cudnie razem wyglądają:loveu: Pozdrawiam :)
  20. [quote name='dianusia921']Witamy! :lol: fajny blondasek :) [url]http://img607.imageshack.us/img607/3435/dsc07811.jpg[/url] jaka płaszczka! :eviltong: [url]http://img687.imageshack.us/img687/153/28006k.jpg[/url] o jaki pysio! :loveu: [url]http://img710.imageshack.us/img710/8757/28001r.jpg[/url] haha patrzę,że psiaki to sobie takie dziwaczne miejsca wynajdują do spania,niby pod drzwiami to nie jest dziwaczne miejsce,ale przecież mają cały dom,a one wolą się gnieździć na małym :eviltong: [url]http://img534.imageshack.us/img534/6327/zdjcie0464g.jpg[/url] starsza pani też jest śliczna :loveu: Pozdrawiamy serdecznie! i zapraszamy do nas ;)[/QUOTE] Witamy w naszej galerii :)
  21. Ale śliczna:loveu: [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_480136a3.jpg[/URL] Robisz świetne fotki :)
  22. [quote name='dOgLoV'][url]http://img189.imageshack.us/img189/3764/28021.jpg[/url] uwielbiam zdjęcia z tej perspektywy :loveu:[/QUOTE] Hihi... Tylko ciekawe czy podoba się to małym zwierzątkom jak taki bydlak tak na nie patrzy ;)
  23. monika15

    ......

    No i dobra... Przez Was zakochałam się w grzywkach:roll: I co teraz? :D Z Lucyferka i Draco fajna para się zrobiła:eviltong: Obaj są śliczni:loveu: Lucek ma zajebiaszczy kolorek :)
  24. [quote name='kalyna'][URL]http://img809.imageshack.us/img809/7070/28022.jpg[/URL] czy to domowy tor agility? Ja też zbieram na lepszy aparat :) tylko mi się marzy lustro :) ale obecna cyfrówka najgorsza nie jest :) i całkiem te fotki w miarę robi :)[/QUOTE] No taki domowy ;) Tylko na razie mam przeszkody, ale jak więcej wolnego czasu znajdę to tyczki w ziemię powtykam i będzie pseudo slalom :D Zauważyłam, że Paco takie skakanie radochę sprawia :D A co do aparatu to jak słońce świeci wychodzi nawet ładnie, ale jak pochmurno jest to bezsensu :/
  25. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9646/28034.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8096/28035.jpg[/IMG]:loveu:
×
×
  • Create New...