Jump to content
Dogomania

monika15

Members
  • Posts

    943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika15

  1. Śliczny pyszczek:loveu: Prosimy o więcej zdjęć:diabloti:
  2. [URL]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/_dsc4418.jpg[/URL] Ten różowy jęzor dodaje jej kobiecości:diabloti: Piękna jest:loveu: [URL]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC01643.jpg[/URL] Pies z bagien:eviltong: Ucałuj potwory ode mnie:loveu:
  3. [URL]http://i54.tinypic.com/no7vyf.jpg[/URL] O! Paco :D Troszkę mniejszy od mojego, ale za to bardzo podobny:diabloti: Zazdroszczę Wam takiego latania w powietrzu:eviltong: mój pies to chyba ze dwa razy skoczył żeby ringo w powietrzu złapać:roll:
  4. Jak patrzę na te królizki to mi serce pęka jak sobie pomyślę, że ktoś je może zjeść :( [URL]http://img713.imageshack.us/img713/9002/p4010281.jpg[/URL] A ochroniarz z tym wyglądem wszystkich odstraszy:eviltong:
  5. [URL]http://img508.imageshack.us/img508/7028/p1020643z.jpg[/URL] Haha... Uczy się podobnie jak ja ;) Głowa na książce, a oczy w telewizor :D [URL]http://img854.imageshack.us/img854/4290/p1020606.jpg[/URL] Rozwaliło mnie to zdjęcie :D Król i królowa na tronach normalnie ;)
  6. monika15

    Demo(nek) xD

    [URL]http://img121.imageshack.us/img121/7038/3kwiecie085kopia.jpg[/URL] Hihi... Mokry szczurek:eviltong: [URL]http://img132.imageshack.us/img132/6086/3kwiecie031kopia.jpg[/URL] Yyyy.... Jeśli to są całuski to dlaczego mój pies tak robi z jego kolegą kastratem:-o Wydało się, mój pies jest pedałem:eviltong: A tak w ogóle to śliczni są oboje:lol: Fajny spacerek [URL]http://img819.imageshack.us/img819/734/82011058kopia.jpg[/URL] Dupska labów są najsłodsze:eviltong: I mięciutkie, hihi [URL]http://img543.imageshack.us/img543/7281/82011001kopia.jpg[/URL] Aż korci żeby pociągnąć ;)
  7. [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_5033ba57.jpg[/URL] Uwielbiam jak ona tak kica:loveu: Widać spacerek się udał:lol: [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_5043e1ea.jpg[/URL] A Niunia to zawsze zrobi te piękne oczyska:loveu: Całusy dla wszystkich psiaków:eviltong:
  8. [quote name='Luzia']Ja zamówiłam takie ostatnio: [URL]http://allegro.pl/wzmocniony-identyfikator-adresowka-dla-psa-i-kota-i1526276700.html[/URL] ale jeszcze nie doszły. Jak przyjdą to od razu dam znać jak to wygląda na żywo :)[/QUOTE] Ja miałam taką adresówkę i wytrzymała tylko 3 miesiące :/ ścierała się i pękła przy kółeczku. Nie byłam nią zadowolona edit: O przepraszam, miałam "cieńszą" ;)
  9. [URL]http://i56.tinypic.com/a4q0qq.jpg[/URL] Buahahahahaha! Małpka normalnie ;) Żeby kawałek okrągłego plastiku motywował psa do wchodzenia po drzewach:lying: Muismy teraz udowodnić naukowo, że pies potrafi zrobić wszysko :hmmmm: :D
  10. [URL]http://img848.imageshack.us/img848/1076/dsc03834b.jpg[/URL] Jaki ładny ptoszek! :D [URL]http://img135.imageshack.us/img135/5048/dsc03784p.jpg[/URL] Co on tam takiego zobaczył? Hmm?
  11. [quote name='Maalwi']Kurcze trochę niepokoi mnie to ,że Bibi brzydko pachnie z pyska i uszu... Zęby jej myję i dostaje denta stixa ale nie wiem czemu nadal utrzymuje się neiprzyjemny zapach. A jeśli chodzi o uszy to nic nie śmierdziało a teraz nagle przy wymianie plastra czuje smród a to z tego plastra tak brzydko pachniało...[/QUOTE] Mojemu tak z uszu śmierdziało (woda podczas kąpieli się chyba dostała) i wet dał takie kropelki do przemywania :) Potem było już wszystko ok.
  12. [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_4764d35e.jpg[/URL] Te oczy są najpiękniejsze:loveu: [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_41418954.jpg[/URL] Haha, to zdjęcie wymiata po prostu :D
  13. Dziękujemy za wszystkie komplementy :D *** [B]deer_1987[/B] niestety ostatnio strasznie mało czasu mam, ale oczywiście próbuję nadrabiać zaległości ;)
  14. [quote name='kalyna'][URL]http://img405.imageshack.us/img405/6808/28001f.jpg[/URL] piękne :) i jak tu nie skorzystać z takiego zaproszenia i odwiedzać trzeba regularnie :)[/QUOTE] Trzeba, trzeba ;) Dziękujemy za odwiedziny oczywiście :loveu:
  15. Nie mogłam się powstrzymać ;) Nowe zdjęcia z naszej sesyji :D Ach te zęby, ach ten nos! :D [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/667/28007c.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5672/28008.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2770/28009.jpg[/IMG] Jak widać na zdjęciu Pako pragnie wszystkich serdecznie uściskać i zaprosić do oglądania jego pięknej i boskiej mordki w galerii :D [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6808/28001f.jpg[/IMG]
  16. [quote name='dOgLoV'][URL]http://img718.imageshack.us/img718/1309/28012u.jpg[/URL] śliczny :loveu: ma dużą piekna głowę :loveu:[/QUOTE] Głowa jest duża, bo siedzi w niej wielki mózg:evil_lol: Niestety Pako go za często nie używa ;) [QUOTE]Ale to słońce na większość psów działa, ale nie tylko na nie, bo na ludzi też :lol:[/QUOTE]Oj tak ;) Jak miło jest znów popatrzeć jak sąsiedzi na świeżym powietrzu mogą się wreszcie powyzywać:grin: Miód dla uszu:eviltong:
  17. [quote name='kalyna']No wystarczy się upomnieć i od razu nowe fotki ;) i to takie ładniutkie :) [URL]http://img864.imageshack.us/img864/1876/28017.jpg[/URL] cóż za bieg :) jak F1 :)[/QUOTE] Mówisz i masz ;) Coś mu dzisiaj słoneczko główkę przygrzało i tak latał po podwórku cały dzień :D
  18. Ja też za nr 1) :)
  19. http://img4.imageshack.us/img4/6597/p3300081.jpg Eeee no... Nie pogadasz, jakie łoże :D I jaka para na nim leży:grin: Fajny zgrany duet, pies i kot:loveu:
  20. 2) najładniejsza dla psa ;)
  21. [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1309/28012u.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2146/28014.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1184/28002.jpg[/IMG] Pozdrawiamy w szczególności wszystkich stałych bywalców :D i zaglądaczy :bye:
  22. Dzisiejsze:grins: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3764/28021.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/6991/28010.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/1876/28017.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6600/28020j.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/378/28007.jpg[/IMG]
  23. [quote name='*anusia&ajlu*']uwazajcie bo plaga kleszczy juz jest:/ czekam na fotki :loveu: bo jeszcze w pracy siedze....[/QUOTE] O właśnie, właśnie kleszcze są już niestety... bleee.... My wczoraj już jednego złapaliśmy w lesie (tzn. Paco) tyle, że ja mam o tyle dobrze, że mój pies jest jasny :D Współczuję właścicielom ciemnych psiaków ;)
  24. [quote name='kalyna']i co zdrowa już? będą teraz fotki?[/QUOTE] Zdrowa, zdrowa :) Ale fotek mało, bo mnie aparat wkurza i wczoraj do tego internet mi chodził jak żółw:comp26: Dzisiaj może coś lepszego napstrykam :) Na razie trochę wczorajszej Pakusiowej mordy :D Jakie wielkie chęci ma mój pies do agilitowania:roll: Próżniak jeden:evil_lol: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1184/28002.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/7421/28010t.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3091/28005.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7888/28001.jpg[/IMG]
  25. [quote name='kalyna']Jak przechodzę koło ogrodzenia to moja też pokazuje co potrafi :( ale narazie jestem na etapie mijania się z psami na łąkach.. i są to duże odległości ale coraz lepiej jest :) I 3mam kciuki za Was :) [/QUOTE] No to witam w klubie psów ciągników ;) Ja też mam przerąbane z moim bydlakiem jak zobaczy jakiegoś psiura... Ehhh... Z zazdrością patrzę jak ludzie idą z psami, które nawet raz nie szarpną:roll: *** [URL]http://img151.imageshack.us/img151/3448/dsc03745c.jpg[/URL] Jak się nóżki poplątały:loveu: Cudooo i Nero oczywiście też:loveu: Muszę wreszcie kogoś znaleźć żeby razem chodzić na takie psie zabawy;)
×
×
  • Create New...