-
Posts
943 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika15
-
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2427/28001o.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6991/28010.jpg[/IMG][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7070/28022.jpg[/IMG][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8203/28023.jpg[/IMG][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/8198/28025.jpg[/IMG]
-
Przed chwilą wariowaliśmy na podwórku, bo słoneczko na chwilę zaświeciło i porobiliśmy parę fot :D [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3764/28021.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/9234/28019.jpg[/IMG] I później zaczęło się wariactwo :) [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/124/28004.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3091/28005.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/4903/28013n.jpg[/IMG]
-
Hej i wpadłam do Was i już się rozkochałam w zwierzakach :) [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_476683fc.jpg[/URL] Co za oczka:loveu: [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0111/054a56.jpg[/URL] Hihi... Latający pies ;) [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1110/untitled1copy69161129.jpg[/URL] Króliś też niczego sobie :D Ślczny, a te uszka mnie zaczarowały :)
-
[quote name='deer_1987']Bedziemy zagladac, na razie od poczatku patrze :) no i do nas zapraszamy jesli masz ochote :) [url]http://img710.imageshack.us/img710/8757/28001r.jpg[/url] Ale mu wygodnie :)[/QUOTE] Już byłam u was, ale nie wiem czy wszystko nadrobię ;) Na razie wszystko po kolei czytam :D
-
[quote name='deer_1987']Tak sie mijamy w niektorych galeriach ze postanowilam zajrzec :)[/QUOTE] Cieszę się bardzo :) Zapraszamy do częstszych odwiedzin :D
-
Witam wszystkich nowo przybyłych :D *** [B]kalyna[/B] ten aparat to totalna porażka. Jakiś stary grat sony dsc S cośtam później sprawdzę:evil_lol: Wielki kicz i wczoraj się tak na niego wkurzyłam, że zaczynam zbierać kasę na nowy:eviltong: A to będzie bardzo trudne:lol: Jak się zrobi cieplej i ładna pogoda będzie to od wujka pożyczę lepszego i cyknę parę fot:cool3: *** [quote][URL]http://img13.imageshack.us/img13/9180/zdjcie0431w.jpg[/URL] hahahah świetne ujęcie! Jakbym Lailuszkę widziała... a ostatnio moja mała miała kość w pysku i dawałam Honey'owi jakiegoś smaczka, to nie wypluwając kości zabrała jeszcze smaczek ;) hahah[/quote] On tak paradował przez kilka dnie z tą kością w pysku;). Ale się na niego wkurzyłam, bo jak do niego podeszłam, a on to tak rozgryzał to warknął na mnie i powiedziałam "To twoja ostatnia kość ode mnie":diabloti:. *** [quote] [INDENT] [URL]http://img809.imageshack.us/img809/7815/28006.jpg[/URL] ale słodka minka :loveu: Paco jest śliczny,taki do schrupania:loveu::lol:powiem,że wcześniej wcześniej podobały mi się tylko psy stróżującą/pracujące owczarkowe ONY/dobki rottki,boksery,ale teraz ta słodycz biszkoptu labów i goldenów coraz bardziej zaczyna przemawiać([SIZE=1]myślę,że będę miała kiedyś takiego biszkopta ze schroniska..)[/quote][/SIZE] [/INDENT] W biszkoptach jest moc rozkochiwania:evil_lol: Jak z nim idę to wszyscy się za mną oglądają:p ale największym wstydem to było wypowiedzenia słów przez weta: "Jak się boi to niech sobie ONA zostanie na dworze":eviltong: *** Borze wczoraj fotkę strzeliłam :) [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6327/zdjcie0464g.jpg[/IMG] I mój blondynek z latarkami w oczach:evil_lol: [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7888/28001.jpg[/IMG] *** Magiczne słowa "Kici kici", do których Paco ma słabość:eviltong: [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/124/28004.jpg[/IMG]
-
Hej :) http://img832.imageshack.us/img832/5004/dsc04972y.jpg Śliczna jest:loveu: I w czerwonym jej ładnie :)
-
[quote name='dOgLoV']Buahahahahahahaha sama z siebie pizgam co ja tu napisałam , mój Tż w nocy przeczytał mojego posta i tak zaczał sie smiac ze aż postanowil mnie obudzić sms-em z wiadomoscia co ja tu napisałam :evil_lol: nie ma to jak czytac ze zrozumieniem :evil_lol: [B]monika15[/B] - uznajmy że tego powyższego pytania nie było :evil_lol: fajnie nam sie znajomosc zaczela :evil_lol: Za oknem nawet przebija sie słonce wiec mysle ze jest przyjemnie , za chwile idziemy z psami do lasu , mam nadzieje ze sie nie zakopiemy po kolana w blocie hyhyhyhyh[/QUOTE] A co tam. Wpadki muszą być:razz: A co do jeżdżenia konno to jest zajebiście :) Na początku trochę nuda, ale jak się skoki przez przeszkody zaczną to jest super ;) Zazdroszczę pogody, bo u mnie to szaro i smutno ;)
-
Hej :) Co za cudny czarnuch:loveu: [URL="http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_9062.jpg"]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_9062.jpg [/URL] Aż korci żeby go wycałować:eviltong: Pozdrawiam;)
-
I znów do Waszej galerii wlazłam :D Jaki ten rudzielec rudy:evil_lol: Podoba mi się ;) Rude wredne :) Oczywiście bez urazy ;) A Bono to wielki chłop przy rudziaszku :) Jak było na wystawie? A zresztą po co się pytam, widać, że masz zawalony mózg psami (zresztą tak jak ja) to pewnie było świetnie :D
-
Hej, ja tu pierwszy raz :D [URL]http://img812.imageshack.us/img812/4897/dsc03549h.jpg[/URL] Otwarta na nowe znajomości :) I prawie wzrostem do konia podobna ;) [B]dOgLoV [/B]jeździsz konno? Ja tak bardzo za tym tęsknie ;) *** [URL]http://img850.imageshack.us/img850/6169/dsc03658i.jpg[/URL] Hihi, Neron wygląda jakby mówił "Spójrz mi w oczy":loveu:
-
[B]Marchewkowy [/B]świetny zakup. Aż mi się w oczach mienią te kolorki ;) *** Ma ktoś może zdjęcie jasnego psa (ewentualnie może być ciemny) w obroży kolor limonka lub zielonej? :) *** [B]Tepes[/B] jaka długość wzięłaś tej obroży z el perro? :) [URL]http://wd7.photoblog.pl/np4/201008/6E/74149986.jpg[/URL]
-
[quote name='Gosia9712P'] O jaaaa, ile zdjęć, super :loveu: A Borcia śliczna, pokazuj ją częściej :D[/QUOTE] A postaram się :) Tylko do babci z aparatem muszę jechać ;) Zaraz dam dzisiejsze zdjęcia Paco :) *** Słaba jakość, bo telefonem robione, ale coś jest chyba widać ;) [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9180/zdjcie0431w.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6333/zdjcie0430w.jpg[/IMG] [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4716/zdjcie0432.jpg[/IMG] Pozdrawiam! :D
-
Jaki kolorek elperro pasowałby do biszkoptowego laba? Czerwony i różowy odpada ;)
-
No puma normalnie z tego Twojego kota ;) [URL]http://img695.imageshack.us/img695/8678/17815746.jpg[/URL] Nie pogadasz... :) Hihi.. Jaskier fajnie jęzor wywalił [URL]http://img21.imageshack.us/img21/3197/12940310.jpg[/URL]
-
No to teraz Dżeki rozwalił tą sztuczką wszystkich :D [URL]http://img852.imageshack.us/img852/760/oczko.jpg[/URL] Śliczny :) Wyszturchaj go ode mnie po główce :)
-
[quote name='mychaaaaa']oooo ja! ale macie porządek na podwórku :evil_lol: ale Paco pewnie nie zrobił tego specjalnie! :cool3:[/QUOTE] No coś Ty... To było z tęsknoty ;) Sąsiedzi mówili, że jak zostaje sam to niezły koncert daje :) A poźniej zostawia po sobie taki ślad, ślad miłości ;)
-
Sońka przeszczęśliwa :) http://img40.imageshack.us/img40/3075/p3130028.jpg Łooo... A kot mnie nieźle przeraził ;) Wampiro :)
-
No cudny ten twój Lucyferek:loveu: Jestem w nim zakochana :) I zazdroszczę wam takich fajnych spotkań ;)
-
[quote name='Gold']Nie wiecie gdzie mieszkam :eviltong: Zdjęcia, będą wieczorem, ale raczej jutro.[/QUOTE] Yghym... Gdzie są te obiecane zdjęcie? :eviltong: Czekam! :)
-
Dziękujemy za miłe słowa :) Aparat siadł, więc zdjęć nie będzie ;)
-
Hej :) Leja jest śliczna :loveu: [URL]http://wd9.photoblog.pl/np5/201102/F1/87268548.jpg[/URL] A zdjęcia robisz świetne :D Jestem fanką Twojej fotografii ;)
-
[URL]http://img34.imageshack.us/img34/6458/1009190.jpg[/URL] No piękna ta kropkowa panna :) Mój pies w dalamatynkach gustuje ;) To chyba przez te kropki i biel :P Pozdrawiam :)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wow Aga :) Picasso się z Ciebie robi :D Ładne rysunki :) A gdzie foty Dżekiego? Hmmm? A co do muzyki to ja też jestem beztalencie ;)
-
No jasne :) Próbujemy :)