Ja dla mojego psa jakieś 2,5 roku temu kupiłam Flexi Compact 3 [URL]http://petcarelive.com/img/Pet_Supplies/flexi-compact-3-large-black-all-bel.jpg[/URL]
Może wspaniale się nie prezentuje, ale wytrzymała to ona jest :) Smycz kilka razy poturlała się za moim psem po betonie i po takich wypadkach tylko obudowa się porysowała. W zoologicznym kupiłam ją za 70 zł, ale patrząc na smycze, które mooje koleżanki kupowały za grosze i wytrzymywały góra 3 miesiące to opłacało się;)
Taśma nie ukrywam, że śmierdzi (a po deszczu to aż boję się jej rozwinąć), ale czasem się ruszę i ją "wypiorę" ;) Niestety jest ciężka:roll: Ogólnie rzecz biorąc, dla silnego psa jest ok;)