[quote name='basia0607']Bemola musimy zabrać od pani a Wrocławia, nie chodzi po schodach ! Pani b. fajna, warunki super ale Bemol nie chce wchodzić na schody, pani go nosi a to cieżki pies. Mamy nowy problem i to na drugim końcu Polski.[/QUOTE]
Ojej, to współczuję, ale psina się może jeszcze przyzwyczai. Moja też na początku nie chciała chodzić po schodach, a teraz śmiga. Chyba, że on ze starości już nie może?