Jump to content
Dogomania

handzia

Members
  • Posts

    11204
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by handzia

  1. Dziewczyny wybierają się do schroniska w niedzielę, poproszę żeby o nią zapytały. Wczoraj nawet nie było kogo tam zapytać. Ale może one czegoś się dowiedzą. Wzrost tak do kolana z głową już. Powiedziałabym, że średnia. Z jej zachowania można wywnioskować, że bardzo spokojna. Waga, no nie wiem ale na mój gust to tak koło 12 kg. Ona jest kudłata i wydaje się na normalnie odżywioną, ale skoro boi się swoich koleżanek w boksie jest taka możliwość, że pod sierścią jest chudziutka. No i jeszcze wiek by się przydał. Na oko to ciężko stwierdzić.
  2. [quote name='funia']Jeszcze coś ....Na kwarantannie jest kilka psów z obrożami więc można wnioskowac ..ze kazdy jest zagubiony ...Czasami zastanawiam sie dlaczego zwykły kundel tak nie porusza nikogo jak np.beagle czy inny rasowy w schronie .To oczywiscie moje odczucie .[/QUOTE] Funiu kochana, wiem, że kochasz wszystkie psy. A zwłaszcza te najbiedniejsze, najbrzydsze i najbardziej potrzebujące pomocy. Dlatego tak cię podziwiam:loveu::loveu::loveu: a one zazwyczaj okazują się najwspanialsze.....
  3. [quote name='agusiazet'][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1299/p3210593.jpg[/IMG] To jest suka czy pies?[/QUOTE] Jest zjawiskowa, prawda?:loveu: Funiu pięknie ją ujęłaś:)
  4. Sabciu trzymaj się, szczęście się do ciebie w końcu uśmiechnie:) I Ty się doczekasz swojego domku
  5. Śliczny rudasek, uwielbiam takie. Życzę suni odpowiedzialnego domku tym razem:)
  6. Śliczna sunia, podobna do mojej. Historia bardzo smutna :( Co za ludzie :shake: ale sunia na pewno znajdzie wspaniały dom bo ma wspaniałych przyjaciół w postaci Was:loveu:
  7. no i jest jakieś światełko w tunelu....
  8. Po niedzieli będzie może lepsze zdjęcie, jeżeli uda się cyknąć. Ale nawet na tym te oczka wyglądają słodko:)
  9. [quote name='ladySwallow']Ale mówisz o tej małej, co ją widać, z ciemniejszą sierścią na grzbiecie, czy z tą, co tylko łeb widać? Bo z tą drugą może być problem :lol: Postaramy się zrobić, ale jeśli będzie na kwarantannie, to nic nie obiecuje - zależy od pogody, sama wiesz, że w deszcz itd. trudno będzie coś tam wychwycić.[/QUOTE] Ta druga niestety. Wszystko rozumiem, ale gdyby się udało to było by super. Ostatnio u Funi taka podobna sunia znalazła bardzo szybko domek, więc dobrze by było wstawić tam zdjęcie tego maleństwa. A nuż komuś wpadnie w oko:)
  10. [quote name='malagos']A ta siedząca ciągle pod ścianą sunia, to jakiej to-to wielkosci?[/QUOTE] Ona ma swój wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201333-Smutna-Tania-szuka-domku"]http://www.dogomania.pl/threads/2013...ia-szuka-domku[/URL] Jest nieduża tak do kolana około
  11. Widzicie te oczy na dole? To ona albo może on? nie jestem pewna:)
  12. [quote name='ladySwallow']Wydaje mi się, ze to my rozmawiałyśmy kiedyś na wątku, że mieszkasz w okolicy Boh. Monte Cassino, nie? Ja będe w Zamościu w niedzielę, z rana umówiłam się z piranhą, a koło 11-12 będziemy pewnie jechać :)[/QUOTE] Dziewczyny to ja od razu mam prośbę, zróbcie zdjęcie tej malutkiej na samym dole jak się uda. Mała jest na kwarantannie. [URL=http://img9.imageshack.us/i/suniar.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7126/suniar.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Dzięki Funiu:loveu::loveu::loveu: Bardzo ładne zdjęcia. Powinnaś w końcu uwierzyć w swoje zdolności fotograficzne :razz:
  14. [URL=http://img855.imageshack.us/i/smutas.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2274/smutas.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Widzicie maleńką? Żal na nią patrzeć:(
  15. [URL="http://img801.imageshack.us/i/suniah.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7106/suniah.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Tylko takie, niestety:roll: To ta maleńka na samym dole:)
  16. Kurczę tylko akurat nie wyszło za bardzo zdjęcie. Widać ją tylko troszkę, spróbuję tu wstawić
  17. leni 356 jesteś kochana, że założyłaś jej wątek. Mam wielką nadzieją, że sunia już długo pod tą ścianą już nie posiedzi.
  18. [quote name='zadra']Wczoraj został wyadoptownay do DS kocur Agrest.Trochę się u mnie zasiedział,ale warto było.Trafił do cudownych,czułych i kochających Pań.[/QUOTE] Wspaniale:) Oby wszystkie zwierzęta ze schroniska tak trafiły:)
  19. Byłam dzisiaj w schronisku. Sunia siedziała pod tą ścianą,:placz:myślałam, że mi serce pęknie. Ale na nasz widok się ożywiła. Widać było, że miała chęć podejść do siatki....myślę, że ona jest zdominowana przez inne suki i się boi po prostu. Woli siedzieć bezpiecznie pod tą nieszczęsną ścianą. Na dźwięk aparatu (Funia robiła jej zdjęcia) wstała i zaczęła się przeciągać, zrobiła kilka kroków:multi: Ale chwilę potem znowu przycupnęła pod ścianą:( Ona jest taka cudowna i kochana. Ma coś w sobie, że nie mogę przestać o niej myśleć....Można się w niej naprawdę zakochać...Ktoś będzie miał z niej pociechę. Wygląda na bardzo łagodną suńkę:)
  20. Dzięki Tola, nie wiedziałam że sunia ma już wątek. Bardzo się cieszę, już mi troszkę lżej na duszy:)
  21. Nie mam pomysłu jak mu pomóc. Wpłaciłam to co obiecałam, Chciałabym więcej wspomóc ale ciężko z kasą teraz. Może ktoś mógłby jeszcze coś dołożyć? Dobre nawet parę groszy. A tak na marginesie to w czarnych kolorach widzę jego przyszłość.:-( Hunter ma małe szanse na adopcję z tą chorobą:shake:
  22. [quote name='zadra']To nikt nie zwrócił uwagi na złamanie wczesniej? Koszmar-psina strasznie cierpi !!![/QUOTE] No właśnie nie wiem jak to było do końca. Nie jestem lekarzem i nie chcę wyciągać pochopnych wniosków. Jutro będzie zbadany. Bądźmy dobrej myśli.
  23. [URL=http://img848.imageshack.us/i/zdjcie0229w.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1048/zdjcie0229w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] A ten biedaczek, którego zawiozłam siedzi jeszcze na kwarantannie. Dzięki Bogu ma się dobrze. Jeżeli siedzenie w klatce tak można nazwać. Niestety ogłoszenia nic nie dały, nikt się po niego nie zgłosił. Założę mu wątek, jest wspaniałym radosnym psiakiem...może to zwiększy jego szanse
  24. [quote name='Tola']No... dzisiaj wiadomość, ze wrzuciłam zdjęcia na wątek "poszła" natychmiat:cool3: Ta sunia cały czas tak siedziała, u mnie na zdjeciu również... [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5590/35531304.jpg[/IMG][/QUOTE] Byłam razem z Funią dzisiaj, ta kochana sunia dalej tak sobie siedzi pod tą ścianą:placz:. Boi się innych suk i pewnie dlatego tak pozostaje na uboczu. Jakby tak ktoś ją zaadoptował miałby w domu wielki skarb. Funia cyknęła jej zdjęcia może potem wstawi jak coś wyszło. Ta sunia bardzo zapadła mi w pamięć i serce. O niczym już dzisiaj nie mogę myśleć:( Do tego był tam jeszcze pies ze złamaną nogą. Nie mógł postawić jej na ziemi. Trzymał ją podkuloną w powietrzu, a ona dyndała w różne strony.:-( Jutro ma go obejrzeć wet
×
×
  • Create New...