-
Posts
11204 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by handzia
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jakie cudne zdjęcia :loveu: Ależ ona szybko robi postępy :lol:, widzę dużą poprawę, stoi swobodnie ze smyczą na szyi :-o :loveu: Wspaniale :loveu: -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabrisia1']Wspomogę finansowo, ale jak mam to zrobić i o jaką sumę chodzi?[/QUOTE] Bardzo dziękuję. A jeśli chodzi o sumę, to już od pani zależy :) Tak jak pisałam każdy dzień w hoteliku to 10 zł, odrobaczenie, środek na kleszcze, sterylka 150 (już po zniżce, bo mormalnie kosztuje u nas ok 200), potem jeszcze transport. Będziemy starały się załatwić go jak najtaniej :) Tak więc w sumie trochę się uzbiera. Jesli chciałaby pani nas trochę wspomóc, to będziemy wdzięczne, a jaka suma to już pani zdecyduje. Dla nas każdy grosz się liczy, ponieważ mamy jeszcze inne psiaki, którym chcemy pomóc :) Jak to zrobić? Przesłać na konto :) Jeśli pani będzie chciała, prześlemy nr konta :) -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Super,latwiej byloby przerzucic mala do DS ze stolycy,tak mi sie wydaje:roll: :lol:[/QUOTE] Też tak myślę. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Czy ktos ma kontakt tel z Magda? Wypadaloby sie wywiedziec,czy przypadkiem Jej TZ nie wybiera sie do Wwy :cool3:[/QUOTE] Mam jej numer, zadzwonię jutro. -
To dobrze, ja złożyłam zamówienie na innym bazarku :) Dziękuję Wam, że rozpieszczacie suńkę.
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Funiu, jeśli chodzi o preparat na kleszcze i pchły, to najtańszy niestety, nie mamy wyjścia... -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabrisia1']W jaki sposób mam Wam pomóc podjąć decyzję?[/QUOTE] Gabrisiu chodzi mi o to czy wspomożesz nas troszkę finansowo? Bo każdy dzień suni w hoteliku to koszty dla nas, wirusówki to też koszty, sterylka rownież. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Funia :lol: proponowalabym odwrotna kolejnosc - sterylka i dopiero wirusowki.[/QUOTE] Wirusówki najlepiej już u siebie w domu u Gabrysi, kiedy sunia wydobrzeje porządnie po sterylce. Więc za tydzień zrobimy sterylkę, chyba trzeba odczekać tydzień od odrobaczenia? -
Mina, wspaniały tekst. Też go wykorzystam do ogłoszeń. U kogo zamawiałaś ogłoszenia? Żeby nam się nie zdublowało :) Allegro umie robić Agnieszka_K, tylko ostatnio zajęta. Myślę, że nam pomoże a jesli nie będzie mogła to może ja popróbuję ;) To się chyba robi jak każde inne ogłoszenie...
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Koszt odrobaczania 11 zł Dolpac . Trzeba podac jej koniecznie Frontline lub Fiprex .Zdecydujcie szybko i trzeba kupić , Nastepnie za tydz ,wet proponuje wirusówki 30 zł i za tydzień sterylka , Jaka wasza decyzja ?[/QUOTE] Nie wiem sama. Myślę, że tutaj może pani Gabrysia pomoże nam podjąć decyzję. -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
handzia replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Wspaniale czytać takie wieści :) Brydziu, wszystkiego dobrego :loveu: -
Ja ciągle zaglądam, ale nie mogę pomóc finansowo, mam już takie tyły :-( Gdybym była bliżej to pojechałabym z Wami kopać tam w lesie, tak mi żal tych pozostałych biedaków, najbardziej te kleszcze mnie przerażają :-(
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cioteczki z bazarku na Punię i Lorkę uzbierałam (jeśli jeszcze wszyscy wpłacą ;)) 158 zł. Zapłaciłam transport za Punię 123 zł, zostało mi niewiele bo 35 zł :shake: Nie wiem jeszcze jak będzie ze zwrotem ze skarpety dla Owieczki, na pewno połowę dostanie. Soema napisała mi, że stali deklarowicze mają 100 % zwrotu, ja zgłaszałam sunię ale deklarowiczką jestem dopiero miesiąc, więc nie wiem czy mi przysługuje ten zwrot. Głupio mi było już się tak dopytywać :roll:. Niebawem mam zamiar znowu wystawić bazarek, może parę groszy wpadnie. Gdyby dostała 100 % mogłabym te 35 zł przeznaczyć na potrzeby Zojki. Muszę jeszcze zapytać Owieczki, czy tam jeszcze jakieś inne długi nie zostały po Lorce i Puni? 20 zł, które zapłaciłam przy wykupie Zojki ze schroniska będzie już moim kosztem. Jednak musimy ustalić na czym stoimy :). Doba hotelikowania Zojki kosztuje 10 zł. Odrobaczenie 11 zł. Sterylka 150 zł. O transporcie nawet na razie nie myślę, bo już mnie głowa boli ;) Ach, i jeszcze zapomniałam dodać, że na koncie mam 112 zł, które mi zostały po zbiórkach na Punię i Lorkę, czyli ogólnie mam na swoim koncie 147 zł :) Jednak z tego muszę mieć pieniądze na sterylkę Puni. -
Pozdrawiam Cię Lorciu kochana :) Bardzo się cieszę, że tak fajnie Ci się mieszka u swojej nowej Pańci :loveu: Bądź grzeczną dziewczynką i uważaj, żeby jakiś przystojniaczek Cię nie zbałamucił :evil_lol: Śliczniutką masz koleżankę, tą która wyleguje się w koszyku ;)
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Było mi miło dzisiaj porozmawiać z Gabrisią ;). Super Pani szykuje się naszej bidulce .:loveu: Zojka lepiej ,co dzień mały kroczek do przodu . Priorytet oswajac ją ze smycza .Gabrisia mieszka w bloku nie da rady w inny sposób jej wyprowadzać ....:shake: Plan podstawowy oswojenie z obrożą i smycza a w efekcie końcowym nauka chodzenia na smyczy .[/QUOTE] Ojej, miałam nadzieję, że Gabrysia mieszka w domku. Widziałam dzisiaj jak mała boi się smyczy :shake: Trzeba ją jakoś przyzwyczaić...Funia mówiła, że widziała już takie przypadki i psa można do smyczy przyzwyczaić, więc mam nadzieję, że Zojka szybko załapie o co chodzi z tą smyczą. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']To Nuka jest w schronie, czy jej nie ma?[/QUOTE] Jest, to jej najnowsze zdjęcie :) Gdzie miałaby zniknąć skoro [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/61922815.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/701/61922815.jpg[/IMG][/URL] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Właśnie ta sunia co rzadko wychodzi mnie nurtuje... Powiedz Tolu, którą byś polecała do wyjazdu? Ja sama nie chcę decydować, to takie trudne... :shake: Neska śliczna, Twoje marzenie się spełniło :) -
[quote name='inga.mm']Właśnie podsumowałam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205734-Rozliczamy-TULINKOWY-SKLEPIK-bis-do-21.04-%2821.00%29/page20"]TULINKOWY SKLEPIK[/URL] i jeśli nikt nie będzie kwestionował moich propozycji, przeleję w poniedziałek 150 zł dla Werki.[/QUOTE] Inga, wspaniale :loveu:, dziękujemy bardzo w imieniu Werki :)
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Ta lezaca na sercu przypomina moja gdynska Zabunie a obecnie Tosienke.Nie mam pojecia dlaczego do gory nogami :evil_lol:Fota jeszcze ze schroniska EDIT: Image shack zachorowal i wszystkie foty na razie w takiej opcji jak ponizej :evil_lol::lol: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2853/tosienkawschronie2006.jpg[/IMG][/QUOTE] Faktycznie, jak jej siostra ;) To ta Twoja Tosia? -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabrisia1']Szkoda mi tych piesków ale ja czekam tylko na Zojeczkę.POZDRAWIAM[/QUOTE] Bardzo się cieszę, że jesteś taka zdecydowana, dziękuję Ci z całego serca :loveu: -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tutaj jeszcze jedno zdjęcie rudaska :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/p6012493.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8364/p6012493.jpg[/IMG][/URL] Ta sunia bardzo lezy nam na sercu, ale zdaję sobie sprawę, że jest mało adopcyjna :-( Sunia ma chora nóżkę, kuleje. Zamierzamy z Funią założyć jej wątek, ona jest przekochana i strasznie lgnie do człowieka.. Ale wstawię jej zdjęcie, to ta druga z prawej. Jest najmniejsza w boksie, potrącana przez inne suki :shake: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/101/p6012496.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3649/p6012496.jpg[/IMG][/URL] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']To juz tylko moze byc lepiej :multi: Zojeczko :loveu: jestes madra sunia i dasz rade :lol: Handziu, jak Ci sie wydaje,czy bardziej na juz ta sunieczka na budzie / zupelnie jak Lusienka,daje slowo :multi:/ czy ta malizna z nadwaga ;)???Czy bardziej na juz Jasko czy ten rudasek?[/QUOTE] Tak bardziej na już to ja brałabym to strachliwe co w budzie się schowało. Spróbuję zrobić zdjęcie. A jeśli nie ona, to ta na budzie, i rudasek.:) -
Słodka sunieczka, jakie śliczne skarpetki :)
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
handzia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Funia dzisiaj nie może wejść na dogo, więc ja napiszę troszkę o niej. ;) Koopka była, słoma, ziarna i takie tam... Dawała się głaskać już coraz śmielej, Funia mogła głaskać ile chciała :multi:, sunia już tak nie ucieka więc z każdym dniem jest lepiej :) Sunia jest cichutka, nie szczeka, ale to może na razie tylko :evil_lol: Nie mogę się doczekać kiedy do niej pojadę, jutro będziemy próbować ze smyczą, zrobimy test na dzieciaki ;)