Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Skąd ty na to wszystko siłę bierzesz...
  2. Kawki nie gdy dosyć...więc jeszcze ode mnie.
  3. Ma pchełki? Dwa maluchy dworowe, które wzięłam do domu były zapchlone totalnie i w uszach świerzbik...teraz już ok. Zostają na zawsze. Początek grudnia sterylki... Mamuśka dalej nieuchwytna
  4. I prawie koniec piątku. Najfajniejszego popołudnia
  5. Jeden milczek, a drugi murmurando i miauczando za dziesięć kotów
  6. Same cudowności, ale..... No właśnie - to " ale"
  7. Siedzę z kotem na kolanach i tak z nudów sobie podrzucę ( chociaż nie chcecie )
  8. Spodnie są fajne. Polecam. I dzień dobry wszystkim. Miłego dnia, wszak jutro piąteczek
  9. Bardzo pozytywne uzależnienie Też należę do tego klubu
  10. Witajcie będę wspierać bazarek obecnością.
×
×
  • Create New...