Jump to content
Dogomania

Jota67

Members
  • Posts

    4362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    21

Everything posted by Jota67

  1. Właśnie pozycja się skończyła, a pies domaga się spaceru. Czas zrzucić kota z kolan i dać się pochłonąć dżdżystej aurze
  2. Ja dziś mówię " dzień dobry" bardzo późno....więc poprawiam na " dobrego popołudnia"
  3. Nie śpią! Sałatki dla guccio robiłam. Bo wybredna i słodkiego nie chce! Do wyboru do koloru
  4. Nosz przecież w realu to jest drugi kot A herbata na przemian z kawą
  5. Pychotka! U mnie była zwykła z cytryną i miodem
  6. Już one instynktownie dobrze wiedzą co im nie zaszkodzi a pomoże...
  7. Ja to taka słodko - gorzka. Jak pasuje...
  8. Akurat, żeby zostawić dla zwierzątek to mi odpowiada
  9. A w Austrii można zbierać tylko do 2 kg dziennie. Inaczej - mandat. Ale to właściwie nie tak źle. Mniej pracy naraz. Tylko jak tu z wagą pod pachą po lesie chodzić
  10. Spodnie nr 10 są baaaardzo wygodne i wyglądają lepiej niż na zdjęciu;)
  11. Dla mnie to też głupota. Ale nie tylko w Holandii tak jest z tego co wiem.
  12. Mam i ja! 3 koźlarze pod brzózką na swoim ogródku znalazłam .
×
×
  • Create New...