Jump to content
Dogomania

Rumi.

Members
  • Posts

    4177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rumi.

  1. no właśnie nie wiem w czym różnica(znaczy się wiem co znaczy uwędzona) ale która będzie smaczniejsza? która się będzie dłużej trzymać?
  2. teraz się też pogmatwałam, najpierw myślałam że już muszą zniknąć...
  3. :modla::modla::modla::modla: oby było ok
  4. u nas nie ma takich :( a najbliżej mam zoonaturę. Czyli jaka ta kostka jest? (z jakiego zwierza?)
  5. 4 dni? to przecież one malutkie, bez mamy nie wiadomo czy przeżyją... mam pomysł ale to musi być na 100% pewne, zobaczymy. To co się stało z pozostałymi? Nikt przecież nie bierze takich szczyli. (zdjęcia proszę)
  6. [B][COLOR="#9932cc"]Ciotki błagam zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206072-%C5%9Aliczne-szczeniaki-mix-westa-pr%C4%99gowane-dzi%C5%9B-wieczorem-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]!!!! ktoś nie dopilnował westki i są szczeniaki, które jak ktoś się nie zadeklaruje że weźmie je choćby na DT to zostaną dziś uśpione!!![/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR="#9932cc"]Ciotki błagam zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206072-%C5%9Aliczne-szczeniaki-mix-westa-pr%C4%99gowane-dzi%C5%9B-wieczorem-czeka-je-%C5%9Bmier%C4%87-pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]!!!! ktoś nie dopilnował westki i są szczeniaki, które jak ktoś się nie zadeklaruje że weźmie je choćby na DT to zostaną dziś uśpione!!![/COLOR][/B]
  8. dokładnie za rok będzie się liczył angielski i będą wgl testy podzielone na każdy przedmiot, słyszałam że mają być przez 5 dni ale nie wiem czy to prawda
  9. [quote name='anka11']może specjalne zabawki, np. z konga, ale nie wiem czy one coś dają[/QUOTE] ona nie lubi bawić się zabawkami... ona jedzenie lubi :D ale też zależy jakie [quote name='ahedok']polecam wędzonego gnata ze sklepu zoologicznego rozmiar XXL (Tekla mówi, że wołowa, ale ja obstaję przy mamucie) Irysowi smakuje, nie szkodzi a ząbki na zdjęciach widać :D[/QUOTE] A ile ok kosztuje? A w zwykłym mięsnym nie kupujecie?
  10. [quote name='Doginka']Z tymi wystawami to jest tak, że im szybciej zaczniesz, tym szybciej się piesio przyzwyczai. Trzeba go nauczyć chodzenia, stania wystawowego i takie tam. Oczywiście trzeba mieć sporo kaski, bo ten sport sporo kosztuje;-)Przygotowanie szaty do wystawy tez nie jest tanie;-) A tak w ogóle, to IRYSEK jest śliczniutki:loveu:[/QUOTE] Dlatego piszę że odstawiam na później :D Oczywiście nie mówiłam tu o mojej obecnej suni bo ona rozpieszczona jak nie wiem i ma już 6 lat więc nic jej nie nauczę :) W przyszłości chdzi o psa od szczeniaka uczonego wystawiania i pielęgnacji szaty. Po 2. własnie czas i kasa, jak będę zarabiać to dopiero wtedy będę mogła sobie pozwolić :) (ostatnio taki pies którego bym chciała mieć to chart awgan .... lecz uważam że każdy pies jest piękny więc każdego bym mogła mieć, nawet bullowate.... o taki pitbull to marzenie) [quote name='anka11']hihi, a już myślałam, że szczotkujecie :diabloti: ciekawe czy naprawdę to coś daje, tzn. mycie psu zębów moja poprzednia sunia uwielbiała nóżki świńskie, a Wena też wszystko wcina. Ostatnio dostała średnią kość i w pięć minut jej nie było, ale staramy się ogarniczać, bo ma potem zatwardzenie. Za to ciągle zapominam jej dać, leżą w worku żwacze...[/QUOTE] [quote name='Doginka']Ja ze zwaczami przesadziłam i miałam zatrucie trzech sznupów:sad:Teraz ograniczam do jednego na tydzień;-)[/QUOTE] no właśnie się zastanawiam, bo moja sunia dostaje pedigree denta stix i naprawdę je kocha, lecz się zastanawiam nad jakimiś kościami aby móc czyścić zęby. Ostatni miała usuwany kamień więc chce teraz o to zadbać, lecz boję się że coś się jej stanie(np. po tabletkach na odrobaczanie wymiotuje zawsze, nie wiem czym to jest uwarunkowane). No i jakie kości można dać, aby nie były za małe i aby jej smakowały (np. kości ze skóry nie lubi) Macie jakieś propozycje lub rady?
  11. dokładnie :) Lecz niektórzy trzęsą gaciami że i tak będą napisane punkty więc i tak szkoła zobaczy ile się miało, lecz to się naprawdę nie liczy, mój kolega dwa lata temu podpisał się i wyszedł, a dostał się do dobrego liceum :)
  12. każdy psiak zasługuje na życie. Porozsyłaj do ludzi może ktoś pomoże. Po 1. gdzie one są? W jakim wieku są?
  13. do szkół językowych się liczy i chyba do klas z profilem angielskim. Ja się baaardzo cieszę że się nie liczy :D Wy będziecie mieć gorzej bo będziecie mieć podzielone na części.....
  14. piesia bo to są ludzie z tych co myślą: "przecież MNIE nie ugryzie" "mojego" maksia ze schronu wcześniej adoptowało kilka takich ludzi... ostatnio wrócił po 2! godzinach. Teraz trafił do wspaniałych ludzi(adopcja schroniskowa) z którymi rozmawiałam tydzień czy dwa po adopcji i przez 10 minut mi opowiadali co tam u niego i jaki on kochany. Owszem ugryzł ale z ich winy, przyznają to i mówią że i tak zostanie z nimi do końca życia :)
  15. .... pomyłka :)
  16. zawsze to lepsze niż uśpienie... i o ile napewno z tym chipem nie jest jednak ok :D jak nawet to należy mówić że się psa znalazło w Krakowie na ulicy jakiejś tam bo o to pytają
  17. w krk schronie o ile się nie mylę to może po 5 zwrocie psa mogą go ewentualnie uśpić, były już u nas gryzące spaniele i przed każdą adopcją prawie strasznie byli właściciele, każdy miał za sobą ugryzienie i nieudane adopcje, lecz w końcu znalazły super domki :D
  18. nale wszyscy się rzucają na tego co uważają że psa nie należy usypiać, na początku stwierdziłyście właśnie że psa nie uśpicie... ta osoba ma prawo tak myśleć też teraz. Lecz to Wasza decyzja.... Ja nie płacę za psa i nie mam możliwości go wziąć więc nie mam głosu w tej sprawie....
  19. pięknie wygląda w nowej obroży :loveu: nareszcie nie wielka kolczata :multi:
  20. rozmawiałam z BUDRYSEK kilka dni temu i podobno jest jakiś domek na oku i bardzo prawdopodobne że tam sunia trafi :) Możesz proponować inne psiaki :)
  21. jeśli jest to konto na które się nie włamało, czyli np. mamy, taty, siostry, TZ-ta i się podpisało swoim nickiem i napisało że się pisze z innego konta to jest to dozwolone.
  22. co jest zabronione? jeśli ktoś się podpisze swoim nickiem i napisze iż to on to jest dozwolone
  23. kurczę :( nie mogę nic oprócz trzymania kciuków
  24. BUDRYSEK a na miau intensywnie szukasz?
×
×
  • Create New...