Jump to content
Dogomania

Rumi.

Members
  • Posts

    4177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rumi.

  1. Piękna sunia :loveu:
  2. [quote name='Saththa'][url]http://www.explorerfanklub.org.pl/forum/files/trio_190.jpg[/url] ja tam stawiam na ten czerwonobordowy :) Heheh ten najbardziej po prawo;) Poznałam po rejestracji :evil_lol:[/QUOTE] hahaha mądrala :lol: ja po naklejkach poznałam :roll:
  3. Wg mnie teraz najważniejsze będzie pogadanie z Pauliną telefonicznie co ma robić jak zostanie sam na sam z psem na te dni :)
  4. [quote name='ewab']Nosówka - postać nerwowa:([/QUOTE] biduleńka :( mam nadzieję że bardzo nie cierpiała... taki młody psiak :(
  5. według mnie może być, a nawet wskazane jest dla malutkiej, ale żądam foteczek po wizycie :) choć nie wiem czy mam głos bo się nic do małej nie dołożyłam...
  6. [quote name='lilo']na pewno , psiurami obklejony przecież :)[/QUOTE] no właśnie i dlatego na ten stawiam :D
  7. [url]http://www.explorerfanklub.org.pl/forum/files/trio_190.jpg[/url] ten najbardziej po prawej? :razz:
  8. [quote name='Aska7']To raczej leonberger[/QUOTE] Wkleiłam go też na leonbergery, lecz wydaje mi sie bardziej kaukazowaty :D Jak mnie odeślą tu to będę w kropce
  9. myślicie że ma on coś z leonbergera? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_ngKhurzvLWc/Ta1wz2PFCfI/AAAAAAAAAvY/M3icSvl2wH4/IMG_3540.JPG[/IMG]
  10. Czy on ma coś z kaukaza? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_ngKhurzvLWc/Ta1wz2PFCfI/AAAAAAAAAvY/M3icSvl2wH4/IMG_3540.JPG[/IMG]
  11. [quote name='andzia69']Dzisiaj pożegnaliśmy naszą 6-mies. dobeczkę:( przegraliśmy walkę o jej życie:(:( [/QUOTE] :( A co jej było? Przepraszam ale nie odwiedzałam tego wątku od jakiegoś czasu.
  12. [quote name='rotek_']proszę czytać ze zrozumieniem... oskar został przygarnięty, bo groziło mu schronisko-niestety okazał się agresywny do psiego rezydenta. Oskar jest psem bez rodowodu i nie można go brać pod konkretną rasę a raczej psa w typie rasy. Niebieskie oczy nie są wyłącznie cechą haszczaków, w zabrzu ostatnio był bulterier o błękitnych oczach i nie miał nic z haszczaka. Oskar jest wyrośnięty, a to wet podpowiedział że pies może być mieszkanką malamuta. Pies miał 3 właścicieli i dopiero W.Chroniowski go wykastrował. Cała sytuację opisałam na forum haszczaków...[/QUOTE] Ok :) a na jakim forum opisałaś? bo jest kilka forów haszczaków, aby się nie powtarzało :) U nas w schronie też był taki mixik jak by haszczaka i malamuta, niebieskie oczy miał i był potężny. No i mamy astkę z niebieskimi oczami, więc to nie jest specjalnie cecha haszczaków
  13. ale ludzie chcą labradory... bo one miłe kochane itd... byłam przy tym jak się ludzie pytali o labki
  14. Jeżeli się nie mylę to są dwa labcie w schronie ale nie jestem pewna, bo tego widziałam na spacerze a drugiego (wydawał sie mniejszy) w szpitalu...
  15. Czytałam na miau jak będę jutro lub w czwartek to się dowiem :)
  16. Niestety wiem iż dużo wolontariuszy wychodzi z nim, a inne z kolei wogóle nie wychodzą.... Nawet pracownicy się skarżą że upasłyście go.... Ogłoszenia by się przydało porobić nowe w takim razie
  17. widziałam go naprawdę wielki jest... lecz myślę że szybko znajdzie dom.... przynajmniej taką mam nadzieję
  18. super :) to jest bardzo potrzebne, ludzie nie zdają sobie często sprawy co to jest psiak w typie bull. Zapraszam kasumi na wątek krk bullowatych, nawet tak aby poobserwować :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174348-KRAKOWSKIE-BULOWATE-...jest-ich-ca%C5%82a-masa-([/url]
  19. U nas w krakowie też na szczęście wszystkie psiaki są sterylizowane lub kastrowane zaraz po kwarantannie, bez tego nie wyjdą na szczęście, bo dużo zdarza się rasowych, no a w typie bull lub groźnych ras mamy sporo i dla nich jest jeszcze wizyta przed adopcyjna :)
  20. Trzymam kciuki aby domek się udał :thumbs:
  21. [quote name='Avaloth']na razie się nie ciesz xd znaczy ja już się cieszę ale jeszcze nikt o tym nie wie xd Właśnie, ciągle zapominam się zapytać. Co się stało z tym agresywnym, dużym DONem który był koło Disla ?[/QUOTE] teraz wszyscy dogomanicy z krk wiedzą :) Trzymam kciuki aby się wszystko udało :thumbs:
  22. [quote name='Avaloth']Trochę zdjęc schroniskowców ;) Napoleon, boks A5, A7, Rafcio z G1(albo G6 ? xd), Mona (zdjęcia sprzed dwóch/trzech tygodni), Lucek, Braun, Astoria, Mauritius, i boks którego nr. nie pamiętam ( z wczoraj) https://picasaweb.google.com/113605557126613410615/Schroniskowce# A przy okazji, wie ktoś czy w razie ewentualnej chęci adopcji jakiegoś psa ze schroniska, można przyjść pod schron ze swoim żeby zobaczyć jak na siebie reagują etc ? Spuścić je razem na wybieg, pochodzić przed/po schronisku? Trzeba się spytać, ale myślę że tak, oczywiście oba by musiały być w kagańcach, wczoraj ludzie testowali haszczkę na swojego kota i ją adoptowali :)
×
×
  • Create New...