-
Posts
17600 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Zosia123
-
WROCŁAW prośba o informację zaginął kot
Zosia123 replied to kristinbb's topic in Kotki już w nowych domach
To nawet moje okolice, tylko że ze mną są przeważnie co najmniej dwa duże psy :) Ale udostępniłam na FB :) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Zosia123 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']W połowie września będę potrzebować transportu dla Rina (owczarkowaty podrostek) z Częstochowy do Wrocławia.[/QUOTE] Nie mam jeszcze kompletu deklaracji dla Aresa, ale cały czas liczę na to, że mu się uda i że będzie miał szansę na godniejsze życie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254167-ARES-pilnie-do-adopcji%21[/url] Dlatego szukam powoli także transportu z Wrocławia do Częstochowy. -
Cisza u Aresa, a jak nie uzbieramy deklaracji, to pies się wreszcie rozjedzie na boksach i wtedy już go nie dadzą :(
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Przelałam właśnie pieniążki od Kocurka, Marudy, p. Renaty i p. Andrzeja, które dostały się na moje konto :) W sumie 152 zł :) -
Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Dostałam 250 zł od Basi M. Aktualnie jesteśmy na plusie, jeśli coś zostanie po wyjeździe Rinusia, to będzie dla Ramzesa :) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Zosiu melduje,ze moja deklaracje sierpniowa przekaze Ci przy naszym spotkaniu...[/QUOTE] Dziękuję, daj mi znać, kiedy będziesz :) -
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']przelałam dziś na Sylwestra do skarpety 100 zł pozdrawiam[/QUOTE] Dziękuję :) Musimy poczekać na potwierdzenie od Donnki. Z mojego bazarku będzie także 400 zł dla Sylwusia. -
Mam dwa potencjalne domki, jeden pod Wrocławiem, a drugi pod Gliwicami. Obydwie rodziny chętne na młode, owczarkowate psy. To byli chętni na Rina, ale Rino ma już zaklepany dom. Po rozmowach telefonicznych wrażenie pozytywne, zwłaszcza domu pod Gliwicami. Mogę podać numery telefonów na pw, państwo się zgodzili.
-
Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Rino pojedzie pod Hamburg :) Bardzo dziękuję kochanej Cioci Kocurkowej za zrobienie wizyty pa :):) W połowie września państwo przeprowadzają się do domu i pies musi jeszcze miesiąc zaczekać. Przyszła Pani zapłaci za hotelik. [COLOR=#000000][B]W połowie września będę potrzebować transportu dla Rina z Częstochowy do Wrocławia![/B] Z Wrocławia będzie miał transport![/COLOR] -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Zosia123 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
W połowie września będę potrzebować transportu dla Rina (owczarkowaty podrostek) z Częstochowy do Wrocławia. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Zosia123 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Mam problem z [B]Marta72[/B] Wpis na wątku Sylwestra z 4 maja: [quote name='Marta72']ode mnie deklaracja stała 20 zł[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki!/page7[/URL] Wysłałam 3 pw i nie otrzymałam żadnej wiadomości. Pierwsze pw z 1 lipca: [quote name='Zosia123']Hej :) Piszę, bo chyba zapomniałaś o swojej deklaracji dla Sylwestra - dziadeczek już drugi miesiąc mieszka w hoteliku! :) Konto Sylwusia w pierwszym poście: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki[/URL]! Pozdrawiam, Zosia[/QUOTE] Drugie pw z 23 lipca: [quote name='Zosia123']Cześć, deklarowałaś 20 zł dla Sylwestra z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki[/URL]! Pies od maja przebywa w hoteliku, płacimy 300 zł miesięcznie. Sylwester niestety jest na debecie, musiałam przelać moje kolejne deklaracje, żeby dziewczyna mogła opłacić hotel. Czy mogę liczyć na wpłaty od Ciebie? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Zosia[/QUOTE] Trzecie pw z 12 sierpnia: [quote name='Zosia123']Witaj, to jest już moja trzecia wiadomość do Ciebie. Deklarowałaś 20 zł na Sylwestra, tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki!/page7[/URL] Sylwester 18 maja 2014 pojechał do hoteliku. Nie wpłynęły jeszcze żadne pieniądze od Ciebie na konto Skarpety Owczarkowej dla Sylwestra. Jeśli tym razem nie odpowiesz, niestety będę zmuszona wpisać Cię na czarną listę. Nie lubię takich sytuacji, ale tutaj chodzi o zapewnienie bytu staruszka, który na pewno nigdy nie zostanie adoptowany z racji wieku. Muszę mieć pieniądze na hotel i na weterynarza do końca jego dni. Jeśli przypadkiem nie wierzysz, czy pies faktycznie przebywa w hotelu, wystarczy wsiąść w samochód i pojechać pod Częstochowę. Hotel Tymczasik, Konary, k. Kłomnic. Pozdrawiam, Zosia[/QUOTE] Wątek Sylwestra: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki![/URL] -
Ares podobno ciut grubszy, ale teraz jest na boksach ogólnych, co oznacza "tradycyjną" karmę :(
-
Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Suczka mojej mamy, lat 10 z hakiem, właśnie się nauczyła biegać przy rowerze. :) -
Biedny Reks nie chodzi już na spacery do parku... Wychodzę najpierw z nim na 15 minut i dopiero potem z resztą na długi spacer...
-
.................................................
-
[quote name='asiuniab']czy wiadomo co u Aresa??[/QUOTE] Nie wiem, nie byłam tam ostatnio :(
-
!!!Przeżyła zderzenie z pociągiem!Już w DS!!!!
Zosia123 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Czyli Hercia zaakceptowała koleżankę :) -
Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!
Zosia123 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Teraz się telefon rozdzwonił, już mam 3 chętne domy :) Oczywiście podpowiadam też starsze psy, ale gdzie tam... musi być młody, żeby dało się go UŁOŻYĆ... Rozbrajające... :(