Jump to content
Dogomania

Zosia123

Members
  • Posts

    17600
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Zosia123

  1. Ramzio czuje się dobrze, przytył troszkę :) Zapraszam na nowy bazar dla Ramzia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256189-Cd-obrusy-gry-i-inne[/url]
  2. To nawet moje okolice, tylko że ze mną są przeważnie co najmniej dwa duże psy :) Ale udostępniłam na FB :)
  3. [quote name='Zosia123']W połowie września będę potrzebować transportu dla Rina (owczarkowaty podrostek) z Częstochowy do Wrocławia.[/QUOTE] Nie mam jeszcze kompletu deklaracji dla Aresa, ale cały czas liczę na to, że mu się uda i że będzie miał szansę na godniejsze życie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254167-ARES-pilnie-do-adopcji%21[/url] Dlatego szukam powoli także transportu z Wrocławia do Częstochowy.
  4. Cisza u Aresa, a jak nie uzbieramy deklaracji, to pies się wreszcie rozjedzie na boksach i wtedy już go nie dadzą :(
  5. Przelałam właśnie pieniążki od Kocurka, Marudy, p. Renaty i p. Andrzeja, które dostały się na moje konto :) W sumie 152 zł :)
  6. Dostałam 250 zł od Basi M. Aktualnie jesteśmy na plusie, jeśli coś zostanie po wyjeździe Rinusia, to będzie dla Ramzesa :)
  7. [quote name='bela51']Czy to maja byc psy - samce ? Czy płec obojętna ? [/QUOTE] Dzwonili w sprawie Rina, ale może suczkę też by chcieli. Telefony podam na pw, państwo zgodzili się na ich podanie.
  8. [quote name='Kocurek']Zosiu melduje,ze moja deklaracje sierpniowa przekaze Ci przy naszym spotkaniu...[/QUOTE] Dziękuję, daj mi znać, kiedy będziesz :)
  9. [quote name='Marta72']przelałam dziś na Sylwestra do skarpety 100 zł pozdrawiam[/QUOTE] Dziękuję :) Musimy poczekać na potwierdzenie od Donnki. Z mojego bazarku będzie także 400 zł dla Sylwusia.
  10. Mam dwa potencjalne domki, jeden pod Wrocławiem, a drugi pod Gliwicami. Obydwie rodziny chętne na młode, owczarkowate psy. To byli chętni na Rina, ale Rino ma już zaklepany dom. Po rozmowach telefonicznych wrażenie pozytywne, zwłaszcza domu pod Gliwicami. Mogę podać numery telefonów na pw, państwo się zgodzili.
  11. Ramzio dostał 100 zł z bazarku sunia2000, ślicznie dziękuję :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254439-Sza%C5%82-letnich-ubra%C5%84-w-rozm-S-XL-na-4-dziadki-do-28-07-14do-20tej?p=22308738#post22308738[/url]
  12. Rino pojedzie pod Hamburg :) Bardzo dziękuję kochanej Cioci Kocurkowej za zrobienie wizyty pa :):) W połowie września państwo przeprowadzają się do domu i pies musi jeszcze miesiąc zaczekać. Przyszła Pani zapłaci za hotelik. [COLOR=#000000][B]W połowie września będę potrzebować transportu dla Rina z Częstochowy do Wrocławia![/B] Z Wrocławia będzie miał transport![/COLOR]
  13. W połowie września będę potrzebować transportu dla Rina (owczarkowaty podrostek) z Częstochowy do Wrocławia.
  14. Mam problem z [B]Marta72[/B] Wpis na wątku Sylwestra z 4 maja: [quote name='Marta72']ode mnie deklaracja stała 20 zł[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki!/page7[/URL] Wysłałam 3 pw i nie otrzymałam żadnej wiadomości. Pierwsze pw z 1 lipca: [quote name='Zosia123']Hej :) Piszę, bo chyba zapomniałaś o swojej deklaracji dla Sylwestra - dziadeczek już drugi miesiąc mieszka w hoteliku! :) Konto Sylwusia w pierwszym poście: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki[/URL]! Pozdrawiam, Zosia[/QUOTE] Drugie pw z 23 lipca: [quote name='Zosia123']Cześć, deklarowałaś 20 zł dla Sylwestra z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki[/URL]! Pies od maja przebywa w hoteliku, płacimy 300 zł miesięcznie. Sylwester niestety jest na debecie, musiałam przelać moje kolejne deklaracje, żeby dziewczyna mogła opłacić hotel. Czy mogę liczyć na wpłaty od Ciebie? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam, Zosia[/QUOTE] Trzecie pw z 12 sierpnia: [quote name='Zosia123']Witaj, to jest już moja trzecia wiadomość do Ciebie. Deklarowałaś 20 zł na Sylwestra, tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki!/page7[/URL] Sylwester 18 maja 2014 pojechał do hoteliku. Nie wpłynęły jeszcze żadne pieniądze od Ciebie na konto Skarpety Owczarkowej dla Sylwestra. Jeśli tym razem nie odpowiesz, niestety będę zmuszona wpisać Cię na czarną listę. Nie lubię takich sytuacji, ale tutaj chodzi o zapewnienie bytu staruszka, który na pewno nigdy nie zostanie adoptowany z racji wieku. Muszę mieć pieniądze na hotel i na weterynarza do końca jego dni. Jeśli przypadkiem nie wierzysz, czy pies faktycznie przebywa w hotelu, wystarczy wsiąść w samochód i pojechać pod Częstochowę. Hotel Tymczasik, Konary, k. Kłomnic. Pozdrawiam, Zosia[/QUOTE] Wątek Sylwestra: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249690-Sylwester-12-letni-ONek-Od-18-V-2014-w-hoteliku-pod-Częstochową-prosimy-o-grosiki![/URL]
  15. Ares podobno ciut grubszy, ale teraz jest na boksach ogólnych, co oznacza "tradycyjną" karmę :(
  16. Suczka mojej mamy, lat 10 z hakiem, właśnie się nauczyła biegać przy rowerze. :)
  17. Biedny Reks nie chodzi już na spacery do parku... Wychodzę najpierw z nim na 15 minut i dopiero potem z resztą na długi spacer...
  18. .................................................
  19. [quote name='sunia2000']Zapraszam na kolejny bazarek dlaRamzia:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256706-Spodnie-dla-każdego-dla-Ramzesa-i-Malwy-do-28-08-14do-20-00?p=22362406#post22362406[/URL][/QUOTE] Ramzio dziękuje! :):)
  20. [quote name='asiuniab']czy wiadomo co u Aresa??[/QUOTE] Nie wiem, nie byłam tam ostatnio :(
  21. [quote name='sunia2000']Zosiu z letniego bazarku jest100zł dlaRamzia - przelew czy odbiór?:)[/QUOTE] Chyba odbiór - musimy się przecież wspólnie namyślić, który pojedzie na miejsce Belgy'ego. Dziękuję :)
  22. Czyli Hercia zaakceptowała koleżankę :)
  23. Teraz się telefon rozdzwonił, już mam 3 chętne domy :) Oczywiście podpowiadam też starsze psy, ale gdzie tam... musi być młody, żeby dało się go UŁOŻYĆ... Rozbrajające... :(
×
×
  • Create New...