Biedna Niunia... Mam nadzieję, że będą jej cały czas podawać środki przeciwbólowe... :(
A nie macie pojęcia, jaka ona jest słodka, rozdaje buziaki na prawo i lewo, bawi się ładnie z innymi psami, jest przekochana. Pan Wojtek i jego żona dzisiaj dzwonili, pytali o Niunię, wszyscy się w niej od razu zakochują :)