-
Posts
1932 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patik
-
Trzymam kciuki żeby szybko się znalazł . Współczuję. Spróbuje się zapytać jakby koleżanka go widziała,bo chyba tam mieszka :)
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Patik replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
dzisiaj,bo dzisiaj ale STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLE[B]PSIEGO[/B]?? -
Jaki przystojniak :loveu: trzymamy kciuki za udaną kastrację
-
śliczne szeleczki i reszta zestawu też :eviltong:
-
Śliczne zdjęcia również trzymamy kciuki za udaną wycieczkę :D
-
mój pies wskoczył, przy - 20 ,bo zobaczył łabędzia ,nie wiem co mu w ogóle odbiło, ale już potem się nie odważył. A tak jak mówią wszyscy nie nie powinno mu się stać ,bo w środku jest suchy :D
-
[url]http://desmond.imageshack.us/Himg585/scaled.php?server=585&filename=sdc14972ni.jpg&res=medium[/url] jaki skok :D zdjęcia świetne
-
A ja mam takie pytanie, mam 4miesięcznego shih tzu zaczynam już z nim podstawy agility,a widzę ,że lubi się bawić piłeczką skakać i biegać, spróbuję swoich sił z frisbee i zastanawiam się które frisbee lepiej kupić takie nylonowe czy to gumowe z trixe???
-
[quote name='harpoonka']Oglądam tę Twoją galerię z radością, podziwiam Kubusia, a nawet się nie przywitałam ;) To nadrabiam zaległości i serdecznie was pozdrawiam :)[/QUOTE] Witamy i cieszymy się z następnego gościa :D [quote name='Joann']świetne zdjęcia, a to bardzo fajne [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-isWLz_uH6YI/T3mQMnYzkVI/AAAAAAAAAOw/Zz9G5_beeQU/s600/DSC_3771.JPG[/URL][/QUOTE] dziękuję tylko rozmazane wyszło ;( [quote name='Ty$ka']Świetne piesie :loveu: A zdjęcia, bomba ;] Co to za Oskarek? ;)[/QUOTE] Oskarek to DON wujka, do obrony terytorium ,bo za dużo złodziei grasuje,Ale akurat jak na razie to ludziom nic nie robi tylko psom [quote name='heksa82']Cudna ta Twoja Doris, a i Kubuś nieczego sobie :lol:[/QUOTE] dziękujemy również ;)
-
Może po prostu chce,jakby to powiedzieć.... kontrolować sytuację,bo nie che aż takiego podekscytowania ze strony innych psów, a że nikt nie reaguje to on musi . PS. zdjęcia świetne, a łóżko cudowne:lol:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Rqu59ZlyXpU/T3mQOjGB6dI/AAAAAAAAAO8/SvosO2KnjZk/s600/DSC_3825.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5DiraKV_U48/T3mQP9PhAEI/AAAAAAAAAPM/6JejjGDUa58/s600/DSC_3833.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-puMCkrvJxzM/T3mQQb62ryI/AAAAAAAAAPQ/M_Yy26GlQ6I/s600/DSC_3834.JPG[/IMG]
-
kwiotek [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Q09C0LevI0A/T3mQLfylpLI/AAAAAAAAAOc/KZwZGggIR4o/s600/DSC_3759.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2dJRZ0kFhyk/T3mQLhVJf7I/AAAAAAAAAOg/NVFz0QQAhWY/s600/DSC_3766.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-isWLz_uH6YI/T3mQMnYzkVI/AAAAAAAAAOw/Zz9G5_beeQU/s600/DSC_3771.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EzPZ8kz173A/T3mQNL0GszI/AAAAAAAAAOs/pQ4N-IRVgJE/s600/DSC_3772.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iXSMOo8MR1I/T3mQOVtpR0I/AAAAAAAAAPA/9Kt6bIJXNBs/s600/DSC_3779.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0CdPMn4ElF0/T3mQEbI2MJI/AAAAAAAAANo/o6lbqk9bcFc/s600/DSC_3718.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rAQkoufux1M/T3mQJq-IcxI/AAAAAAAAAOQ/gdJpvVCCdC4/s600/DSC_3719.JPG[/IMG] i moje zdjęcie, a to ,że w oku to trudno :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-c8JUNre0Noo/T3mQHWdAh9I/AAAAAAAAAN8/xaMJVESMm3A/s600/DSC_3721.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2iKk1cDqW7M/T3mQIc9ImMI/AAAAAAAAAOE/Tl_zssBd5us/s600/DSC_3729.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h-iYsZ3XDUw/T3mQJu_1BsI/AAAAAAAAAOM/DpbHvw5KDF8/s600/DSC_3734.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2tDUdNklxpE/T3mQA-Hm0vI/AAAAAAAAANM/DtZNJnxTJQ4/s600/DSC_3667.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9Tp2cnVZ920/T3mQCfPadbI/AAAAAAAAANQ/UC6ASe5_yso/s600/DSC_3668.JPG[/IMG] na spacerku [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uHDdxS4pXLs/T3mQBtjFPCI/AAAAAAAAANI/rKqzR8yRF3I/s600/DSC_3687.JPG[/IMG] bazie :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-OSTJYTv8dAc/T3mQC77j_3I/AAAAAAAAANY/iMTjXx_29Yw/s600/DSC_3708.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hXbEf5FOeb4/T3mQQLmWfbI/AAAAAAAAAPc/KpF7akLiQYU/s600/DSC_3716.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Fj4E09gF-_0/T3mQE_gQ4RI/AAAAAAAAANs/94OZ6QopRec/s600/DSC_3717.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2uOCkIU6rTM/T3mP-XYZUtI/AAAAAAAAAMk/oL-LuRQxhqQ/s600/DSC_3655.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CML7MJ0EyyY/T3mP-aiVfUI/AAAAAAAAAMg/B4uF4_oSDbY/s600/DSC_3657.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QUCoDDVMh6o/T3mP-ydCVgI/AAAAAAAAAMs/puYiaxJvTMU/s600/DSC_3658.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2V6aoXXYgDY/T3mP_y_FCcI/AAAAAAAAAM0/2hbHocLNc3Y/s600/DSC_3659.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-G4Hby8S0XP0/T3mP_2a8CGI/AAAAAAAAAM4/dmL4RXe8jJ4/s600/DSC_3666.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5onVkSyQBhQ/T3mP6v9i2eI/AAAAAAAAALk/S9Jv0sQ7hVk/s600/DSC_3558.JPG[/IMG] i takie ognicho było :D [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Vyto0T6Rztg/T3mP7ZcdVxI/AAAAAAAAALw/j1Et7_Eskic/s512/DSC_3599.JPG[/IMG] biegnę [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IU8Xekq1NsY/T3mP7r6RvLI/AAAAAAAAAL0/i5bwNkF92mc/s600/DSC_3652.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lm6GrNl1g7o/T3mP8VCf7kI/AAAAAAAAAMQ/uMpV_uRdBN4/s600/DSC_3653.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1UMAUzZ4m1M/T3mP86WKjXI/AAAAAAAAAMM/ItSbiq0aR1s/s600/DSC_3654.JPG[/IMG]
-
A tu jak bawił się z moim bratem [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NIQ9ULePHrM/T3mP4OE1mxI/AAAAAAAAALI/RnqCLxPCL08/s600/DSC_3549.JPG[/IMG] nochal [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uZSGn-AVBk0/T3mP4i5aC0I/AAAAAAAAALE/n1K0o-FtIVU/s600/DSC_3552.JPG[/IMG] zdechł pies [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-z-gVfXh4hgQ/T3mP5N6-tPI/AAAAAAAAALc/_uAplRpXvvQ/s600/DSC_3554.JPG[/IMG] i uśmiech [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mY0Ohyj1shE/T3mP5V1LXCI/AAAAAAAAALY/XedFvUQ_xhg/s600/DSC_3555.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3jXBtBPAKK0/T3mP5ljSoZI/AAAAAAAAALg/AOK6YH09ZRI/s600/DSC_3556.JPG[/IMG]
-
A teraz sesja Oskarka, który chciał pożreć Doris , ale i tak jest cudny [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-l3ax44UVQm4/T3mPz3PyHyI/AAAAAAAAAKU/t4-sVXLQQ9g/s600/DSC_3528.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6rMoVe29OhQ/T3mP0EQSXhI/AAAAAAAAAKg/pO3e06knqNA/s600/DSC_3529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AHm1dV0CiXI/T3mP3JxoPZI/AAAAAAAAAK4/TiBzz-wQ_Uk/s600/DSC_3530.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eOpK7lgK5RE/T3mP1fBcEhI/AAAAAAAAAKo/AisPJwHpacs/s600/DSC_3532.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TdowqIV56eQ/T3mP2p444EI/AAAAAAAAAK0/XJyBaZkp6pU/s600/DSC_3534.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4KgoigImH2I/T3mPwrbW_KI/AAAAAAAAAJw/l0PaYZv7kcE/s599/DSC_3516.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1-noJB_3mcc/T3mPyHhAnpI/AAAAAAAAAJ4/tW729XRG3ds/s600/DSC_3517.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sjkcmSWmIVM/T3mPy6-T0CI/AAAAAAAAAKI/r6WhqF253K0/s600/DSC_3521.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c-odtshh_zw/T3mPzaX_bVI/AAAAAAAAAKQ/ghEC5sK49oI/s600/DSC_3522.JPG[/IMG]
-
A teraz w końcu nowe zdjęcia :eviltong: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6-ExXE3HiLA/T3mPvpvanoI/AAAAAAAAAJg/m8bJ0Jg2uTo/s600/DSC_3445.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Xg2a9BzUYRs/T3mPver5tMI/AAAAAAAAAJc/ezLr3Cyvzh8/s600/DSC_3502.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-s0RPuk0ZFSA/T3mPvsXUysI/AAAAAAAAAJk/KmjZVV8HQmI/s600/DSC_3510.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F3IABnezrVQ/T3mP3ASYmWI/AAAAAAAAALA/nAAkJNHXbQQ/s512/DSC_3512.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UyqgcQBJC-k/T3mPw0SuF2I/AAAAAAAAAJ8/P7Puu1oh0ZM/s600/DSC_3514.JPG[/IMG]
-
A co tak cisza ja chcę Juna i królika:evil_lol:
-
Wszystkiego najlepszego dla Oskarka:tort::tort:
-
Jakie śliczne ,Niunia była cudna :loveu:
-
Cudowne fotki ,szczególnie to [url]http://desmond.imageshack.us/Himg441/scaled.php?server=441&filename=dsc5602i.jpg&res=medium[/url]