[quote name='Falkaa']Witamy ! Oo proszę wreszcie macię galerię :)
Śliczny psiak, i świetne szczurki :loveu: bedziemy napewno zaglądać :)
Też miałam kiedyś koszatniczkę :) [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/7/zdjcie2449001.jpg/[/URL] zniknęła tak samo szybko, jak się pojawiła.. Przyniósł ją kot, i zjadł ją kot :(
Do tej pory sie zastanawiam, gdzie on znalazł mlodą kosztaniczkę..[/QUOTE]
Ojej współczuję,za to moje niestety mają dyspensę od wychodzenia ,bo obżarły mi już wszystko i zesikały również, a mam nie klejone panele,więc wszystko tam wchodzi itp.