-
Posts
1700 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasiek.
-
[quote name='edek']Pixie dzisiaj dostała jakiejś niestrawności zwymiotowała ( ale strawionym jedzonkiem ) i potem zrobiła na rzadko kupkę. Od wczoraj daję im tą Dog Chow dla juniorów z jagnięciną mam nadzieję, że to nie od karmy. Zobaczymy....... będę obserwować :-([/QUOTE] Edek ,karmę tym bardziej dla szczeniaków wprowadza się przez około 5 dni mieszając ze starą,bo inaczej może sie skończyć tak jak tu,jak masz tą starą karmę to tak zrób ,szczeniak też mógł coś zeżreć nieodpowiedniego ,przede wszystkim sprawdzaj ,żeby piła ,a może masz siemię lniane też by pomogło,jak nic się nie poprawi to musisz ugotować ryż z kurczakiem i marchewką (przetarta).
-
Świetnie ,że Bruno się odnalazł :lol: ,bo było jakieś niepokojące info ,napisałam na FB ,że sie odnalazł ,natomiast o okolicznościach zaginięcia nie ,jak będzie wszystko potwierdzone to dopiszę ,plakaty rozwieszali również ludzie z FB Potrzebna pomoc w łapaniu psa rasy husky w Łomiankach ,ponoć dziś był widziany,to ten z banerka Ponoć widziano go w Łomiankach w okolicy ul. Warszawskiej, koło bazarku.
-
[quote name='Kora']kasiek, nie rob problemu z wypowiedzi Vegi o FC bo to portal spolecznosciowy jak Dogo (tyle ze Dogo jest wyspecjalizowane). FC potrzebny jest po to zeby za jego pomoca, pomoc psom przy okazji znajomych nie koniecznie psiarzy.[/QUOTE] Kora ,ale ja na FB ,mam akurat znajomych psiarzy,taka własnie specjalną grupę jak dogo ,i wypowiedź była skierowana do nas ...,vega tekst na tym wyd FB ,które ja mam nie jest sprostowany ,może być kilka wyd na jednego psa ,jutro trzeba sprostować ,bo ludzie ja wyzywają od przeróżnych itd,jutro podam ten tekst
-
to jest cytat z tego mojego FB ,gdzie zajmujemy się tylko pierdołami i nie wiem jakie są fakty ,a coś trzeba odpowiedzieć w końcu porzuciła ,wywaliła z auta ,czy chciała oddać Anna napisał(a): „Nie nakręcaj Ona chciała go oddac - nie porzuciła. Ludzie litości. Niech się Bruno najpierw znajdzie. Znowu nakręcacie, a chyba chodzi o to żeby uciekinier się odnalazł a nie o zaszczucie kobiety. Tak? Dobrze rozumiem tę stronkę? Bo z niektórych wypowiedzi wynika co innego . Przykre to jest :(”
-
[quote name='vega17']z przypadku mialam na mysli to ze nie chca brac psa pod wplywem chwili. na marginesie nie mam fb. sama napisalas ze macie kilka psow i chyba nikt ich nie chce tak?[/QUOTE] Nie wiem o co chodzi ,mamy na FB dużo psiaków ze schronisk ,szukajacych domów ,tymczasów itd ,miedzy innymi sporo psiaków z dogo ,wiec się zastanów co piszesz ,a teraz szukamy Bruno i o niczym nie zapominamy ,jak na razie zero wieści
-
[quote name='santino']Ptaki w każdym razie zbiera ekopatrol. Nie wiem jak psy.[/QUOTE] Ale ja wiem ,ze tak jest z psami na 100%,bo nie raz zgłaszałam -mówię o zabitych , Józefów juz wie ,bo jest na FB i o tym czytam ,ja podałam kontakt majla z 1 strony ,Psi Anioł -zawiadomiłam ,ale najlepiej oficjalnie
-
edek ,jak guzek wielkości sliwki -to duży ,tłuszczak nie rośnie tak szybko :shake: Karmę malej zarłoczce namaczaj ,bo jak bedzie łykać nie pogryzione korki ,to będzie wymiotować i ciągle bedzie głodna ,w końcu się nauczy ,mój znajdek był tak wygłodzony ,że też tak robił ,trzeba cierpliwości,sikanie raz na godzinę powinno załatwiać sprawę,oczywiscie gdyby nie jadły suchego ,to mniej by piły i mniej sikały ....
-
Edek ,ja tego guzka na foto nie widzę,nie każdy guzek musi oznaczać cos złego ,tylko ,ze u takich maluchów to pewnie wszystko trzeba sprawdzać ,jesli możesz to dotknij tego i zobacz czy to jest bolesne ,ciepłe i co może być w środku tzn czy płyn ,czy coś innego ,kazda zmiana na skórze -dobrze jak się zrobi foto od czasu do czasu wtedy widać zmiany.
-
Drodzy Państwo pilnie potrzebuje pomocy pieski umieraja!
kasiek. replied to DariaNojak's topic in Już w nowym domu
Daria chodzi o to ,żebyś odwiedzała forum raz dziennie i odpowiedziała na pytania jak są ,bo nie wszyscy mają czas na tel i maile po to mamy forum ,żeby tu zamieszczać info .Chwilowo u mnie nikt sienie zainteresował ,ale jest b.dużo szczylków -rozsyłam cały czas. [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2218/obrazek1j.jpg[/IMG]- 23 replies
-
- pomocy!!!
- szczeniaczki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Drodzy Państwo pilnie potrzebuje pomocy pieski umieraja!
kasiek. replied to DariaNojak's topic in Już w nowym domu
rozesłałam ....,ale ile ich zostało i jaki jest ich stan zdrowia.Inga psiaczki są w lecznicy ,a Daria podala kontakt do siebie daję swoj adres e-mail: [email][email protected][/email] , Pieski można odwiedzic w Lecznicy dla zwierząt na ulicy Tatarkiewicz 10.- 23 replies
-
- pomocy!!!
- szczeniaczki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Drodzy Państwo pilnie potrzebuje pomocy pieski umieraja!
kasiek. replied to DariaNojak's topic in Już w nowym domu
Podnoszę .... Dlatego proponowano uśpienie -to humanitarne rozwiązanie w takiej sytuacji ,wiemy ,ze tak sie często zdarza ,ze szczeniaki są zabijane ,nie wiem jak pomóc ,jest b.duzo szczeniaków do adopcji i to zdrowych....:-(- 23 replies
-
- pomocy!!!
- szczeniaczki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Nie wiem czy to pomoże ale w tej hurtowni są 4 opakowania ,ale nie wiem czy to aktualne i ceny nie widzę... [URL]http://www.lekowet.pl/?option=products_details&id=7019[/URL] [URL="http://www.lekowet.pl/img_upload/productsPic/1249128823.0647.jpg"][IMG]http://www.lekowet.pl/foto.php?img=img_upload/productsPic/1249128823.0647.jpg&xmax=200&ymax=215&mode=2[/IMG][/URL]
-
Kunio ,kontaktu do siebie nie podałeś ,odezwij sie chociaż na pw..
-
Już się nie błąka jest złapana! "Proszę przyjechać sunia jest już złapana, czeka w kojcu. Mój nr kontaktowy 796 376 279" -info dziś
-
[quote name='malagos']A gdzie masz te mozliwości? Żeby nie dublować ogłoszeń.[/QUOTE] Na FB ,wśród znajomych od zwierzaków i fundacje pro -zwierzęce(czasami jak cos pilnego to zamieszczają moje ogłoszenia)
-
Ja mogę pomóc ogłaszać ,tylko tam ,gdzie ja mam takie możliwości ,to formalności adopcyjne raczej odpadają -tylko później kontakt (fotka ,opis),bo widzę ,ze tak to jest załatwiane .
-
Dziwna jest ta pomoc na dogo...,wątpię ,żeby człowiek się jeszcze odezwał po takich komentarzach ,są wstawione inne linki i z tego jasno wynika ,że on nie chce tego psa ,nie może go mieć ,nie ma czasu ,nie radzi sobie kompletnie i dlatego szuka domu dla suni ,to chyba dobrze robi ,że zwrócił sie o pomoc,a nie wywalił na ulicę?:shake: tak sie psu nie pomoże ,a z tym przywiązaniem suni to może być tak ,ze foty chciał zrobić ,tego nie wiemy ,ale ja widziałam psiaki przywiązywane na stałe i wyglądały okropnie ,a nie widać , żeby ta była zaniedbana .
-
[QUOTE=koosiek; Kasiek., czy ty na dogo jesteś tylko po to, żeby mieszać? W pierwszym poście wyraźnie jest napisane, że suczki zostały zabrane z lecznicy, w której były zagrożone giełdą i obecnie przebywają w hoteliku... Warunkiem adopcji jest wizyta p/a i podpisanie umowy zawierającej warunek wysterylizowania suni do wyznaczonego terminu.[/QUOTE] Koosiek,po co ja jestem na dogo to ja wiem i niektórzy tez wiedzą , np Ci którym realnie pomogłam i nadal pomagam odnaleźć psy to na pewno ,ale są tacy do których nic nie dociera i na to naprawdę nic się nie da poradzić......