Jump to content
Dogomania

JOHANNALIND

Members
  • Posts

    2431
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JOHANNALIND

  1. No właśnie, też proszę o uzupełnienie- ja za kwiecień wysyłałam. A po dzisiejszym sprawdzeniu doszły też: - 20- kaas_1 - 10- MakS - 10- Ihabe - 30- od M.G. spoza Dogo Razem na koncie 457 :)
  2. Przykre, że to tyle trwa...u mnie niestety na razie też nie wygląda, że szybko się przeprowadzę :( a tak liczyłam na to, że w razie czego Albert z Tolą będą u mnie...
  3. Ok, już robię przelew, więc tak jak pisałam jutro po południu kaska powinna być :)
  4. Lu_Gosiak orientujesz się ile dokładnie mam przelać za hotelik?
  5. Doszła nowa wpłata: 68 zł Pliszka i jej tata :) Lilutosi to ile za bazarek mam odjąć, tzn jaką kwotę Ci przelać? Zrobiłabym to dzisiaj i jutro będziesz miała drugą sesją po południu na koncie...
  6. Podnoszę wątek, niestety nie mogę pomóc...
  7. Doszła nowa wpłata: - 20- od megi_winters Dziękuję w imieniu Mobiego :)
  8. też chcę mieć 3 dzieci :loveu:[/QUOTE] Mają 7,5 i 2 lata i są straaasznie kochane. To ogromne szczęście- chowają się razem, uczą kompromisów w praktyce, a koszty po 1 dziecku wzrastają z każdym kolejnym już niewiele...najdrożej "wychodzi" to pierwsze, tak więc polecam :)
  9. Przykra sprawa z tym psiakiem...dużo nie mogę, ale 10 zł co miesiąc jakoś dam radę- mam jeszcze kilka psiaków do opłacania, a w domku 2 pieski i 2 kotki i...3 dzieci :) Podajcie konto na PW.
  10. Doszły wpłaty: - 10- od BasiD - 10- Johannalind - 15- od Marudy Dziękuję w imieniu Mobiego :)
  11. Doszły nowe wpłaty: - 20- Kaas1 - 10- MakS Dziękuję wszystkim :)
  12. Zdaję sobie z tego sprawę, niestety :(
  13. Słuchajcie ja mam w domu 2 pieski i 2 kotki- koty od małego z psami (mają po 9 miesięcy), ale pieski wcześniej z kotami na bakier, a teraz świetnie razem żyją. Drugiego pieska mam dopiero od stycznia. Koty na nowego lokatora na początku zareagowały nieufnie, trochę prychały, ale dzień/dwa i wszystko było ok:) Chętnie wzięłabym Viruska, bo śliczny z niego kociak, ale nie dam rady utrzymać finansowo kolejnego zwierzaka- jedzenie, żwirek, zwłaszcza, że moje 2 koty jedzą więcej niż moje dwa psy (wprawdzie to mix main coona, więc może nie mam się czemu dziwić :)) Tak więc życzę powodzenia, na pewno ktoś się znajdzie prędzej czy później:)
  14. Doszła nowa wpłata: - 30- od M.G. spoza dogo deklaracja za kwiecień :) Ile trzeba będzie odliczyć za to imię z opłaty kwietniowej?
  15. Yokosky, odezwij się do mnie- wysłałam Ci PW kilka dni temu :)
  16. Doszły nowe wpłaty dla Mobiego: - 15- 26Asia - 10- kinia1984 - 10- od ihabe Razem na koncie: 509,14 :) Dziewczyny odpowiedzialne za wprowadzanie zmian na wątku poprawcie imię z Miśka na Mobiego:) Konto podaję- możecie wstawić w pierwszym poście ( w końcu to żadna tajemnica) 49 2490 0005 0000 4000 2943 8271 Agnieszka Leszczyńska, jak komuś nie przechodzi bez adresu to niech wstawi w to miejsce jakikolwiek znak, np przecinek i przejdzie :)
  17. Faktycznie, z tego, co widać świetnie się nadaje do rodzin z dziećmi...Mizianka dla Pusi ode mnie:)
×
×
  • Create New...