-
Posts
2431 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by JOHANNALIND
-
Gdy Pan Odchodzi - Bytom - Dom Staly Pilne !!! lub tymczas
JOHANNALIND replied to Basia&Safi's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wątek, niestety nie mogę pomóc... -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
JOHANNALIND replied to santino's topic in Już w nowym domu
też chcę mieć 3 dzieci :loveu:[/QUOTE] Mają 7,5 i 2 lata i są straaasznie kochane. To ogromne szczęście- chowają się razem, uczą kompromisów w praktyce, a koszty po 1 dziecku wzrastają z każdym kolejnym już niewiele...najdrożej "wychodzi" to pierwsze, tak więc polecam :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
JOHANNALIND replied to santino's topic in Już w nowym domu
Przykra sprawa z tym psiakiem...dużo nie mogę, ale 10 zł co miesiąc jakoś dam radę- mam jeszcze kilka psiaków do opłacania, a w domku 2 pieski i 2 kotki i...3 dzieci :) Podajcie konto na PW.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Słuchajcie ja mam w domu 2 pieski i 2 kotki- koty od małego z psami (mają po 9 miesięcy), ale pieski wcześniej z kotami na bakier, a teraz świetnie razem żyją. Drugiego pieska mam dopiero od stycznia. Koty na nowego lokatora na początku zareagowały nieufnie, trochę prychały, ale dzień/dwa i wszystko było ok:) Chętnie wzięłabym Viruska, bo śliczny z niego kociak, ale nie dam rady utrzymać finansowo kolejnego zwierzaka- jedzenie, żwirek, zwłaszcza, że moje 2 koty jedzą więcej niż moje dwa psy (wprawdzie to mix main coona, więc może nie mam się czemu dziwić :)) Tak więc życzę powodzenia, na pewno ktoś się znajdzie prędzej czy później:)
-
Doszły nowe wpłaty dla Mobiego: - 15- 26Asia - 10- kinia1984 - 10- od ihabe Razem na koncie: 509,14 :) Dziewczyny odpowiedzialne za wprowadzanie zmian na wątku poprawcie imię z Miśka na Mobiego:) Konto podaję- możecie wstawić w pierwszym poście ( w końcu to żadna tajemnica) 49 2490 0005 0000 4000 2943 8271 Agnieszka Leszczyńska, jak komuś nie przechodzi bez adresu to niech wstawi w to miejsce jakikolwiek znak, np przecinek i przejdzie :)
-
Lala i Pusia- obie dziewczyny w domach stałych! Dziękują za pomoc
JOHANNALIND replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, z tego, co widać świetnie się nadaje do rodzin z dziećmi...Mizianka dla Pusi ode mnie:)