Jump to content
Dogomania

JOHANNALIND

Members
  • Posts

    2431
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JOHANNALIND

  1. wspaniałe wieści, cieszę się bardzo :)
  2. nowe wpłaty: - 100- od Kamila s Dzięki wielkie...wyszło nawet ciut więcej po przewalutowaniu :)
  3. Ale śliczny pies...żeby tak zostawić, bez żadnego wyjaśnienia...ludzie nie mają sumienia :(
  4. tzn są już wpłaty liczone na marzec- tak jest chyba zaznaczone w rozliczeniu, przesłane w marcu- są tak na wszelki wypadek, bo tak naprawdę nie wiadomo jak to będzie się dalej układać...czy nie będzie jakichś dodatkowych kosztów bądź nie wszyscy deklarowicze będą się wywiązywać z deklaracji...
  5. Podnoszę wątek :) Szkoda, że jeszcze się nic nie klaruje...Powiem Wam, że mi bardzo do serca przypadła Sonia i chciałabym dla niej dobrego domku. Ba, gdyby nie moja sytuacja, to sama bym ją wzięła...
  6. Z dołami ja też na działce walczę- a nie masz Ula przypadkiem kretów u siebie? Podobno jak psy wyczują pod ziemią to będą kopać i kopać...ja niestety mam ich zatrzęsienie :(
  7. konto przesłane...i nie ma sprawy, może być od kwietnia- lepiej tak niż wcale :)
  8. Jeszcze nie ma, ale jak wysyłałaś walutę to potrwa niestety o dzień, dwa dłużej- rozliczenia międzybankowe wtedy są znacznie bardziej skomplikowane. Na szczęście nie ma alarmu, spokojnie na pieniążki możemy poczekać :)
  9. No i nie policzyłam tego razem :) A więc wychodzi 383,78 :)
  10. Doszły wpłaty: - 20- od Kaas1 - 30- od Murdz( za 2 miesiące) - 15- od Marudy - 10- Johannalind, czyli ode mnie Dziękuję wszystkim :) RAZEM=
  11. [quote name='Kamila_s']przed chwilka wyslalam pieniazki deklaracje za 3 miesiace od razu:-))))powinny byc na koncie juz jutro:-)w tytule wpisalam na miska od kamila_s:)[/QUOTE] ok, dziękujemy :)
  12. Doszły wpłaty: - 50- od Maria Bukowińska (45 od niej, 5 zł od MMD) - 100- od Lu_Gosiak Razem na koncie= 308,78 + 80 z konta fundacji= 388,78 :)
  13. [quote name='Kamila_s']dostalam numer konta,ale potrzebuje SWIFT... przeslijcie mi prosze...wczoraj pisalam,ale nikt mi nie wyslal...bez tego kodu nie moge dzialac:-)[/QUOTE] Alior Bank SWIFT: ALBPPLPW :)
  14. Czytam jej historię i aż trudno mi uwierzyć w okrucieństwo ludzi...Patrzę na swoją 12-letnią już sunię i aż mnie skręca na myśl, że miałabym ją oddać- boleję nad tym, że się starzeje, że pewnego dnia, prędzej czy później, będziemy się musiały rozstać, ale sama nigdy bym tego procesu nie przyspieszyła i nie zawiodła w taki sposób wiernej psiny, przyzwyczajonej do ciepłego domku, spania w łóżku, dobrego jedzonka i kontaktu z człowiekiem...
  15. No właśnie, a jak to jest z tym kontem fundacyjnym- czy można zrobić stamtąd jeden przelew na moje konto dla Misia, by się nie myliło, czy ktoś ewentualnie będzie robił dopłaty z tamtego konta na konto LiluTosi, kiedy nam zabraknie funduszy?
  16. [quote name='łolkiee']Nie zdążyłam kupić, obok mnie jest lecznica ale bałam się zostawić Misia samego w domu. bywa różnie mógł by nawet wyskoczyć przez okno... w prawdzie mieszkam na parterze ale o szkło by mógł by się pokaleczyć...[/QUOTE] Jak chcecie mogę zakupić na Allegro (tam jest taniej- kupuję dla moich zwierząt) i opłacić z konta Misia lub poproście o zakup LiluTosi, a ja jej zwrócę bądź zwrócicie z tych środków fundacyjnych
  17. [quote name='łolkiee']Możesz mi napisać kto wpłacił lub co mam dodać, bo się gubię....[/QUOTE] Od początku, bo jednak w rozliczeniu wyszło Ci mniej kasy niż mnie (jak pisałam ja nie dodawałam pieniędzy fundacyjnych), a więc wpłynęło od 8 marca: - 50- kinga_kinga7 - 38,74 Cleo - 350 spadek po Golinie - 30- M.G. deklaracja stała za marzec - 30 Agata Sonia - 10 Ihabe - 20- wire fox - 20- Malicja - 10- od BasiD (nowa wpłata) RAZEM 558,74 - 400 za transport ZOSTAJE 158,74 + kwoty na konto fundacyjne 80 zł łącznie= 238,74 :)
  18. [quote name='Angel']one do obcych naprawde były ostrożne ale wtedy była to Meggi- teraz sie rozbrykała u cb :) Peggi ma dystans do wszystkiego ale z czasem nabierze pewności. jestem równiez za :D pieniądze przesłałabym w nast tygodniu albo przy następnej zapłacie ok ? bo pobiera z konta mojej mamy opłaty jakieś niekiedy. Czy to nie byłby problem ?[/QUOTE] Angel nie możesz założyć sobie konta internetowego- BZ WBK ma fajne dla osób niepełnoletnich- byłoby Ci łatwiej :) To prześlę Ci tę biżuterię w poniedziałek- mam do niej zdjęcia- chcesz też (na maila)? Ale musiałabyś mi podesłać adres... :)
  19. [quote name='JOHANNALIND']Od Cleo w przeliczeniu na złotówki było 38,74- wpisałam to w pierwszym moim tekście z wpłatami, a w kolejnych postach gdzieś "umknęła" ta końcówka- za to te 3 grosze to z oprocentowania konta. W alior bank odsetki naliczane są codziennie- tak więc jakichś groszy zawsze będzie więcej :)[/QUOTE] Hej, ale ja nie ujmowałam tych "fundacyjnych" środków w kwocie 80 zł- więc Misiek tak naprawdę ma więcej o 80 zł- tylko z tych środków czytałam, że mają być zakupione środki przeciwpchelne i od kleszczy...
  20. [quote name='dominikabankert']ja w poniedzialek ide do miast aplacic zamoje rzeczy to bym zaplacila moje obiecane 10zl ale,nie dostalam nr konta:([/QUOTE] Przesłałam numer konta- dobrze że się upominasz, bo już nie wiem, kto otrzymał numer a kto nie, zwłaszcza, że niektórzy dostawali mój numer konta od innych osób...JAK KTOŚ JESZCZE NIE OTRZYMAŁ NUMERU KONTA DO WPŁAT TO NIECH KRZYCZY :)
×
×
  • Create New...