-
Posts
2431 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by JOHANNALIND
-
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
JOHANNALIND replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wieści, cieszę się bardzo :) -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
JOHANNALIND replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Coś cichutko tutaj...:( -
Agat i Sonia w domach stałych- trzymamy kciuki!
JOHANNALIND replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Podnoszę wątek :) Szkoda, że jeszcze się nic nie klaruje...Powiem Wam, że mi bardzo do serca przypadła Sonia i chciałabym dla niej dobrego domku. Ba, gdyby nie moja sytuacja, to sama bym ją wzięła... -
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
JOHANNALIND replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
ja też jestem i pozdrawiam :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
JOHANNALIND replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Z dołami ja też na działce walczę- a nie masz Ula przypadkiem kretów u siebie? Podobno jak psy wyczują pod ziemią to będą kopać i kopać...ja niestety mam ich zatrzęsienie :( -
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
JOHANNALIND replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Czytam jej historię i aż trudno mi uwierzyć w okrucieństwo ludzi...Patrzę na swoją 12-letnią już sunię i aż mnie skręca na myśl, że miałabym ją oddać- boleję nad tym, że się starzeje, że pewnego dnia, prędzej czy później, będziemy się musiały rozstać, ale sama nigdy bym tego procesu nie przyspieszyła i nie zawiodła w taki sposób wiernej psiny, przyzwyczajonej do ciepłego domku, spania w łóżku, dobrego jedzonka i kontaktu z człowiekiem... -
[quote name='łolkiee']Nie zdążyłam kupić, obok mnie jest lecznica ale bałam się zostawić Misia samego w domu. bywa różnie mógł by nawet wyskoczyć przez okno... w prawdzie mieszkam na parterze ale o szkło by mógł by się pokaleczyć...[/QUOTE] Jak chcecie mogę zakupić na Allegro (tam jest taniej- kupuję dla moich zwierząt) i opłacić z konta Misia lub poproście o zakup LiluTosi, a ja jej zwrócę bądź zwrócicie z tych środków fundacyjnych
-
[quote name='łolkiee']Możesz mi napisać kto wpłacił lub co mam dodać, bo się gubię....[/QUOTE] Od początku, bo jednak w rozliczeniu wyszło Ci mniej kasy niż mnie (jak pisałam ja nie dodawałam pieniędzy fundacyjnych), a więc wpłynęło od 8 marca: - 50- kinga_kinga7 - 38,74 Cleo - 350 spadek po Golinie - 30- M.G. deklaracja stała za marzec - 30 Agata Sonia - 10 Ihabe - 20- wire fox - 20- Malicja - 10- od BasiD (nowa wpłata) RAZEM 558,74 - 400 za transport ZOSTAJE 158,74 + kwoty na konto fundacyjne 80 zł łącznie= 238,74 :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
JOHANNALIND replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angel']one do obcych naprawde były ostrożne ale wtedy była to Meggi- teraz sie rozbrykała u cb :) Peggi ma dystans do wszystkiego ale z czasem nabierze pewności. jestem równiez za :D pieniądze przesłałabym w nast tygodniu albo przy następnej zapłacie ok ? bo pobiera z konta mojej mamy opłaty jakieś niekiedy. Czy to nie byłby problem ?[/QUOTE] Angel nie możesz założyć sobie konta internetowego- BZ WBK ma fajne dla osób niepełnoletnich- byłoby Ci łatwiej :) To prześlę Ci tę biżuterię w poniedziałek- mam do niej zdjęcia- chcesz też (na maila)? Ale musiałabyś mi podesłać adres... :) -
[quote name='JOHANNALIND']Od Cleo w przeliczeniu na złotówki było 38,74- wpisałam to w pierwszym moim tekście z wpłatami, a w kolejnych postach gdzieś "umknęła" ta końcówka- za to te 3 grosze to z oprocentowania konta. W alior bank odsetki naliczane są codziennie- tak więc jakichś groszy zawsze będzie więcej :)[/QUOTE] Hej, ale ja nie ujmowałam tych "fundacyjnych" środków w kwocie 80 zł- więc Misiek tak naprawdę ma więcej o 80 zł- tylko z tych środków czytałam, że mają być zakupione środki przeciwpchelne i od kleszczy...
-
[quote name='dominikabankert']ja w poniedzialek ide do miast aplacic zamoje rzeczy to bym zaplacila moje obiecane 10zl ale,nie dostalam nr konta:([/QUOTE] Przesłałam numer konta- dobrze że się upominasz, bo już nie wiem, kto otrzymał numer a kto nie, zwłaszcza, że niektórzy dostawali mój numer konta od innych osób...JAK KTOŚ JESZCZE NIE OTRZYMAŁ NUMERU KONTA DO WPŁAT TO NIECH KRZYCZY :)