-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
bo Pani się go trochę bała :D -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avaloth']No i Państwo są starsi i raczej spokojni, Maks raczej do nich nie pasuje.[/QUOTE] czy tak starsi to bym się spierała ;) a Max swoje lata ma i by się dostosował na pewno. ale Państwo raczej nie szukają psa dla siebie. chcą do Maxa przyjeżdżać, wychodzić na spacerki, kupować jakieś dobre jedzonko- to tyle. -
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
[quote name='zero']A ja tak po cichutku... nieśmiało :oops:.... natalek, powiedz ... w tajemnicy... czy jest cień nadziei, że ci ludzie zabiorą Maksa do domu ?[/QUOTE] ehh, niestety chyba niee... mają kota.. poza tym, nawet jeśli pani będzie chciala go zabrac, to pan niestety bardzo patrzy na wygląd i nie chciałby takiego psa.... -
a ja mam dobre wieści :D Pyrtek z łańcucha, jak wszystko dobrze pójdzie, pojedzie do cudnego DS!! :
-
z tego co wiem, paoiii była dziś w odwiedzinach u Nero :D czekam na zdjęcia!!!!
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='kasumi']niestety dzisiaj odszedł za TM ['][/QUOTE] jezu, dlaczego?? :( (*) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Noelle replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
jest jakis oddzew z ogłoszen?? -
Krk- Czarnuchy już nie czekają w schronisku!! MAJĄ DOMY!!
Noelle replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Dziewczyny czy Liwia jest nadal w schronie? Pytały się o nią dziewczyny z miau. Może komuś wpadła w oko.... oby :cool3:[/QUOTE] taak, Liwcia nadal czeka... -
Heksik chyba robi postępy :D albo ja zaczęłam wyłapywać wcześniej, kiedy ktoś mu się jakiś człek nie spodoba i chciałby zjeść w całości i zanim wystartuje do tej osoby to my już idziemy w drugą stronę. a wczoraj ze wszystkimi miło się witał na korytarzu i do WSZYSTKICH się łasił!! :loveu: moje słoneczko kochane, znajdziemy domek, musimy!!
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Noelle replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Też nie rozumiem... Może po tych ogłoszeniach coś się zmieni??? [/QUOTE] OBY... trzymam za Badiczka kciuki! -
genialne Jessi miny, wygląda jak taki nowo narodzony... dinozaur? :diabloti: ale chetnie tez bym zobaczyła zdjęcia, na których wygląda NORMALNIE :evil_lol::evil_lol: Amfi widzę, że rozpieszczony śpi na łóżku :D Wiki cuuuudna :loveu: a co do Axelka- super, że tak szybko znalazł domek, zanim by jakąś depresję biedak złapał.. teraz już nikt go nie porzuci :loveu:
-
[quote name='AMIGA']Nie wiem, czy tylko mnie, ale link się nie otwiera[/QUOTE] mnie link się otwiera... Paulina, może wstaw tutaj ze 2 zdjęcia, gdzie te plamki są najbardziej widoczne, co?
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
Noelle replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
cuuudny jest chłopak.. nie rozumiem dlaczego jeszcze nie ma domku.. :( -
:loveu: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dianka.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6775/dianka.jpg[/IMG][/URL] nie wiem, czy ktoś uwierzy, ale Dianka zaakceptowała już królika, kota, a do innych psów nie wykazuje agresji. :)
-
ehh, niestety mąż pani ostatecznie nie zgodził się na psa "po przejściach", a więc szukamy dalej......
-
ktoś przyjechał do schroniska i go zabrał po prostu. adopcja schroniskowa.
-
Megi-kochana rottweilerka seniorka w schronisku na Śląsku
Noelle replied to kachul's topic in Już w nowym domu
niewiele mogę pomóc, ale jestem u sunii!! -
ehhhh to wszystko jest niesprawiedliwe.. :( taki cudny pies, a kończy swój żywot w schronisku......
-
Celia jest cudna :loveu: nie wiadomo dlaczego właścicielka jej nie chce odebrać?? świetnie po prostu... ile ona ma lat? biedactwo z tej suni po zmarłej włascicielce... cholera.. oby doszła do siebie chociaż troszkę :( a Borowiś wiadomo, jest cuuudny :loveu: tak mi go żal.. taki jest pogodny, ufny (nawet pomimo tego że niechcący stanęłam mu na łapce dosc mocno :D ), taki słodki misio.... ehhhh
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
Noelle replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Max dzisiaj został adoptowany wirtualnie przez przeeeemiłych ludzi. będzie miał spacery raz lub dwa razy w tygodniu z tymi ludźmi, a oprócz tego ze mną... no i będą mu przywozić jakieś dobre jedzonko, chociaż tyle niech ma biedak... -
[quote name='natalek']UWAGA! Dzisiaj, na osiedlu podwawelskim został znaleziony kundelek (chodził za przechodniami i innymi psami, ludzie z okolicy w ogóle go nie kojarzą). Jest średniej wielkości, umaszczenie ma wilczaste, uszka klapnięte. Wygląda na młodego psiaka, gdyż ząbki ma bielutkie. Z charakteru przekochany, żywiołowy, lubi się bawić, chętnie wskakuje na kolana i cały czas domaga się uwagi ze strony człowieka. Nie posiada chipa. Jeśli ktoś wie coś na temat takiego psiaka, czy komuś się zgubił, czy ktoś go szuka- z powodu braku możliwości przetrzymania go, niestety przewiozłyśmy go do schroniska przy ul. Rybnej w Krakowie, tam czeka na odbiór właścicieli. Strasznie żal psiaka, bo jest naprawdę przekochany. :( Mam nadzieję, że komuś się tylko zgubił... :( jego zdjęcia wkleję później i jak się okazało, faktycznie, zgubił się lub się go pozbyto... okazało się, że Kubuś ma chipa, którego za pierwszym razem nie mogliśmy znaleźć.. teraz ma jakoś inaczej na imię, jakoś na "O", ale nie zapamiętałam, muszę się jeszcze raz spytać. psiak był już 4 razy w schronisku, a właściciel jakoś dziwnym trafem nie odbiera tel. ze schroniska... a psiak młodziutki, ma zaledwie 1,5 roku, przekochany, ale taki "zwykły burek", ciężko będzie mu znaleźć dom niestety....... :( ehh :( :(
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Noelle replied to malawaszka's topic in Sznaucer
ehh, dzisiaj w ostatniej chwili ominęła schronisko sunia sznaucera miniaturowego, szczeniak ok. 2-3 miesiące, znaleziona w lesie.... :( (masakra jakaś z tymi pseudo, pełno nowych rasowych psów trafia nam do schronu, owczarki niemieckie, boksery...) na szczęście w ostatniej chwili greatmadwomen wzięła ją na dt, a byś może ds. :) -
mam też lepsze wieści- pojawiła się szansa na dom w Krakowie dla małego Pyrtka z łańcucha. :) nie chcę zapeszać, ale kciuki potrzebne
-
[quote name='olly']Poinformowałam Rodzinę, która chciała adoptować Maxa, że jest już w domu, Pani Joasia strasznie płakała, nie chce adoptować innego psiaka, powiedziała, że pokochała Maxa, nie potrafi teraz wybrać sobie inne psa, dla niej, to tak jakby Max odszedł... Trochę ich rozumiem, nastawili się, że będzie to Max, pokupowali mu wszystko.. Mam nadzieję, że trochę ochłoną i podejmą decyzję o adopcji.. szczerze mówiąc wiedziałam, że tak będzie.... :( :( czy oni wiedzieli, że na psa nie ma 'rezerwacji' i że każdy go może zabrać? kurczę, szkoda mi ich. :( mam nadzieję, że pomogą jakiemuś innemu psiakowi..
-
Awisa (Pepe) zabrała fundacja. Krecik pojechał kilka dni temu do nowego domu, jak na razie ludzie ponoć bardzo zadowoleni. :D