-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
masakra..... ludzie mają "świetne" pomysły, brak słów....
-
no i Mauryś pojechał do nowego domu!!! :multi: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/859/dsc08493.jpg/][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/8613/dsc08493.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc08494y.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7329/dsc08494y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/dsc08495j.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7555/dsc08495j.jpg[/IMG][/URL]
-
Koczowała pod opuszczonym domem, z głodu jedząc gałązki.....
Noelle replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
jezu każde jej zdjęcie oglądam po 3 razy i się zachwycam za każdym razem :loveu: niby taki "zwykły" kundelek, ale taaaaak mi się wyjątkowo podoba :D musi znaleźć wspaniały domek.... -
bezproblemowy psiak i do tego piękny, a z ogłoszeń cisza.... nie rozumiem... :(
-
nie mam pojęcia ile Diablisko ma lat, ale na oko to młody się wydaje :) ale od początku Ci mówiłam, że jest słodki :D jeśli nikt mnie nie uprzedzi, to w sumie mogę z Torem wychodzić (ale jak ktoś chce, to nie ma żadnego problemu! :D ), ale dopiero od czwartku lub soboty, bo mojego h7 nie zdążyłam wziąć wczoraj, i muszę we wtorek nadrobić..
-
ale cudaki masz kkanarekk :loveu: i jak paoiii, macie zdjęcia Diabełka?
-
tekst o Łysolku z ogłoszeń, myślę, że warto podmienić: Lysolek przejawia jeszcze mlodziencze zachowanie.Puszczony ze smyczy ,z wielka radoscia szaleje ,skacze ,cieszy sie jak szczeniak. Kocha wode i kaluze ,przy tym chrumka oddychajac przez pysk ,co w sumie daje bardzo pocieszny obraz bawiacego sie , pomrukujacego psa .Do ludzi nastawiony pozytywnie .Do psów nie przejawia szczególnej agresji ,potrafi dogadywac sie z sukami o dominujacym charakterze.Historia bardzo czesto dotykajaca amstaffy ,porzucony gdzies w lesie ,zostawiony bez pomocy ,bez szansy.Lysolek to jeszcze nieuksztaltowany charakter. Ma sklonnosc do zabawy w przeciaganie ,ale nie wykazuje agresjii. Poszukuje domu z madrym wlascicielem,który bedzie mial czas na kontynuacje jego wychowania . Ludzi odpowiedzialnych,którzy moga i beda chcieli dac mu dom, odbuduja bezpieczenstwo jutra. Dadza nadzieje i swiadomosc przynaleznosci do rodziny,ale majacych tez wiedze na temat potrzeb i charakteru tej rasy. Kazdy amstaff kocha mocno ,ale potafi tez skutecznie bronic swoich ludzi i swojego domu,co lezy w naturze przedstawicieli tej rasy.Pies jest zdrowy i wykastrowany.Lysolek jest na karmie dla psów z alergia. Alergia dotyczy tylko zywienia i jest latwa do eliminacjii.
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
jakby się dało, żeby wyszły też inne psiaki, to byłabym meeeega wdzięczna... ale i tak lepiej, że wyjdzie Arik niż żaden :D -
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
Noelle replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ja niestety nie... :( zwykle jestem w soboty.. najgorsze jest to, że dziś nie zdążyłam wyjść z H7, Arik będzie miał z Tobą spacer, ale reszta biedna będzie musiala na mnie poczekac kolejny tydzien... :( ehhhh -
[quote name='karolina175']Ayo w sobote idzie do domku juz :) [/QUOTE] super! :multi: jeśli są potrzebne ogłoszenia dla któregoś psiaka, to ja zawsze mogę zrobić gumtree i tablicę ;)
-
Kiara w DS. taaaaaaaką ma teraz piękną obrożę z kolcami, że szok!! :loveu: a Heksik robi duuuuuuuuuże postępy, aż sama jestempod wrażeniem :D
-
aha.. nie no, po prostu ja przeciwniczką kolczatek jestem :D jeśli o wygląd chodzi, to ja się zakochałam w Kirze i Maksie :loveu: Ayo też niczego sobie :D one mają ogłoszenia (znaczy Ayo wiem, że tak, mówię o Maxie i Kirze)?
-
ludzie są idiotami... coraz częściej się o tym przekonuję.. :/
-
wzięłam udział, zaprosiłam znajomych :) hmm, czyli jednak ogłoszenia ma.... nie rozumiem ciszy... ehhh
-
jestem u Wrocławskich bullków. cuuuuda macie w schronie :loveu: oby szybko poszły do super domków!! :) czy mi się zdaje, czy niektóre asty mają na zdjęciach kolczaty :( ?
-
w takim razie przepraszam, mi ta sprawa została trochę inaczej przedstawiona. życzę Maxowi jak najlepiej... czy on ma aktualne ogłoszenia? naprawdę dziwię się brakiem zainteresowania... to bardzo ladny pies!! no a oprócz tego charakter ma z tego co jest tu napisane, bardzo fajny!
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
no to wspaniale!! odmłodniała w nowym domku, oby tak dalej :D -
[quote name='Avaloth']Teraz czas na jej 'brata'[/QUOTE] coś się obawiam, że będzie ciężko.... :( :(