Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. zaraz do niej napiszę i zapytam, czy jest zainteresowana.. nie było mnie w tygodniu w schronisku i prawdopodobnie będę dopiero w sobotę, także nie spytałam się jak Teoś stoi ogólnie ze zdrowiem przyjmowaniem leków..
  2. Dona jednak nadal czeka na dom...
  3. no kosmitka!!! trzymam kciuki za małą! najważniejsze, że już jest zdiagnozowana..
  4. obyś miała rację, bo im dłużej to trwa, tym bardziej jestem pesymistycznie nastawiona... :( no ale bywało i tak, że psiaki po wielu latach w schronie znalazły domek...
  5. salibinko, dziękujemy bardzo za ogłoszenia!! :)
  6. super!!! :multi: czas na zmianę tytułu wątku! :D
  7. [quote name='Avaloth']Byłoby świetnie!! Masz informacje od właścicielki czy z innego źródła?[/QUOTE] od Agi :) dziękujemy za zdjęcia Graży!! :D
  8. [quote name='Ank@']Do hotelu pojechała Mela z padaczką.[/QUOTE] super wieści!!! :D ja się dowiedziałam, że Bambus prawdopodobnie zostanie już w swoim DT na stałe! :multi: miejmy nadzieję, że Liwia się znajdzie... :(
  9. bardzo dziękujemy!!! :loveu:
  10. cholerka, zupełnie zapomniałam.... pisała do mnie pani w sprawie Teofila, miałam się zapytać czy przyjmuje jakieś leki i o ogólny stan zdrowia, a ja głupia zapomniałam! :/ w tygodniu muszę podjechać w takim razie
  11. no i był dziś cały boksik na długim spacerku :D z Arikiem super, jak zawsze tryska energią :) mamy 2 nowe, przemiłe psiaki w boksie. raczej spokojne, dlatego wchodzenie do H7 nie jest już taką męczarnią hahaha
  12. z ręką już wszystko w najlepszym porządku! :) jutro będę u Arisia i wezmę go na spacerek, także dam znać co tam u chłopaka :D
  13. super, że przynajmniej Polo się uda!!! :multi: niestety w sprawie Maxa cisza :(
  14. niestety odzew zerowy... :( to była jedna z ostatnich szans.. ale może jutro ktoś zadzwoni! :)
  15. Max jest dziś w Dzienniku, bardzo dziękujemy!!!!!!!! :loveu: teraz trzymam kciuki, żeby ktoś zadzwonił!!
  16. nie wiem co Wy robicie, ale im Wiki starsza, tym lepiej wygląda!! śliczności! :loveu:
  17. [quote name='Avaloth']Dostałam wiadomość od pani Renaty, chcą adoptować Bezę ok 8 marca, to już raczej pewne! :multi::multi:[/QUOTE] super!! :multi:
  18. [quote name='agaga21']a ja mam takie myśli: co gorsze? mrozy czy powrót do schroniska i znów złamane serce... :([/QUOTE] zastanawiam się, czy nie mrozy... :(
  19. melduję się u Awganka! :)
  20. P. Małgosia napisała post wyżej, że nie dało się dziś dowiedzieć, bo było dużo ludzi w schronisku i zamieszanie. Dopytam jak będę, prawdopodobnie we wtorek. :)
  21. piękny Awganek :loveu: musi znaleźć dom!!! ja nadal jestem szczęśliwa, że Heksik w domu, to mnie pociesza!!
  22. Nie kojarzę tej suni... coś słyszałam, że Teofil jest na szpitaliku... ale nie na 100%..
  23. zapomniałam Wam napisać- wczoraj widziałam się z Dakotką! :loveu: malutka ma się świetnie, trochę przytyła, ale to dobrze, bo wcześniej była za chuda :D sierść ma świetną, błyszczącą, rewelacja! :loveu:
  24. też mi się właśnie coś wydaje, że Simusia 11 lat siedziała :) ale Pani Beata ma rację, trochę domowego ciepła, miłości i pies może zmienić się o 180 stopni :D
×
×
  • Create New...