-
Posts
4007 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noelle
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
a oto mail od właścicielki Migoty: "Witam, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale przez ostatnią dobę nie mieliśmy czasu nawet pomyśleć. Chodziliśmy wczoraj po obiedzie z Sonią i z Migotką po ogrodzie, Migotka na wszelki wypadek cały czas była na smyczy, ale w zabawie z Sonią, wyrwała mi smycz z ręki i teoretycznie nic takiego nie powinno się stać, bo mamy ogrodzoną działkę, ale okazało się, że ona potrafi przeskakiwać ogrodzenia... I uciekła... Ale na szczęście kręciła się cały czas w pobliżu, tylko, że była strasznie wylękniona i na sam widok kogokolwiek uciekała dalej.... W końcu przestaliśmy za nią gonić, zostawiliśmy otwartą bramę i o 22 wróciła, z tym, że jak nas zobaczyła to uciekła znowu... I tak jeszcze 2 razy... Nie spaliśmy całą noc, cały czas czekaliśmy i obserwowaliśmy czy nie wróciła. Dopiero dzisiaj w południe udało nam się ją zagonić do domu, w sumie to dzięki Sonii, bo wbiegła do domu za nią. Teraz jest już spokojna, zjadła, śpi. Zakupiliśmy szelki i zapinamy ją podwójnie, żeby sytuacja się nie powtórzyła, bo zapewne trochę potrwa zanim się przekona, że nie ma po co uciekać. Jutro na spokojnie zrobimy zdjęcia, to postaram się je przesłać wieczorkiem. A poza tym, to w domu jest bardzo spokojna, Sonia trochę na nią warczy i cały czas ma ja na oku, ale Migotka grzecznie się jej słucha i najwidoczniej ją lubi. Mam tylko nadzieję, że nas też z czasem polubi." mam nadzieję, że sytuacja się już nie powtórzy, niech się grzeje w domu i nie ucieka więcej :D -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Noelle replied to rita60's topic in Już w nowym domu
jaki pączek z niego :loveu: -
Heks na izolatkach!!! :D grzeje dupkę :)
-
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
po wielu niezbyt miłych przeżyciach z Migotką (3 razy uciekła), jest najbardziej strzeżonym psem w Polsce :D -
noo trzeba trzymać kciuki za niego!! bo jak wróci do schroniska to będzie totalna klapa z nim... :( ponoć zachowuje się w nowym domu bardzo dobrze od pierwszej chwili :D pies ideał
-
Heks bardzo źle znosi mrozy... bardzo.. :( odbija się to na jego psychice i zachowaniu, warczy (czasem nawet na znajome mu osoby), nie chce nic jeść, trzęsie się, jak galareta, jest przemarznięty.. dzisiaj z 40 min. zapinaliśmy go na smycz z Tomkiem szkoleniowcem, żeby nikomu nic się nie stało... pies odżył dopiero w cieple, w budynku, gdzie się wycałowaliśmy i wytuliliśmy. jednak miałam nadzieję, że już nie będzie rzucał się na obcych.. było super, ale dziś zaatakował pracownicę (oczywiście kaganiec był, także nie ma obaw, że komuś coś się stanie)... niestety nie ma możliwości przenieść go na boksy ogólne, mimo, że są wolne, ponieważ pies zacznie świrować, gdy nie będzie miał czegoś, do czego może się schować (budy) i może być nieciekawie podczas np. sprzątania, itp..
-
Tairon grzeje dupkę w mrozowym DT, miejmy nadzieję, że tam zostanie na stałe!! :)
-
super, że Nelsona zostawią na stałe!! :multi: a Morysek cuudny :loveu:
-
pewnie, że wtrzyma, co ma nie wytrzymac :) trzymam kciuki, na pewno będzie ok :kciuki:
-
Krk- Czarnuchy już nie czekają w schronisku!! MAJĄ DOMY!!
Noelle replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
liczę na to, bo jak na razie tylko Zyta jest na ogólnych.. część psów przeniesiono do ciepła, na obserwację, ale mój biedny Heks nadal siedzi... fakt, że on by mógł na obserwacji ześwirować, ale biedak jest w takim stanie, że choćby na ogólne możnaby było go przenieść. :( -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję! :D bo tak jak mówiłam, one się wzajemnie nakręcały w tym strachu... -
Anger w DS :D Diablo też w domu i najprawdopodobniej zostanie na stałe. :) Dona w DT. Heks w stanie opłakanym w boksie. :(
-
ponoc Kret taki się zrobił po prostu :D wydoroślał :D jak to... :( ja slyszalam, ze do ds, ze ludzie dostali zgode na niego... chyba ze to nie ci ludzie?? ja juz nie wiem.. :(
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Noelle replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
no właśnie nie, zarazu usuwają... ;/ masakra z tym allegro... -
domowy Krecik (teraz Oscar :D ): [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/obraz007no.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1776/obraz007no.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/obraz010pr.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5056/obraz010pr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/obraz011rs.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4356/obraz011rs.jpg[/IMG][/URL]
-
Warto było czekać-Tora dostała drugie życie- w swojej RODZINIE!!!!:):)
Noelle replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Tora ma u mnie ciągle gumtree i tablicę, wejść pełno... tylko telefonów brak :( -
Psy z pseudohodowli w Modlniczce, nareszcie mogą iść do domu!
Noelle replied to abero's topic in Już w nowym domu
Migota pojechala dzis do super domu :D na 99% zostanie na stałe :) bedzie miala inna suczke w domu, miejmy nadzieje, ze szybko zrobi postepy :D oczywiscie mam obecane za jakis czas zdjecia!