Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. cudne zdjęcia!!! :D jaki szczęśliwy Maxiu :loveu:
  2. Długo nic nie pisałam na tym wątku, ale ostatnie tygodnie nie były przyjemne, głównie dla mnie.. Do ostatniej chwili nie wiedziałam, czy uda się Heksa uratować. Pies miał zostać uśpiony z powodu agresji, było to już przesądzone i brak jakichkolwiek perspektyw na wyciągnięcie mojego maleństwa ze schroniska, choć robiliśmy wszystko... Na szczęście zdarzył się jakiś cud, w ostatniej chwili zabrała go do siebie wspaniała osoba, która będzie z nim pracować (choć jeszcze nie wiadomo czy Heks zostanie tam na stałe, ale na pewno żaden powrót do schronu nie wchodzi w grę :D ). Został dosłownie wyrwany śmierci, do tej pory nie wierzę w to, co się stało... Nie wierzę, ale jest to prawdziwe, mój skarbik grzeje się w ciepłym domu. Heks jakby wiedział, czuł, że idzie do domu, był podekscytowany, cały się trząsł już w korytarzu schroniska. Samochodem jechał bardzo ładnie, choć bardzo się stresował. Psią koleżankę Jessi i kolegę Amfiego (również ze schroniska) zaakceptował, innego psa, rottka jeszcze się boi, ale wszystko zmierza ku lepszemu. Dużą pomocą jest to, że wszystkie psy są bardzo spokojne i ułożone, oraz nie wykazują agresji w stosunku do Heksa. Moje maleństwo robi ogromne postępy od pierwszego dnia. Cieszę się strasznie, że Heksem zajął się właśnie specjalista, osoba, która ma najlepsze podejście do psów jakie tylko może być, naprawdę. Heksowy z [B]greatmadwomen[/B] przed domkiem :loveu: : [IMG]http://i41.tinypic.com/xqc311.jpg[/IMG] i taki tam spacerek z nowym Panem :D (pierwsza od lewej Nacja/Jessica, Heksiu drugi od lewej, potem Amfi i rottek Rico :)) [IMG]http://i43.tinypic.com/2wpnojt.jpg[/IMG] i wybaczcie jakość, ale zdjęcia robiłam telefonem. ;)
  3. mam nadzieję, że Misiek rozkocha w sobie wszystkich i będzie miał tam dobrze już na zawsze!! :D
  4. no tak, aczkolwiek w schronisku też miałam psy, które mnie ignorowały, np. Lucek, totalnie nie potrzebował kontaktu, był zupełnie niezależny, na jedzenie nie podchodzil, mogłam wołać i wołać... a w nowym domu od pierwszego dnia miziak :D więc różnie to jest :)
  5. poza schroniskiem psy się zmieniają, patrz Maurycy- też jakoś wielce kontaktu z człowiekiem nie szukał. może przytulakiem i nakolankowym pieskiem nie będzie tak jak Ank@ pisze, ale wg mnie na pewno się otworzy, gdy poczuje się bezpiecznie :)
  6. wydarzenie Teofila, zrobione przez P. Małgosię Krupnik, za co bardzo dziękujemy!! :D udostępniajcie, zapraszajcie znajomych: http://www.facebook.com/events/368372699853933/
  7. wątek naszego weterana Teofila, założony przez [B]martgoth 137[/B] :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223619-Teofil.-Samotny-i-niczyj.-9-lat-w-schronie.-Te%C5%BC-chce-mie%C4%87-domek[/url] zapraszamy!! :D
  8. no to świetnie wygląda :D 3 asty i rottek, i do tego super ułożone (oprócz Heksa, ale myślę, że to tylko kwestia czasu) :loveu:
  9. super zdjęcia Wikuni, cieszę się, że u niej wszystko ok!! :loveu: Reks przed nowym domem :loveu: [IMG]http://i41.tinypic.com/xqc311.jpg[/IMG] i taki tam spacerek :D (pierwsza od lewej Nacja/Jessica, Heksiu drugi od lewej, potem Amfi :)) [IMG]http://i43.tinypic.com/2wpnojt.jpg[/IMG]
  10. Awgan wrócił dzisiaj do schroniska..
  11. zapraszam do naszego krakowskiego weterana Teofilka, chłopak już 9 lat w schronie :( http://www.dogomania.pl/threads/223619-Teofil.-Samotny-i-niczyj.-9-lat-w-schronie.-Te%C5%BC-chce-mie%C4%87-domek
  12. jestem u naszego Teofilka, dziękuję martgoth137 za założenie wątku!!! :)
  13. tak jak Paulina napisała- Heks w domu. idealnie nie jest, ale tragedii też nie ma. teraz powinno być tylko lepiej :) jutro Marcin napisze co i jak, więc dam znać :D
  14. super!!!!!!!!! :multi: ekstra wieści!!
  15. z tym antywirusem mam tak samo, tyle, że on mi jeszcze czasem blokuje dogo na chwilę i wejść nie mogę...
  16. super!!! :multi: ja mam jeszcze jedną niespodziankę, ale napiszę za jakiś czas dopiero, aby nie zapeszać :D
  17. cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi:
  18. ok, zaraz wyślę, dziękuję!! :loveu: tak, jestem u niego teraz mniej więcej co drugi dzień, coraz bardziej robi się dziadkowaty... mam wrażenie, że ze wzrokiem mu się pogorszyło... trochę wyspokojniał, ale jest nadal takim samym słodziakiem i przytulanką, uwielbia się bawić, szaleje na wybiegu jak szczenior :loveu:
  19. bardzo dziękujemy!! może ktoś z Warszawy go wypatrzy :D
  20. Max ma jedynie gumtree i tablicę.. [quote name='Gosia85']Proszę podać dane na kogo mają być ogłoszenia. Powieszę obok siebie kilka plakacików...[/QUOTE] bardzo, bardzo dziękuję w imieniu swoim i Maksia!!!!! :loveu: a numer proszę podać ten, który napisała greatmadwomen. :)
  21. ooooooo :D kto by pomyślał, taki wypłosz :loveu:
  22. no tylko czy ludzie będą chcieli starszego psiaka.. ale warto podesłać. w DT jest Balbina 7letnia, tylko nie wiem, czy ci ludzie nie znaleźli jej już domu, a ja nie mam do nich numeru. :( postaram się dowiedzieć coś dziś w schronisku
  23. W domu tymczasowym u Kasi Perek przebywa 5letnia, ruda suczka z naszego schroniska. Może ją podesłać Państwu?
  24. No Stodoła nie bardzo... Gdyby te spacery miała regularne, wyglądałoby to inaczej, a tak to kiepsko... Trudno o postępy, jak wychodzi nie wiem, chociażby raz na miesiąc.. Frugo był kiedyś na L4 (tam gdzie teraz jest mój Max), teraz jest na N10. Taki jasny, szczekający pies, powinnaś go kojarzyć. ;) co do Bony do podobno po prostu DS, a nie że DT przeszło w DS, choć nie wiem na 100%.. Jednak jakieś podstawy do tego, aby ostrzegać chyba ma, dlatego pytam. Może po prostu ma charakterek..
  25. dziękuję :loveu: ja mu cały czas odświeżam ogłoszenia... i nawet zapytania nie ma... a Ariś ostatnio pobiegał z resztą boksu, oczywiście po raz trzeci ładnie mnie urządził.. :diabloti: użarł mnie w rękę do krwi, gdy podnosiłam z ziemi obrożę, która mi spadła, a on oczywiście myślał, że to piłka :evil_lol: - m.in. właśnie dlatego sugeruję aby potencjalny dom był bez dzieci. ;) przeeee agent z niego :evil_lol:
×
×
  • Create New...