Jump to content
Dogomania

Noelle

Members
  • Posts

    4007
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Noelle

  1. [quote name='Ank@']Dokładnie Roki i Rocky to dwa inne psy :) Póki co domek się nie odzywa :( :([/QUOTE] wiesz coś o nim Ank@ ?
  2. ludzie... jest ROCKY i ROKI. zobaczcie sobie na pierwszą stronę. mi chodzi o ROKIEGO. :)
  3. ja pisałam o weteranie Rokim :) ja go nie kojarzę, a chciałam dowiedzieć się przynajmniej w którym jest boksie.
  4. no więc mamy już na 1 stronie zdjęcia wszystkich weteranów. :) wg nowej strony schroniska jest jeszcze jakiś Roki (P 139/12/05) :O wie ktoś coś na jego temat? ja nie miałam pojęcia, nie było go również w spisie... greatmadwomen być może będzie czasem wychodziła z Robim, oby!! szkoda, żeby siedział w klatce... aha, i co z Goldim?? Kasia nadal z nim wychodzi? bo jest w pojedynczym boksie w tej chwili..
  5. Jakbyście mieli w pobliżu jakiś miłośników foksterierów- w krakowskim schronie na cito potrzebuje domu ten staruszek :( chudziutki, zaniedbany myślę, że to już jego końcówka :( : niestety nic o nim więcej nie wiem, przebywa w boksie A1.. najlepiej w jego sprawie kontaktować się ze schroniskiem lub napisać do mnie pw- a ja w schronisku dowiem się wszystkiego o tym psiaku..
  6. [quote name='paoiii']ale i tak latająca Natalia przebiła wszystko :D :diabloti: :loveu:!![/QUOTE] hahahah przestan!! :evil_lol: to nie jest smieszne :diabloti: najcudniejsze jest, jak go ta sunia liże po pysku :loveu: tylko biedactwo się bało i chciało go najwidoczniej jakoś udobruchać (mimo, że Max kocha wszystkie psy, a sunie to już w ogóle, szał radości jak zobaczy), więc odeszliśmy, żeby małej za bardzo nie stresować :) w ogóle uruchomili nową stronę schroniska, na której są zdjęcia tych weteranów, których fot nie mamy tu, na wątku. na razie coś mi nie idzie wstawianie ze strony i wszystko mi się zacina, więc albo jakoś ogarnę to wieczorem, albo poproszę Avaloth jak mi nie wyjdzie :loveu: na pojedynczych boksach (sektor R) siedzi Robi z 2007r. i nie ma w ogóle spacerów... Marcin, który pracował z Robsoną, mówi, że to bardzo fajny pies (spacerował z nim). nie chciałby ktoś z nim spróbować?... ja przejęłam od Marcina (który na razie nie będzie chodził, bo pracuje z Heksem, którego adoptował, a właściwie uratował przed śmiercią) dzikawego Frugo i nie wyrobię z kolejnym psem... a na budach ogólnie teraz jest kilka psów, które nie mają wcale spacerów, a wolontariuszy chętnych do ich wyprowadzania brak... :( nawet za huskyego z R nikt się nie wziął...
  7. na żywo lepiej :loveu: Avaloth- kaganiec możesz brać ode mnie, ja na razie nie potrzebuję, nie mam żadnego bulla. ;)
  8. [quote name='Avaloth'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-D67OEfJ87VI/T2zTqq9Q_5I/AAAAAAAAKnM/gd8SvQHRBRU/s512/IMG_6580.JPG[/IMG][/QUOTE] to zdjęcie jest najcudniejsze na świecie :loveu: :loveu: aha, Furion ma zmienione schroniskowe imię na Pako.
  9. dzięki Iś :loveu: zdjęcia cudne (jakby tak tylko mnie wyciąć, zwłaszcza na tym, gdzie latam hahaha) :)
  10. Kubuś lub Karo z H7. tylko nie wiem za bardzo, czy lubią koty.
  11. ludzie ponoc bardzo ok, widzialam ich i rozmawiałam z dyżurną na ten temat ;) Nelson był dzis na spacerze ze mną i Avaloth, zdjęcia pewnie wstawi pozniej. pomimo tego, że niestety nie chce wypuszczać z boksu, jest bardzo fajnym psiurem, ładnie zachowuje się na wybiegu, oddaje piłeczkę na komendę... :loveu: psychicznie już z nim trochę lepiej na szczęście. będziesz z nim Iśka wychodzić regularnie? bullek Misiek spacerował dziś z Arturem dłuuuugo, super już wygląda! :loveu: w ogóle takie to malutkie i drobniutkie, ale CUDO! pozytywnie nastawiony do każdego, ze wszystkimi się wita i chce być głaskany :D Furion też spacerował z Arturem, po południu nie było go w boksie, więc nie wiem czy poszedł do domu czy jak..
  12. 100 zł stałych deklaracji to już bardzo dużo :) porozsyłajcie jeszcze pw
  13. dokładnie, on musi zaufać, a nie że obcy dla niego człowiek go sobie weźmie na ręce i będzie nosił, a on nie wie (i nie widzi) co się dzieje. spędził w końcu 9 lat w schroniskowym boksie, miał prawo trochę "zdziczeć" (choc to nie za dobre okreslenie). po prostu pewnych rzeczy, i relacji z człowiekiem będzie musiał nauczyć się od nowa. :)
  14. pytanie czy Teofil sobie na to pozwoli, gdy jeszcze nie będzie miał zaufania do osoby. ;)
  15. raczej tak, dla staruszka nie ma różnicy czy blok czy dom, tak dużo ruchu nie wymaga. ;) myślę, że dostosowałby się, no ale najlepiej gdzieś na parterze mieszkanko, by nie musiał chodzić po schodach.
  16. [quote name='ageralion']Carmen w tym tygodniu pozbywa się szwów po operacji :) Wciąż staramy się ją ograniczać ruchowo, ale jest to coraz trudniejsze ;) Mała ma wspaniałą osobowość, uwielbia kontakt z człowiekiem, ale czasem się spina, kiedy osoba, której jeszcze nie ufa, zbliża ręke do kuperka. Chwilkę nad tym popracujemy i sunia uwierzy, że już nic jej nie będzie bolało, że to już przeszłość.. zapomni :)[/QUOTE] super wieści!! :) dobrze, że małej się udało! :D
  17. podnoszę sobie dziadka. psiur czuje się coraz lepiej, ale domku brak... :(
  18. chociaż tyle, że Max ma regularne spacery w schronisku... często chodzi na spacery, bo ze mną i jeszcze koleżanką, należy się dziadkowi. :) niestety starzeje się :( ale nadal jest pełen energii i uwieeeeeelbia biegać, chociaż tyle... biedactwo moje :(
  19. świetne zdjęcia! :loveu: dolarek cudny!!
  20. też mi się tak wydaje, on niby ma dłuższe łapy, ale jest drobnym psem. ;)
  21. z tym ważeniem to średnio.. najlepiej pisać do Ank@ , może ona podczas spaceru z Teofilem podejdzie fatygować tym wetów.
  22. polecam stronę imageshack lub tinypick :)
×
×
  • Create New...