Fajnie, że dałaś cynk, on bardzo nas wszystkich potrzebuje, niestety leczenie kosztowne i długie....Musimy mu pomóc wrócić do żywych, szczęśliwych:) Dzięki, że jesteś z nami:) Tu na wątku można i teologii liznąć;)
aa i dodam, że jest możliwość przekazania 1 procentu od podatku na Fundację Mrunio, gdyby coś, ktoś, gdzieś:)
A tu dane Mrunio, do przelewów, datków:
[CENTER][COLOR=#ff6600][B]Fundacja Ochrony Zwierząt i Ochrony Polskiego Dziedzictwa Przyrodniczego „Mrunio”
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000261716
57-300 Kłodzko, Jaszkowa Dolna 38 F[/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B]Numer rachunku bankowego Fundacji:[/B]
Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku
[B]Rachunek numer: 85 1240 1965 1111 0010 1171 6801
[COLOR=#ffffff].[/COLOR][/B][/CENTER]