-
Posts
1702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by santino
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do Rudego. Żyje i ma się dobrze - pekińczyki też ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
santino replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']A gdzie jest watek na f.b. ???????//[/QUOTE] tutaj [URL]https://www.facebook.com/event.php?eid=112081835545597[/URL] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']senkju:modla::modla::modla::iloveyou:[/QUOTE] To chyba nie do mnie tylko do Lilki ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Magda odbierz mojego maila, jezeli chcemy allegro cegielkowe to bedzie drozej bo trzeba zrobic plakat , ktory bedzie rozsylany mailem ale mysle ,ze warto cegielka 6zl. Dalsze ustalenia z Lilka.[/QUOTE] Odebrane i wysłane :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
Kochani, o ile u Rudiego sytuacja względnie stabilna to niestety finanse stoją słabo :( Wszystko jest w poście rozliczeniowym. Na moje konto nie wpłynęło nic nowego :( W Wejherowie zapłaciłam 490 zł (miało być wstępnie 420 zł ale doszedł koszt leków którego wcześniej nie uwzględniono), do tego na razie zapłaciłam 100 zł za hotel. Koszt leczenia w Gdańsku to będzie ok. 480 zł (ale jeszcze nie wiem dokładnie). Do końca tygodnia trzeba też dopłacić 350 zł za hotel. Na koncie łącznie obecnie jest 335,30 zł (z czego 109,04 zł jest na koNcie fundacji i to pójdzie na pokrycie kosztów leczenia, nie możemy z tego zapłacić za hotel, a na moim koncie 226,26 zł), zaś saldo po uwzględnieniu wszystkich wydatków (nawet tych jeszcze nieopłaconych) wynosi [B]-494,70 zł.[/B] Nie uwzględniłam bazarku jeszcze w tym rozliczeniu. [B]BARDZO PROSZĘ O STAŁE DEKLARACJE, BO CZUJĘ, ŻE BEZ TEGO NIE DAMY RADY![/B]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Jestem z Wami dziś tylko duchem, bo WiosnaA mnie znokautowała :diabloti: Drugi dzień przysyła foty na bazar dla Kundelków szalona kobita :evil_lol:[/QUOTE] Moja droga, ja wiem, że duchem to Ty jesteś z nami zawsze! :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.mamprawo.org/120711-szukamy-domu-dla-rudego[/URL] Koleżanka mi zrobiła przysługę i wrzuciła na stronę swojej fundacji :) Może da efekt- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
Ok. Jakoś nie skumałam :) myślałam, że tylko plakat ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ja też poproszę na maila. I gdybym jeszcze mogła prosić o te ostatnie zdjęcia, bo z moją sąsiadką robimy akcję "Rudy" w trochę innym zakresie :)[/QUOTE] Podasz maila to wyślę fotki :) Dziękuję za akcję "Rudy" ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Link sie otwiera ale potem ......dopa blada:)))))))))))) poprosze na maila....[/QUOTE] Poszło na maila.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Link mi nie dziala? moze klikam nie na to co potrzeba?[/QUOTE] Dziwne, mi działa... Może Ci prześlę na maila? Czy komuś jeszcze nie działa?- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Ale jesli on sie gryzie z innymi samcami (pekinczyki) moze od razu powiedziec ze do domu z suczka.[/QUOTE] To nie jest do końca tak, że on się z nimi gryzie. Bardziej one z nim. Pekińczyki się na niego rzucają no i on się broni. On nie zaczepia innych psów. Nadaje się dla psa, który nie ma problemu z tym że nowy pies się pojawi. Mógłby być problem gdyby Rudemu wprowadzono innego psa, ale on do innego jest ok. Poza tym w Gdańsku on mieszkał z sześcioma psami i się super z każdym dogadywał. A były naprawdę różne - młode, stare, małe, duże...- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
Plakat do pobrania tutaj: [URL]https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B6FKBjgaPrinZDY4ZjZmYmMtYzdlYi00YmQwLWI3YjctMTk3NGRlNWZlOGVk&hl=en_US[/URL] Wszelkie sugestie mile widziane. Najwyżej potem zrobię drugi jak będzie lepsze zdjęcie- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Ladne jest tylko te rupiecie w tle, moze lepiej dac to zdjecie w ramce to wiesz co jest na wydarzeniu na FB?[/QUOTE] To portretowe znaczy się ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
Może na plakacie dam to zdjęcie drugie? Pod tym co ziewa, co? On tam ładnie wygląda? [B]Co myślicie?[/B] Czy lepiej jakieś inne?- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']dwie dyszki poszly :) cudne to ziewajace zdjecie:) wyobrazam sobie dzwiek jaki przy nim wydawal = skrzypiacych drzwi = moj fryzio wlasnie tak piszczy jak ziewa :d[/QUOTE] Dzięki wielkie. Do wieczora postaram się wstawić aktualne rozliczenie.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']santino napisz prosze do lilk_a, ok?[/QUOTE] Napisałam. Tutaj poprawiony tekst do ogłoszeń: [CENTER] [B][SIZE=2]Rudi to około półtoraroczny psiak, który został znaleziony podczas weekendowego pobytu nad morzem. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. [/SIZE][SIZE=2]Jest bezproblemowym wesołym piesem. Fantastycznie dogaduje się z innymi pieskami - jest idealnym kandydatem na towarzysza dla innego pieska. Jest wyjątkowo przyjacielski i nie wykazuje żadnej agresji. Lubi dzieci, lubi inne zwierzęta i kocha wszystkich ludzi. Łatwo aklimatyzuje się w nowym miejscu. Bardzo lubi jeździć samochodem, nie sprawia żadnych problemów i jest bardzo grzeczny. Nie miał szansy mieszkać z kotami, więc nie wiemy jak się z nimi dogaduje. Nie załatwia się w domu. [/SIZE][/B] [SIZE=2][B]Jest naprawdę idealnym psem, który szuka swojego idealnego człowieka.[/B][/SIZE] [SIZE=2][B]Kontakt ws. adopcji: tel. 501-676-984 , mail: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [/CENTER] [LEFT][SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Wszelkie sugestie mile widziane. Postaram się zrobić dowy plakat do ogłoszeń z tym tekstem i wrzucić na sieć (bo już umiem ;) )[/SIZE][/LEFT]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']santino napisz prosze do lilk_a, ok?[/QUOTE] Tak, przepraszam, wczoraj nie dałam rady. Już piszę.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
santino replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']501 588 482 to mój i Kasi z hotelu podaj może możesz podesłać na mojego maila ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) ? Podeślę Astaroth...[/QUOTE] Wysłałam. Link do plakatu: [URL]https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0B6FKBjgaPrinZjM4NjIzMTMtNDA1My00MjE5LWFiMTQtMmYwMmRiZjQ2ZmRj&hl=en_US[/URL] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Ja tez dorzuce fanty na bazarek tylko potrzebny jest ktos kto je potem porozsyla ....niestety na poczte nie mam szansy dotrzec.... [/QUOTE] Dzięki kochana. Jak będzie trzeba to ja od Ciebie odbiorę i powysyłam.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
santino replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']może to z początku, jeszcze z działek? Tam jest cała... i jeszcze jedno takie zbliżone [INDENT][SIZE=4][FONT=Times New Roman][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1302/dsc0281w.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/2937/img0290ji.jpg[/IMG][/CENTER] [/INDENT][/QUOTE] Ok. I jeszcze jakiś numer kontaktowy -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Niespodzianka dla wszystkich Cioteczek i Wujaszków [/B] :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [IMG]http://i56.tinypic.com/3326t60.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/sv137m.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/16gbt5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/35ar9md.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/ei34aq.jpg[/IMG]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']A jak on reaguje na te ciagle przeprowadzki - nie rusza go to, cieszy sie, czy jest przerazony?[/QUOTE] Na pewno go rusza, jest trochę zestresowany jak przyjeżdża w nowe miejsce, ale naprawdę bardzo szybko się odnajduje w nowej sytuacji. Wczoraj byłam u niego. Jest cały czas wesoły, chce się bawić, biega i szaleje :) Wczoraj nie za bardzi chciał jeść, mamy podejrzenie że to właśnie ze stresu...- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
santino replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Witajcie, czesc Rudi! Plakaty poszly do kilku lecznic,caly czas mysle o Rudim, moim zdaniem trzeba zmienic informacje o operacji w ogloszeniach bo ludzie nie beda wiedzieli o co chodzi i to moze odstraszac.[/QUOTE] Masz rację. Zaraz napiszę nowy tekst.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
santino replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Ludwa, zrobię plakat w formacie pdf i mogę rozsyłać na maila żeby gdzieś porozwieszać (z doświadczenia wiem, że to naparwdę przynosi efekt). Tylko które zdjęcie dać?