rzewczywiscie dobra okazja trzebaby zadzwonic do panstwa Szilki.......[quote name='psiakiGabi']Mam transport dla Szili od nas prosto pod nowy adres, ale to już w tą środę i trzeba by było dołożyć się do paliwa 200zł. Co Wy na to? Myślę, że to dobra okazja, tylko czy nowy domek jest już gotowy na przyjęcie Szilki?[/QUOTE]