-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Sabcia to nieźle zasuwa na tych trzech łapeczkach! Musieli byście to widzieć. ;) Ech... Czemu nikt jej nie chce???:placz: -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kto zna poznańskie ciocie, żeby mogły też ten domek sprawdzić? :) ES, Delmę, koleżankę Sabci zważę, ale nie wiem kiedy, bo mała się boi, a nie chcę jej stresować. -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Rico jedzie jutro... niestety nie do domku, ale na badanie łapeczki. Sabcia na razie nie jedzie. Jak tylko będę coś więcej wiedziała, to napiszę. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się ułożyło! -
zagłodzony tylko 1.5 roku WIELKOPOLSKA - ma dom
Paula95 replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Siedzi w schronie... I spogląda swoimi smutnymi oczkami na świat zza krat... -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Mi właśnie też nie. :( Dlatego już szukam i rozglądam się na mapie pomocy za ciociami z Poznania. Dzwonił do mnie pan- adwokat. Na wizytę się zgadza. Szuka małego pieska, bo do jego domu, która jest zarazem kancelarią przychodzą klienci, no i chciałby po prostu małego przyjaciela. Często jeździ konno. Jak zapytałam go o kastrację, to trochę nie chętnie, ale jak mu powiedziałam, że taki jest wymóg i że nie chcemy by bezdomność się powiększała, to się zgodził. :) Hmm... to człowiek, który chyba nie jest ogromnym miłośnikiem piesków, tak jak my tutaj na dogo, ale krzywdy na pewno mu nie zrobi. Po prostu szuka towarzysza. Z tego co zrozumiałam chyba nie ma żony i mieszka sam. Mówił, że Kubuś będzie jeździł Mercedesem :D razem z nim do stajni na konie. Innych zwierzaków pan chyba nie ma, bo nic nie mówił. No oprócz konika swojego, ale to nie w swoim domu. Sytuacja materialna jest dobra, także w wypadku jakiejś choroby nie będzie problemu. Co o tym domku myślicie? Sprawdzać go już teraz, czy po sprawdzeniu domu w Szczecinie? No i są jeszcze potem następne dwa domy, ale jeden kręci nosem na kastrację :" A no... bo mój mąż nie chce za bardzo się zgodzić, nie chcemy go okaleczać... " A drugi hmm... no nie wiem, co mam o tym drugim powiedzieć... tak nie bardzo, no ale może się mylę. No i w obydwóch domkach są kotki, także byłoby konieczne sprawdzenie, jak Kubuś zachowuje się względem kociaków. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Kubuś nauczył by się, że kotki są fajne. Ale to musi być na prawdę super dom... -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
A jeśli nie ten dom, to na pewno znajdzie się drugi. :) -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No właśnie... Teraz mam znowu mieszane uczucia... -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Mi pani powiedziała ogólnie, że się na wizytę zgadza i pytań mi za dużo nie zadawała... Ze zmierzeniem może być trudno, ale może mi się uda. Kubuś waży 5-6 kg. Czasem lubi sobie poszczekać, ale nie jakoś tak mocno. Na spacerach nie mijamy "obcych" ludzi, więc nie ma kogo zaczepiać. Z pieskami się zgadza. Na smyczy nie chodzi idealnie, to fakt, ale przy jego wielkości człowiek się nie wywróci. :) Niestety nie wiemy, jak będzie zachowywał się w domu, bo tutaj nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić. Ostatnio, gdy Kubuś biegał sobie luzem i szedł kot, to za nim pobiegł i go obszczekał, ale nie wiem, czy jeśli kotek by się nie schował, to by go czasem nie złapał... Kubuś najpierw był z nami od grudnia 2009r. potem został zaadoptowany, ale od listopada 2010 r. jest znowu z nami... -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ech... Niech się w końcu jej uda! Ja już nie wiem, co mam robić, żeby znaleźć jej domek. :( -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
No i jak na złość się rozchorowałam. ;/ muszę się szybko wyleczyć... -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
no:( Sabcia chyba lubi samochody. Wczoraj, jak pani coś wyciągała ze swojego samochodu, to Sabulka wskoczyła na siedzenie i nie chciała wysiąść. :D -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. :) Trzymaj się! -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ja mam dobry kontakt z paniami. :) Jutro będę w schronisku, więc muszę się wszystkiego dowiedzieć. Tylko nie wiem, czy będzie pani Ala, ale pani Ola będzie na pewno. -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Secia ty chyba wiesz więcej ode mnie... Ja nawet nie wiedziałam o tym, że mam jechać z paniami... -
Po 4 latach w schronisku Leda znalazła swoje miejsce na ziemi!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nie ma żadnego odzewu... :( -
Neo, świetny pies! Wesoły energiczny i dość duży - ma dom!! :-))
Paula95 replied to si_bcw's topic in Już w nowym domu
Ja jestem. Ciągle patrzę co u niego, ale nie mam jak pomóc. :( -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Tak, tak. Tylko, że maluszka trzeba dowieźć do Leszna, czyli 30 km od nas. Ja niestety tego zrobić nie mogę, także to zależy tylko od pań. -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Łooo... a ja się dzisiaj o tym dowiedziałam...