-
Posts
4390 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula95
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje'] [INDENT] [B]Co wyjasnia? O czym swiadczy odmowa przyjecia starszego psa z chora lapka? DT ma prawo doboru psow. Tak? Czy w takim razie to jedyne kryterium Pauli?[/B] [/INDENT][/QUOTE] Skoro DT ma prawo doboru piesków, to my także mam prawo do wyboru DT dla psa. Wiem, było to głupie, ale w życiu każdy popełnia błędy, na których się uczy. A nie wiem, czy ciebie, to bawi, żeby cytować kogoś PRYWATNE!!! wiadomości? Wcześniej miałam wątpliwości co do DT, a to, że Aga nie dałaby DT starszemu pieskowi wcale nie wpłynęło na naszą decyzję. Ja ją rozumiem... Decyzje zawsze podejmuje pani ze schroniska. A ty teraz czepiasz się słówek. I w tym monecie ty i mrs.ka chcecie koniecznie mnie wykopać z tego forum, ale ja się nie dam! To, że mam tyle lat, ile mam nie oznacza tego, że nie mogę pomagać psom! -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Będę zajmować się znajdowaniem psom domku bez względu na wszystko. I nie chodziło o to... Gdybym miała 100% pewność, że wszystko jest ok Kubuś na pewno pojechał by do DT. Ale skończmy już ten temat... Nie chce tutaj żadnych kłótni... -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Kubuś dzieli kojec z Pusią, to sunia która zgadza się z nim, nie ma pomiędzy nimi żadnych konfliktów. Na pewno nie pozwolilibyśmy na to, żeby jakikolwiek pies ze schroniska gryzł się z innym. Psy u nas mają codziennie sprzątanie, codziennie wychodzą na spacery i mają kontakt z człowiekiem. Podczas zimy mają wyłożone budy słomą i kocykami, wejścia też są zasłonięte tak, żeby im nie wiało. Ich warunki poprawią się w czerwcu, kiedy powstanie nowe schronisko. Kojce, w których mieszkają nie są ogromne, ale nie są to małe klitki, gdzie pies nie może się obrócić... Możecie mnie sobie tutaj oceniać, ja i tak jestem tutaj tylko dla psów, a nie po to, żeby ktoś mnie tu lubił... Ciekawa jestem, jak wy byście się czuli, gdyby ktoś was oceniał, jeśli podjęli byście decyzję inną od tej, którą ktoś chciałby usłyszeć... -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Ok, ale będę w schronisku w piątek. Postaram się napisać maila wcześniej. -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Rozumiem. Tylko tutaj chodzi o to, że one będą się bardzo męczyć... :( -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
To pani ze schroniska rozmawiała z panią weterynarz. Z tego co wiem, Sabcia miała coś z nerwami. -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Nie chodzi tutaj o cenę. Pani ze schroniska rozmawiała z Panią weterynarz i to właśnie ona prosiła, żebyśmy to wszystko przemyślały. Weterynarz chyba bardziej się zna... -
[email][email protected][/email]
-
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Syla dziękuję. E-S się zgodziła [quote name='E-S']Dżyzis ... jasny gwint. No nic, ode mnie wpłatę oczywiście proszę przeznaczyć na poprawę komfortu życia piesków, w tym Sabci. Ale domu dla niej trzeba szukać dalej !!![/QUOTE] A oto Delma. Najwierniejsza przyjaciółka Sabci. Chodzą razem wszędzie. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9123/delma.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Paula95 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off'a. Pilnie poszukuję osoby, która mogłaby sprawdzić domek dla suni 45-50 km od Warszawy. W miejscowości Załącze- 4km od Grójca. Bardzo proszę o pomoc. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Każdy tutaj miał najlepsze intencje... To, że będziemy się tutaj kłócić lub atakować Kubusiowi na pewno nie pomoże. Dlatego proszę was nie piszmy już o tym. Dla pani ze schroniska była to najlepsza decyzja, która już zapadła i koniec. [COLOR=red][B]Bjuta, [/B][COLOR=black]Syla mówiła, że odeśle Ci pieniądze na konto, także myślę, że niedługo powinny się u ciebie na koncie pojawić.[/COLOR][/COLOR] -
Hmm... co mogę oprócz tego powiedzieć... Nie wiem o nim za wiele, bo jest u nas dopiero chwilkę. Na pewno nie był socjalizowany, bo nie akceptuje żadnych piesków, ale postaramy się z nim nad tym popracować. W stosunku do człowieka nie okazuje żadnej agresji. Lubi być głaskany i przytulany. Ma w niektórych miejscach wyłysienia. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1164/ben12o.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4072/ben13.jpg[/IMG]
-
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Widzę, że tutaj chyba nikt nie rozumie tego, że chcę dla niego jak najlepiej... :( Dusje, wcale nie jest prawdą, że nie chciałam sprawdzić domku Iwanki. Możesz zapytać Malawaszki, to ona miała sprawdzić Iwankę... -
Spójrzcie na ta mordkę, czy te oczka mogą kłamać !? Rico MA DOM!!!:)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Poproszę panią, żeby zrobiła zdjęcia, jak wygląda baraczek teraz i potem po zmianie, żebyście widziały. Chciałybyśmy zrobić im otwór taki dla kotów, żeby mogły sobie z tego baraczka wychodzić i zrobić im mały wybieg, żeby w każdej chwili mogli sobie wyjść. Będą spać sobie razem na fotelach(Sabcia, Rico i Delma). -
Psiaki z gostyńskiego schroniska proszą o dom...
Paula95 replied to psiara1989's topic in Już w nowym domu
Tak, jest u nas. Teraz tutaj jest wątek naszych psinek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198851-Pieski-ze-schroniska-w-Gostyniu-szukaj%C4%85-domu!-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]. Ben ma 1,5 roku. Trafił do nas 19 stycznia. Waży 30 kg, był tak słaby, że trzeba było mu podawać kroplówkę... :( Miał b. dużo pcheł. -
Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękuję E-S. -
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Paula95 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Poproszę Panią, żeby zrobiła zdjęcia baraczku teraz i po zmianie, żebyście widziały. Tak, domku oczywiście trzeba szukać...