Jump to content
Dogomania

Paula95

Members
  • Posts

    4390
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula95

  1. Ja już chyba nie dam rady założyć kolejnego wątku. :( Dziękuję za pomoc.
  2. [quote name='dusje'] [INDENT] [B]Co wyjasnia? O czym swiadczy odmowa przyjecia starszego psa z chora lapka? DT ma prawo doboru psow. Tak? Czy w takim razie to jedyne kryterium Pauli?[/B] [/INDENT][/QUOTE] Skoro DT ma prawo doboru piesków, to my także mam prawo do wyboru DT dla psa. Wiem, było to głupie, ale w życiu każdy popełnia błędy, na których się uczy. A nie wiem, czy ciebie, to bawi, żeby cytować kogoś PRYWATNE!!! wiadomości? Wcześniej miałam wątpliwości co do DT, a to, że Aga nie dałaby DT starszemu pieskowi wcale nie wpłynęło na naszą decyzję. Ja ją rozumiem... Decyzje zawsze podejmuje pani ze schroniska. A ty teraz czepiasz się słówek. I w tym monecie ty i mrs.ka chcecie koniecznie mnie wykopać z tego forum, ale ja się nie dam! To, że mam tyle lat, ile mam nie oznacza tego, że nie mogę pomagać psom!
  3. Będę zajmować się znajdowaniem psom domku bez względu na wszystko. I nie chodziło o to... Gdybym miała 100% pewność, że wszystko jest ok Kubuś na pewno pojechał by do DT. Ale skończmy już ten temat... Nie chce tutaj żadnych kłótni...
  4. Kubuś dzieli kojec z Pusią, to sunia która zgadza się z nim, nie ma pomiędzy nimi żadnych konfliktów. Na pewno nie pozwolilibyśmy na to, żeby jakikolwiek pies ze schroniska gryzł się z innym. Psy u nas mają codziennie sprzątanie, codziennie wychodzą na spacery i mają kontakt z człowiekiem. Podczas zimy mają wyłożone budy słomą i kocykami, wejścia też są zasłonięte tak, żeby im nie wiało. Ich warunki poprawią się w czerwcu, kiedy powstanie nowe schronisko. Kojce, w których mieszkają nie są ogromne, ale nie są to małe klitki, gdzie pies nie może się obrócić... Możecie mnie sobie tutaj oceniać, ja i tak jestem tutaj tylko dla psów, a nie po to, żeby ktoś mnie tu lubił... Ciekawa jestem, jak wy byście się czuli, gdyby ktoś was oceniał, jeśli podjęli byście decyzję inną od tej, którą ktoś chciałby usłyszeć...
  5. Ok, ale będę w schronisku w piątek. Postaram się napisać maila wcześniej.
  6. Rozumiem. Tylko tutaj chodzi o to, że one będą się bardzo męczyć... :(
  7. Bardzo dziękuję. A czy znasz może kogoś, kto mógłby z Tobą pojechać?
  8. To pani ze schroniska rozmawiała z panią weterynarz. Z tego co wiem, Sabcia miała coś z nerwami.
  9. Telefon: 607350567- prosiłabym dzwonić po 16.00
  10. Nie chodzi tutaj o cenę. Pani ze schroniska rozmawiała z Panią weterynarz i to właśnie ona prosiła, żebyśmy to wszystko przemyślały. Weterynarz chyba bardziej się zna...
  11. Po pieska collie zgłosił się właściciel. :) Niestety po Nukę nie przyjechała dzisiaj pani... ;/
  12. Syla dziękuję. E-S się zgodziła [quote name='E-S']Dżyzis ... jasny gwint. No nic, ode mnie wpłatę oczywiście proszę przeznaczyć na poprawę komfortu życia piesków, w tym Sabci. Ale domu dla niej trzeba szukać dalej !!![/QUOTE] A oto Delma. Najwierniejsza przyjaciółka Sabci. Chodzą razem wszędzie. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9123/delma.jpg[/IMG]
  13. Mam ogromną prośbę. Czy znalazłaby się ciocia, która mogłaby sprawdzić domek dla suni 45-50 km od Warszawy w miejscowości Załącze 4 km od Grójca? Bardzo proszę o pomoc. Przepraszam za off
  14. Przepraszam za off'a . Ciocie, poszukuję osoby, która mogłaby sprawdzić domek dla suni. 45-50 km od Warszawy w miejscowości Załącze- 4km od Grójca. Bardzo proszę o pomoc.
  15. Przepraszam za off'a. Pilnie poszukuję osoby, która mogłaby sprawdzić domek dla suni 45-50 km od Warszawy. W miejscowości Załącze- 4km od Grójca. Bardzo proszę o pomoc.
  16. Każdy tutaj miał najlepsze intencje... To, że będziemy się tutaj kłócić lub atakować Kubusiowi na pewno nie pomoże. Dlatego proszę was nie piszmy już o tym. Dla pani ze schroniska była to najlepsza decyzja, która już zapadła i koniec. [COLOR=red][B]Bjuta, [/B][COLOR=black]Syla mówiła, że odeśle Ci pieniądze na konto, także myślę, że niedługo powinny się u ciebie na koncie pojawić.[/COLOR][/COLOR]
  17. 30 kg... :( Przecież bernardyny ważą nawet 100... :( Ale silny jest, na smyczy ogólnie szedł ładnie, ale potrafi czasem pociągnąć.
  18. Hmm... co mogę oprócz tego powiedzieć... Nie wiem o nim za wiele, bo jest u nas dopiero chwilkę. Na pewno nie był socjalizowany, bo nie akceptuje żadnych piesków, ale postaramy się z nim nad tym popracować. W stosunku do człowieka nie okazuje żadnej agresji. Lubi być głaskany i przytulany. Ma w niektórych miejscach wyłysienia. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1164/ben12o.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4072/ben13.jpg[/IMG]
  19. Widzę, że tutaj chyba nikt nie rozumie tego, że chcę dla niego jak najlepiej... :( Dusje, wcale nie jest prawdą, że nie chciałam sprawdzić domku Iwanki. Możesz zapytać Malawaszki, to ona miała sprawdzić Iwankę...
  20. Dziękuję. Poproszę panią, żeby zrobiła zdjęcia, jak wygląda baraczek teraz i potem po zmianie, żebyście widziały. Chciałybyśmy zrobić im otwór taki dla kotów, żeby mogły sobie z tego baraczka wychodzić i zrobić im mały wybieg, żeby w każdej chwili mogli sobie wyjść. Będą spać sobie razem na fotelach(Sabcia, Rico i Delma).
  21. Tak, jest u nas. Teraz tutaj jest wątek naszych psinek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198851-Pieski-ze-schroniska-w-Gostyniu-szukaj%C4%85-domu!-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu[/url]. Ben ma 1,5 roku. Trafił do nas 19 stycznia. Waży 30 kg, był tak słaby, że trzeba było mu podawać kroplówkę... :( Miał b. dużo pcheł.
  22. Dziękuję. Poproszę Panią, żeby zrobiła zdjęcia baraczku teraz i po zmianie, żebyście widziały. Tak, domku oczywiście trzeba szukać...
×
×
  • Create New...