Główka się wyprostowała, super :D
[quote name='brazowa1']Do schronu trafiła bulwa. Pozostawiona w pustostanie. Guzy,brudna. Jeden guz wystahący z pachwiny wycięty tego dnia,którego trafiła do schronu,sprawa była bardzo pilna. Po tygodniu mały udar,po którym ją "wykrzywiło" właśnie tak:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/184/848c08733965fe43med.jpg[/IMG][/URL]
doszła biegunka,podejrzenie raka (zreszta się potwierdziło)
Dom znalazła tutaj - na Dogo.U największej miłośniczki buldożków jaką Dogo nosiło :)
to ten sam pies po dwóch (DWÓCH!!!) tygodniach w domu.
[IMG]http://images55.fotosik.pl/42/38e71ce975e7d161med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images52.fotosik.pl/35/dade3f0e78368b9fmed.jpg[/IMG]
wyprostowana,uśmiechnięta bulwa :)[/QUOTE]