Brydzia to gratulacje. Ty się teraz o nic nie martw i dbaj o siebie. A Moni zaakceptuje psiaki Twojej mamy.Trochę zmian przeszła , wiec czuje sie niepewnie dziewczyna.
[quote name='unixena']Zdolniacha ..heheheh :cool3::cool2:.Mozna go polecac jako pomoc w ogrodku .Po co machac lopata ? Bobi wykopie dolek ..:haha:[/QUOTE]
Dokładnie, psi ogrodnik mozna napisac w ogłoszeniach Bobika:evil_lol:
No to teraz dzieczyna cud-miód i orzeszki.Cwaniara mała z niej się robi , wybrzydzanie przy jedzonku i bez ludzia nie pasi .Ona jest cudna , typowe umaszczenie yorka a wzrost nie ten.
Ktoś tu chyba wypisał DT , trzeba pisac i prosic. Staruszkami zajmuje się Kikuo. Lioness, Teresa Borcz, ale trzeba pisac wszędzie. Ja deklaruję 20 zł stałej.
Lolito ciotka mało pisze, ale zagląda codziennie do ciebie i cos na pieluchy na tą cudna doopsko wyśle. Podajcie kochane numer konta na pw , bo jakieś tam mam z wpłat na Lolita, ale nie wiem czy aktualne.
Kochane wszystko dograne . Rozmawiałam z Kate Bono , przesłałam Pati numer do Niej i juz będą się jurto kontaktowały osobiście. Kate Bono obiecała juz jutro zdjęcia Moni.
Brydzia od dwóch dni nie ma dostępu do dogo, poniewaz Ją wyrzuca, ale rozmawiałysmy dziś i wszystko jest dograne.Z Ocelot tez dzis rozmawiałam , u Moni wszystko ok.